Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия относно камерата на Z1

Аз винаги махам протектора защото пречи на камерата, преди когато качвах снимките на компютър бяха малки размазани, но вече когато пооправих настройките всичко стана кристално ясно.
Цитирай
Аксесоари

А това 20MP in SuperiorAuto как работи, че нещо не мога да се справя и телефона на автоматични си прави снимки по 8МП.
Цитирай

@TiL, При стоков вид, автоматичния режим си снима на 8Мп.
Има някои модове за промяна на автоматично заснемане на 20Мп, но е необходим руут на устройството и инсталиране на допълнителни приложения.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ясно. Засега ще карам сток. Иначе камерта е добра, снима добре и нощем и като цяло съм доволен и не усещам шипса на сапунерка за снимки.
Цитирай

Смених рома с CM 12 и камерата прави по-добри снимки дори на тъмно със светкавица.
Цитирай

Колега, би ли описал как сложи цианогенмод? Благодаря
Цитирай

тъй като обмислям смяна на телефона, днес отделих малко време и заснех по една снимка с настоящия ми телефон - Z1 и с други два, които разглеждам като замяна. снимките са правени на автоматичен режим без предварителна подготовка - другите два телефона бяха чисто нови - отвориха ги пред мен. снимките са единствено преоразмерени до 8 мп с цел сравнение/това е най - високата резолюция, на която снима Z1 на автоматичен режим/. аз имам своя избор, но ще ми е интересно да чуя и други мнения. снимка

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай

Ако ще сменяш телефона заради камерата, поне от снимката, която си качил моето мнение е, че ще си дадеш парите на вятъра.

Z1
Цитирай

На мен ми изпадна лумиа 930... доста по-добре снима на автоматичен режим. Не знам тия сонита що повечето са зле след като доста други марки ползват техни камери...
Цитирай
Sad 

(2016-04-11, 13:11:27)Jackxxx написа:  Ако ще сменяш телефона заради камерата, поне от снимката, която си качил моето мнение е, че ще си дадеш парите на вятъра.

интересното е, че моето мнение е същото. снимките са направени с Z1, Galaxy S7 edge, Xperia Z5 Premium, отляво надясно в реда, в който са изписани.

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)