Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри
#51

mitkoandroid написа:Някой пробвал ли е да купи неща от FXGuru? Мисля че преди го правих с по става версия.

Точно така ! Става, но с по-стара версия на FXguru, така че дръпни от някъде по-стара :cheers:

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#52

Четох в 4pda има версия с кеш отделно. Не знам в стара версия колко ефекти ще има, затова попитах.
Цитирай
#53

В сайта не пише нищо за Asphalt 8: Airborne, някой пробва ли е дали става, че днес не е в мен телефона и няма да мога да пробвам.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#54

Някой мисля, че беше питал за CSR Racing, не става -> Изображение

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#55

Ivan_Bonev написа:Някой мисля, че беше питал за CSR Racing, не става -> Изображение

То става, но после те боли глава... Бях СУПЕР напред в тази игра на края на сезоните бях по 1-рвите места и викам чакай да пробвам с freedom... цъкам да копувам и като излезе линка Purchase и в секундата която го цъкна спирам нета и ми копува парите.. свързвам се с нета и ми източва парите и така се пре*бах че имах около -100000 ..... И за това спрях да играя

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#56

Connection timed out някави решения?.

P.S Оправих се Smile

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай
#57

Roshav^ написа:В сайта не пише нищо за Asphalt 8: Airborne, някой пробва ли е дали става, че днес не е в мен телефона и няма да мога да пробвам.
виж първата страница преди да пишеш, споменал съм във втората страница.

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#58

freedom isnt available in your country. Къде сгреших? Инсталирах я, смених часовата зона, изкл. всички авто настр. за час и местоположение и така се опитвам да я стартирам, но...
П.С + на самолетен режим съм

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#59

Пробвай да смениш и езика на руски. При мен така стана.

P.S. Сега и при мен изникна проблем. Днес имаше актуализация на Superuser и след нея при опит за пускане на Freedom ми излиза съобщение, че ми трябва роот за да я пусна. Някай знае ли решение?

Samsung Galaxy S II+Galaxy S4 mini
Цитирай
#60

Днес пробвах програмата за първи път, направих всичко както сте го описали и също както при колегата plamen40 ми изписа, че ми трябва роот достъп за да тръгне :unknw:

п.п: преди няколко дни аз също си обновявах Superuser-a Smile

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#61

При мен се оправи като рутнах наново. Smile

Samsung Galaxy S II+Galaxy S4 mini
Цитирай
#62

Само да кажа, че аз го оправих като от "Диспечер на приложенията" деинсталирах актуализациите на Superuser-a, и си тръгна перфектно и работи! :thumbup:

п.п: Ползвам го на играта Farming Simulator 14 :cheers:

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#63

И при мен не бачка на Subway Surfers :confused:

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай
#64

Нормално е да не ви бачка, то си пише в листа, че Subwey не бачка ...
Deer Hunter пише, че не бачка ама успях да го накарам да раобти както на Eternity Warriors Dance Dance


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#65

понеже съм скарам с английския някой може ли да ми каже това къде да го намеря:3. Влезте в settings/options/ и потърсете Unknown Sources с LG Optimus 4x HD съм и бг меню.
И трябва ли да имам кредитна карта че съм я премахнал да не гълта пари

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#66

Ако преди си инсталирал приложения от картата памет, няма нужда това да го правиш. Иначе то автоматично ще те закара там да сложиш лястовичката (МАЙ)


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#67

абе нещо не става не можах да я подкарам тая програма инсталирах я смених часовата зона и като я отворя веднага се затваря и изписва това:
http://prikachi.com/images.php?images/354/6811354v.jpg
роот имам няма кредитна и дебитна карта записана в Google Wallet някой ако може моля да ми помогне

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#68

Смени езика на руски.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#69

Имам едно въпросче искалирах всичко по темата маркета ми стата весия как мога да си го върна пак да е новата версия

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#70

extazy написа:Имам едно въпросче искалирах всичко по темата маркета ми стата весия как мога да си го върна пак да е новата версия
Деинсталираш моднатия маркет и си теглиш последната версия на Google Play маркета, и го инсталираш. Ето линк към актуална версия -> цък.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#71

Нова версия на Freedom 1.0.2 Smile https://www.mediafire.com/?r774acn72jm7y5s

Xiaomi Mi5 Pro 64GB
Цитирай
#72

Видях на 1вата страница едно момче беше питало за Dead Trigger2 дали работи.
Никой ли не е пробвал? Шубе ме е да не е да я ползвам и да ми bann-ат акаунта или нещо подобно.
И все пак, може ли някой да качи последна версия на маркета?Ако може да е на апк.

Siemens MC60 (Lost) , Nokia 6600 , Nokia 6210 Navigator , HTC Wildfire S,Alcatel Onetouch Idol 6030X (rooted), Lenovo P70 - A,Xiaomi Redmi Note 5pro , Xiaomi Redmi Note  8pro 128/6
Цитирай
#73

Вижте какво намерих в официалния блог на приложението:

[box]AnonymousDecember 22, 2013 at 10:41:00 PM GMT+4

Guys please,somewone help me!
i bought an italian app once and few days after i made an in-app purchase with freedom i received an email from the owner of that app telling me that they've got my mac, ip and email adress, and if i don't want to go to court for piracy,send them the google receipt for tha purchase i made(wich i didn't have because of freedom).
for next time...:-) would a mac spoofer help,or is there another way?
Reply
Replies

madkiteDecember 22, 2013 at 10:48:00 PM GMT+4

If app is online and requires Internet - be careful. It can send a lot of private information to the hostile server. In some cases your can limit access to this private information using XPrivacy - https://github.com/M66B/XPrivacy[/box]

Не знам колко е достоверно, но малко ме притесни.

Honor Play


Цитирай
#74

Popov88 написа:Видях на 1вата страница едно момче беше питало за Dead Trigger2 дали работи.
Никой ли не е пробвал? Шубе ме е да не е да я ползвам и да ми bann-ат акаунта или нещо подобно.
И все пак, може ли някой да качи последна версия на маркета?Ако може да е на апк.

Работи за Dead Trigger 2 давай смело мисля че няма да те баннат Smile
Цитирай
#75

wittekind написа:
Popov88 написа:Видях на 1вата страница едно момче беше питало за Dead Trigger2 дали работи.
Никой ли не е пробвал? Шубе ме е да не е да я ползвам и да ми bann-ат акаунта или нещо подобно.
И все пак, може ли някой да качи последна версия на маркета?Ако може да е на апк.

Работи за Dead Trigger 2 давай смело мисля че няма да те баннат Smile



Да, ама не. При мен не става. Изписва ми "transaction failed" и до там. С freedom 1.0.2 версия съм, и кракнатата версия на маркета съм. Един колега със същия телефон и версия на freedom но със сегашна версия на маркета, и при него не става.

Siemens MC60 (Lost) , Nokia 6600 , Nokia 6210 Navigator , HTC Wildfire S,Alcatel Onetouch Idol 6030X (rooted), Lenovo P70 - A,Xiaomi Redmi Note 5pro , Xiaomi Redmi Note  8pro 128/6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)