Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И ние го можем, или "Как да си качим CM7 на ZTE Racer"

Ехоо кво стана,темата взе обрат към сони ериксон а не за кианоген мод!!
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, следвах стъпките за рутване на този телефон от темите важни но повечето линкове не работят или не могат да се свалят
Молбата ми е ако е възможно да ми се обесни стъпка по стъпка как се прави рутването после как се слага clockwork recovery и най накрая читав ром
като се обесни и какво означава в основната папка да се слагат нещата и защо не ми става с усб през ундоса
с две думи едно синтезирано обеснение за да го рутна и смена рома на този телефон
Цитирай

Излезе ли некъф нов ром??
Цитирай

Последният излязал РОМ на racerboy е от 11.04.2012. Ето и линк към самият ром - http://raceroms.co.uk/phocadownload/Race...signed.zip
Цитирай

^^ Я постни малко снимки да видим за какво иде реч! :whistle:
Цитирай

Нямам вече рейсър, някой ако иска да пробва и да пусне Wink
Цитирай

Android 2.3.7 найтли #241 от Racerboy работи перфектно.
Цитирай

Новия кернел 2.6.32 с подобрен екран и чувствителност на Хоум/Меню/Бак бутоните: http://dl.dropbox.com/u/30460967/new-ker...signed.zip дай нов линк моля Smile
Цитирай

dylgia написа:Здравейте, следвах стъпките за рутване на този телефон от темите важни но повечето линкове не работят или не могат да се свалят
Молбата ми е ако е възможно да ми се обесни стъпка по стъпка как се прави рутването после как се слага clockwork recovery и най накрая читав ром
като се обесни и какво означава в основната папка да се слагат нещата и защо не ми става с усб през ундоса
с две думи едно синтезирано обеснение за да го рутна и смена рома на този телефон

Е как бе аз съм на 14 и си го рутнах без проблеми със свалените неща от тези линкове и ми работи супер, а ти да не можеш, направо да ти се присмиват. Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай

Нямаше да е зле да прочетеш правилата... т. 8 гласи, че двойни постове не се разрешават. В долния десен ъгъл на мнението има услужливо поставен линк "Редактирай".

По темата: CyanogenMod обикновено има включен български език.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

shadee написа:По темата: CyanogenMod обикновено има включен български език.

Но не и на версия 2.3.3 (РОМ-а), търсих, гледах, к'во ли не правих ма нямаше, само на 2.3.7 до колкото знам има, но при него ми излиза проблем: пише ми нещо за разговорите, че е спряло да работи и има само Force stop до колкото си спомням т'ва пишеше, са аз не мога да помня всичко.

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)