Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри
#76

Супер тема Smile

Ябълки + S5,note2,note3 
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз да питам, какво е това "freecore" в настройките.

PMP5780D RooTeD
Цитирай
#78

Вече може да се използва във всяка държава. Само отдолу излиза съобщение, че използването на това приложение може да е незаконно в нашата страна.
Цитирай
#79

За съжеление не работи на HEROES OF DRAGON AGE, на Бендйи с бананите стана, на тая не Sad
Цитирай
#80

Много мерси за програмата! :bow: :thumbup:

Sony Xperia M4 Aqua /Stock Rom/ Android 5.0
Цитирай
#81

Ако някой каже как може да се използва и на Eternity warrior 3, ще съм много благодарен.

Samsung Galaxy Nexus - 4.3 - Jelly Bean - CyanogenMod 10.2
Цитирай
#82

При мен работи и на viber и Subway.

Nexus 6+root+stock Android 7
Цитирай
#83

Само аз ли немога да вляза в Playstore- а след деинсталация на freedom или има някъв друг проблем?
п.с. Ден втори, Google Play не получава интернет връзка, сигурен съм че причината бе freedom.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#84

Правилно си се ориентирал :thumbup: Аз имах абсолютно същия проблем и ще ти обясня как да се справиш Smile Значи инсталирай си freedom наново, отвори програмата, разреши и руут достъп и докато си влязъл в нея, там където ти излиза листа с приложенията, цъкни бутона МЕНЮ и дай STOP като след това изчакаш freedom да се спре. След това провери дали все още freedom стои в нотификейшън бара и ако не, спокойно може да я денсталираш и ще имаш работещ google play. Ако има пак проблеми пиши да се опитам да ти помогна :thumbup:

[box] [Phone: HTC Sensation Z710e] [Status: S-OFF] [ROM:CyanogenMod 11 3.0.16 kernel] [Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC2] [HBOOT: 1.29.0000] [Radio: 11.24A.3504.31_M] [Kernel: Sultan Pure v1.6.1] [MOD: TURBO BOOST 3.03] [Battery: Anker] [Memory Card: Hama HC Cl-10 UHS-1 Gr-1 32GB] [/box]
Цитирай
#85

Брат ми жив и здрав да си, запали!

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#86

unknown error eccube :confused: :confused:
Цитирай
#87

ако някой може да хакне clash of clans ще съм му най-благодарния, пишете на ЛС ако някой има някаква идея с тая програма не става
Цитирай
#88

Колеги някой купувал ли е кредити за "Viber Out" ? И да попитам има ли някаква заплаха от СЪД?? Много се притеснявам като купувам неща за по 180лв. за Real Racing примерно...

Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
Цитирай
#89

А да сте пробвали freedom при Order and Chaos Online? В youtube един руснак има клип и гледам работи.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#90

1.Препотих се докато купувах има ли опастност от съд и от т.н и накрая да трябва да плащам 300 лв
Цитирай
#91

Какъв съд бре човек? Ползвай си покупките и ако те хванат най - много да ти блокнат акаунта в играта евентуално. Не се впрягай толкова.
Цитирай
#92

О леле аз се препотих от страх взеха да ми текат мисли че съм направил парична измама и т.н много благодяря Big Grin
Цитирай
#93

Е то СИ Е парична измама Wink хората влагат труд, време и много усилия за създаването на програми и игри, като в замяна или приложението се продава или има Purchase ingame. А ние какво правим? Freedom за ингейм и кракнати приложения за one time pay. Така че дали си ползвал freedom или модната/ кракната/ пачната версия на Х приложение си виновен. Ако не броим съвестта ти- нямаш проблеми, може да спиш спокойно.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#94

Аз изтрих фреедом защото съвестта ме изгриза и затова....И хак като слагам ми става съвестно незнам много гадно...Направих покупка за 300лв и моментално си върнах нещата Tooth Tooth гадно е...
Цитирай
#95

Ми не е гадно. Аз бих купил приложение до 10 лева. Не "безплатно" приложение, което за да мога да играя нормално ми иска 1/3 от заплатата. Ти си дал от приложението 300 лева - дай ги от кредитната си карта тогава, а не си купуваш 2 добри чисто нови гуми за колата примерно. Аз съм против пиратството, но като ми искат някакви невероятни суми за нищо реално - ми няма да стане.

И между другото никога не съм ползвал тази програма, никога не ми се е наложило всъщност, предпочитам други начини или изобщо не играя такива игри Smile
Цитирай
#96

Ако я изтрия ще иска ли да давам реални пари.
Цитирай
#97

И да иска да взима и кажи....Ама аз не давам нищо,нямам!! Big Grin :rofl:


Споко,няма да даваш нищо :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#98

:rofl: ще им кажа :-D
Цитирай
#99

Хора, мисля да купя една работа в Dead Trigger 2 с кредитна карта, а не с туй приложение. Пише че цената е 7,16лв, но ме е страх да няма някакво ДДС и да хукне на 10 лева Big Grin , ако някой е купувал с истински пари in-game работи, би ли ми казал дали има нещо което вдига цената?

PMP5780D RooTeD
Цитирай

zSlayer21 написа:Хора, мисля да купя една работа в Dead Trigger 2 с кредитна карта, а не с туй приложение. Пише че цената е 7,16лв, но ме е страх да няма някакво ДДС и да хукне на 10 лева Big Grin , ако някой е купувал с истински пари in-game работи, би ли ми казал дали има нещо което вдига цената?

Няма ДДС. Колкото пише толкова плащаш! Ако беше без ДДС, щеше да бъде допълнително упоменато.

Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)