Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И ние го можем, или "Как да си качим CM7 на ZTE Racer"
#51

Ми не знам играх си играх си дни наред,и не ставаше.Писна ми и го оставих така Smile
Неудоно е,ама кво да се прави

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари
#52

При мен нещо се рестартираше телефона когато отворя камерата, ако някой има проблеми с това решението е лесно. Редактрирайте system/lib/egl/egl.cfg да изглежда така:

0 1 android
0 0 iradreno20

Решението идва от:
http://android.modaco.com/index.php?s=&s...&p=1632162
Цитирай
#53

Супер ми е интересено дали може и за екрана да се бръкне някъде Big Grin Все още нямам опит с андроид ОС девелопмент, ако някой знае да помага Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#54

Здравейте,имам един въпрос.Понеже от много време не съм пипал този телефон и бях свикнал само с таблета.Къде мога да намеря ъпдейта на 2.2 за този телефон,защото търсих и как точно мога да го ъпдейтна до 2.2 и какво ми дава този Cyanogen Mod 7?

Sony Ericsson Xperia Play 2.3.4
Цитирай
#55

Първо - официален ъпдейт над 2.1 за рейсър няма, това е ужасната истина. Цианоген мод 7 е това, което съм качил тук и не е 2.2, а 2.3.3, а скоро ще кача и 2.3.4, който е много по-добър.

Относно екрана - ще кача в пост 1 новия кернел, при който екрана е почти перфектен. Зипа се флашва пред рековъри Smile

Както вече споменах, в първи пост тези дни ще постна и новата версия за рейсър с доста фиксове, но веднага щом излезе Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#56

айде айде постния вече Smile Dance :bow:

HTC one S / Мързелът е подсъзнателна мъдрост! Мисли в краен случай!
Цитирай
#57

Следете най-вече първия пост. Там добавям новостите и го има 2.3.4. Благодаря Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#58

Евала!Иначе като излезне читав и сичко е наред моля те оправи първия пост ако не ставам нахален Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#59

Здравейте, имам следния проблем - при опит да вляза в Буут меню ми излиза светлосив екран с надпис FTM и дотам. Трябва да махна батерията за рестарт. Телефона е руутнат. Предварително благодаря. /Едит :
След като изпълних указанията за рековъри всичко се оправи. Smile
Цитирай
#60

Някой може ли да ми каже дали си струва да слагам 2.3.4 в момента съм с 2.3.3 и какви да му плюсовете и минусите на новия ром

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#61

Екрана за тъча, не е оправен, но е по-чувствителен като че ли, и е по-бързичък, незнам само това съм усетил за сега! :thumbup: :thumbup:

HTC one S / Мързелът е подсъзнателна мъдрост! Мисли в краен случай!
Цитирай
#62

За сега няма да го сменям 2,3,3 с 2,3,4 Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#63

Другата разлика е, че този път има и БГ език и не се налага да инсталирате more locale 2. Алармата която е в стоковия ром и тя сработва вече както трябва, с 2.3.3 се включваше само ако е запален екрана. Тук обаче липсва една програма която местише кеша и програмите в ext2 пеартишъна на картата, на мен обаче не ми е толкова нужна понеже със 60 инсталирани програми имам 93 мб свободна вътрешна памет. Тук вече я има и датата в статус бара. Ако някой иска тази тема да казва и веднага я качвам, но мисля, че ще стане само на 2.3.4, понеже тази която бях направил за 2.3.3 не стана на 2.3.4 и се наложи да си правя нова.
[Изображение: 5211174076235991961307288005iDMfdFmPJpfw71sa0QUN.PNG]
[Изображение: 1070654671161777071307288012O2ZnuoHJoMkELZFuQo8V.PNG]
[Изображение: 12980574989469844531307288018PH5TD3ksnHfqZRBPKolv.PNG]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#64

Сложих го 2.3.4 и съм много по-доволен.Тъча найстина е по чувствителен,но не ми харесва че вибрират тъч бутоните и при гасенето на дисплея трябва с копчето за изключване да го гася,както и при буденето на устройството.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#65

galev_90 написа:Сложих го 2.3.4 и съм много по-доволен.Тъча найстина е по чувствителен,но не ми харесва че вибрират тъч бутоните и при гасенето на дисплея трябва с копчето за изключване да го гася,както и при буденето на устройството.
Влез в менюто с програмите, намери програмата spare parts, отвория и в нея по-надолу ще видиш една опция .... End button behavior. Натисния и маркирай home, then sleep. Така ако има някоя отворена програма и натиснеш веднъж червената слушалка ще я минимизира, като натиснеш още веднъж ще заключиш екрана, ако няма отворена програма при натискане на червена слушалка ще заключи дисплея. Ако искаш маркирай само go to sleep, тогава директно ще заключва. Из се дразня, че дисплея се запалва само от този малък бутон, но какво да се прави, няма друг начин.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#66

Благодаря,а относно тъч бутоните,мога ли по някакъв начин да им спра вибрирането при натискане

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#67

galev_90 написа:Благодаря,а относно тъч бутоните,мога ли по някакъв начин да им спра вибрирането при натискане
Ами аз съм махнал отметката от настройки, звук но пак си вибрира. Ще по тършувам утре/ тоест днес и ако открия нещо ще пиша.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#68

Може да се махне, естествено. Трябва да се поразровите в настройките:

Settings - CyanogenMod settings - Input - haptic feedback tweaks (оттам може да си барникате, примерно да промените валютата на хаптик фийдбака)
Реално фийдбака е един модул, който беше написан допълнително, затова трябва, ако нищо друго не стане, да го премахнете: touch_to_key или vibrokeys се казваше, нещо такова.

Поддържам връзка с разработчиците, вече екрана е оправен, само трябва да се поизпипа това онова. Намерен е проблема, даже и аз разбрах къде е бил Big Grin Излезе и нова версия, базирана на Nightly 88 на Цианоген, качвам линк в първия пост, а когато излезе и пача за оправяне на екрана, ще го постна и него Wink (Всъщност един пич ми прати негов пач и екрана е почти супер, но ми прати линк на ЛС и сега си е легнал вече и не мога да го питам дали да го шерна, все пак си е негов Smile )

Бътъвъ ако някой има Green Honeycomb темата ако може да шерне Wink

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#69

Абе влез в настройките (Settings) след това саунд настройките (Sound settings) дай най долу и махни отметката на Haptic feedback ... и няма да ти вибрират! :thumbup: Wink Tongue

HTC one S / Мързелът е подсъзнателна мъдрост! Мисли в краен случай!
Цитирай
#70

Махах отметки и нищо продължават да вибрират

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#71

Колеги стигам до тук , задържам Volume Down Key и Пауър бутона и ми излиза FTM някой знае ли каде бъркам и кво е това FTM.
Цитирай
#72

Пич, не си руутнал телефона, за това ти излиза FTM. Руутни го и няма да ти излиза вече Smile
Цитирай
#73

Да споделя и аз Smile
Първо: Много благодарности за подробните обяснение и мода.
Тъй - качих си 2.3.3 - телфона литна Smile а си мислех, че е бърз и преди това - първи андроид ми е Smile
След това качих 2.3.4 - първото нещо, което не ми хареса, беше че е на руски - поправимо е, при това лесно.
Но - започна да работи малко по - бавно, и по - бавно да рефрешва. Не е болка за умиране. Точенето на батерията обаче не можах да приема и върнах 2.3.3
Много съм доволен. Всичко работи, чувствителен дисплей, Огромна разлика в скороста.
Дано съм бил полезен за някой Smile
И още веднъж - Благодаря и продължавайте в този дух.
Цитирай
#74

Да като че ли батерията пада по бързо ако се намери фикс и за блоотуута сте златни и аз търся по-принцип ама все пак ако не е от рома поне кажете да видя кво му има немога да пращам нито да приемам Wink

HTC one S / Мързелът е подсъзнателна мъдрост! Мисли в краен случай!
Цитирай
#75

Пробвай през блутут-файл трансфер. Оттам е добре пращането. Иначе не съм го тествал изцяло рома при мен е стабилен + момчетата както казах работят по въпроса, засега екрана е оправен, остават само другите неща Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)