Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Allview City plus - HARD RESET ??
#1

Здравейте, таблета ми заби и реших да го изгася и пак да го включа. Обаче когато го включих зацепва на началното лого и това е нищо не става търсих начини да влезна в recovery mode за да му направя hard reset но проблема е ,че таблета има само две копчета home бутон и бутона за включване/изключване, а всички начини които открих за влизане в recovery mode включват бутоните за звука.Няма и дупчица за reset. Ако някой може да ми помогне да го оправя ще му бъда благодарен.

Умът на някои хора сече като затъпен бръснарски нож излязъл от употреба !?!?
Цитирай
Аксесоари
#2

здрасти,дали случайно си намерил решение на тоя проблем,че и при мене стана точно като с твоя....
Цитирай
#3

Здравей,
Гасиш го със задържане за power-а
Задържаш home-a и power-a докато се появи логото броиш до 2-3 сек и ги пускаш.
Изчакваш recovery-то триеш наред... губиш всичко...
Проблема е че при system restore се рестартира и не се получава...
Днес ще пробвам restore от ABN или SD
Цитирай
#4

Здравейте
това е firmware от румънците:
http://www.allview.ro/index.php?id=1666
с транслейтъра се превежда разбираемо...
в дъното на статията е линка с файловете
Имам проблем с USB-то но като го презапоя ще пробвам
Изглежда е елементарно като процедура...
Цитирай
#5

Да, това е решението...
работи перфектно...
Моя таблет вече работи перфектно...
Цитирай
#6

Здравейте и от мен Smile
Нова съм във форума, но имам същия проблем... Искам да попитам как успя да направиш това със firmware? Ако можеш да дадеш малко по подробна информация стъпка по стъпка как става, че не ми стана много ясно в сайта който е даден. Стигнах до частта в която трябва да се свърже таблета, но на мен не ми излиза Found New Hardware каквото и да правя. Моля за малко помощ Smile
Цитирай
#7

Здрасти статията вече я няма с линковете за свалянията има ли възможност някой да даде линкове за frimware
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)