Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

смяна мелодията за смс.как?
#1

здр. колеги,някой може ли да ми каже как се сменят мелодиите за получен смс,мерси предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки / Звук / Звук за уведомяване

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#3

да,това ясно, но аз искам мелодия която не е от заводските на телефона
Цитирай
#4

Можеш да си изтеглиш "ZEDGE" като приложение от "Google Play" след като отвориш приложението, влизаш в "Nonitification" и може да си свалиш рингтон който ти харесва ,който може да намериш вече в "Настройки" -> "Персонализиране" -> "Звук за уведомяване".
Цитирай
#5

и това правих,обаче мелодиите от зедге не се появяват в звуците за оведомяване,там са само заводските мелодии
Цитирай
#6

Създаваш папка media/Ringtones и в нея поставяш мелодиите за звънене или media/Notifications за съобщения.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#7

И така не става,в папката се копират но в мелодиите на телефона не се появяват.някой успял ли е да сложи мелодия извън заводските?
Цитирай
#8

При мен става но папките са: media/audio/notifications. По същия начин става и с алармите, само че вместо notifications папката трябва да е alarms. Също става и като поставиш папка Notifications директно в картата с памет.
Цитирай
#9

интересна работа,не става и не става,предишният ми тел. беше пак двусимов,само че самсунг и по тези начини при него се получаваше , а тук не иска
Цитирай
#10

tokaii написа:някой успял ли е да сложи мелодия извън заводските?

Да.

При мен става като поставя мелодиите в "emmc/media/notifications" - после рестартираш телефона за да ти излязат в списъка на "Звук за уведомяване".

Пробвах и ако са в картата памет, но тогава въобще не ги намира.

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#11

мерси колега,с рестартирането се оправиха нещата!
Цитирай
#12

колеги защо за СМС не ми дава да сложа др мелодия не говора за МР3 а стокова прилагам я излиза ми че е приложена и звъни със съвсем друга :/
Цитирай
#13

Здравейте.Като сложа мп3 за звънене на някой номер или за цяло на телефона като го рестартирам после мелодията за звънене е тази която в телефона е зададен както е направен.
Цитирай
#14

Благодаря mc_trix! И при мен стана. Dance
Цитирай
#15

Здравейте,
как мога да си сменя мелодията за смс. не откривам в менюто нищо за смс. има за входящо повикване и известия, но за смс не откривам
Цитирай
#16

Виж в настройките на приложението за SMS. Там ще да е... Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)