Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

allview v1 viper

изтегли си драйверите на компютъра и махни отметката usb debuging

Enduro
Цитирай
Аксесоари

пичове, нали в средата на май се очакваше кит-кат ъпдейт за нашите телефони, а нещо май няма... :/
Цитирай

Здравейте, на скоро реших че ми е необходимо да ползвам V1-то като тв. Натъкнах се на този продукт в интернет за прием на цифрова ефирна телевизия: http://www.aliexpress.com/item/Wholesale...38724.html.
Искам да попитам, дали ще работи с Alview V1 Viper. Има ли някой друг DVB-T ресивър, който бихте ми препоръчали.
Благодаря, предварително Smile
Цитирай

Здравейте, колеги! От доста време не съм писал тук, защото си бях счупил телефона при едно падане с байка! Smile И тук идва най-невероятното! Реших да се направя на луд и изпратих телефона за гаранционен ремонт, като бях сигурен, че няма да му признаят гаранцията, защото беше счупен при падане и на всичкото отгоре, беше рутнат !!! И каква изненада - телефона явно е бил изпратен в Румъния. И от там ми беше изпратен чисто нов, с нова гаранция! Така че от мен 10-ка за румънците от емаг!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Nqkoi sluchaino da e namiral nqkakvi kalufi ,keisove i t.n koito da pasvat na tozi telefon. Kato vid e shoden s galaxy nexus ,no na nexus-a kamerata mu e centralno razpolojena :facepalm: Ta ako nqkoi e otkril ili otkrie neshto takova neka pishe temata Rock
Цитирай

geopit написа:Здравейте, колеги! От доста време не съм писал тук, защото си бях счупил телефона при едно падане с байка! Smile И тук идва най-невероятното! Реших да се направя на луд и изпратих телефона за гаранционен ремонт, като бях сигурен, че няма да му признаят гаранцията, защото беше счупен при падане и на всичкото отгоре, беше рутнат !!! И каква изненада - телефона явно е бил изпратен в Румъния. И от там ми беше изпратен чисто нов, с нова гаранция! Така че от мен 10-ка за румънците от емаг!
Много интересно , а дали нямаш направена застраховка при покупката , която покрива и такива счупвания даже и кражба ? В смисъл цената да е била с такава застраховка вътре , защото това е нормален похват, особено при покупка на изплащане и трябва изрично да кажеш за да ти махнат застраховката , ако не я искаш .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Не съм правил нищо допълнително, освен покупката от емаг. Когато стана това с телефона, направих заявка за гаранционен ремонт през страницата им. Изпратиха куриер, който го взе и после пак по куриер ми го върнаха. Искаха документите-гаранцията и фактурата. На телефона му беше счупено стъклото на камерата и не искаше да запали. Когато го включих да зарежда, той загря много и после изстина и това беше! Smile Просто умря! Това и описах в заявката!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

kokakoala написа:Nqkoi sluchaino da e namiral nqkakvi kalufi ,keisove i t.n koito da pasvat na tozi telefon. Kato vid e shoden s galaxy nexus ,no na nexus-a kamerata mu e centralno razpolojena :facepalm: Ta ako nqkoi e otkril ili otkrie neshto takova neka pishe temata Rock
Ако прочетеш първите страници 2 и 3 ще разбереш.Поръчах от Али ехпрес.но протекторите са с молко по малки а кеисовете са ок.
Цитирай

geopit написа:Не съм правил нищо допълнително, освен покупката от емаг. Когато стана това с телефона, направих заявка за гаранционен ремонт през страницата им. Изпратиха куриер, който го взе и после пак по куриер ми го върнаха. Искаха документите-гаранцията и фактурата. На телефона му беше счупено стъклото на камерата и не искаше да запали. Когато го включих да зарежда, той загря много и после изстина и това беше! Smile Просто умря! Това и описах в заявката!
Аха , аз си помислих , че дисплея се е пукнал , защото от поста не става много ясно кое се е счупило. Вероятно не са видели камерата , че е счупена , гледали са описания от теб проблем.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Колеги да ви попитам ако някой от вас е поръчал повечко протектори от Китайците. Дали може да ми продаде един, че оригиналният ми се скапа вчера.В китай са по 7 лв пет бр. Ама не ми се чака цял месец.Става въпрос за Allview v1 viper
Цитирай

Имам следният проблем. Миналата година купих на дъщеря ми allview viper 1 и съвсем скоро разбрах, че телефона сам влиза в интернет , махнати са всички настройки и т.н. , но продължават да идват известия че сесията е започнала. Питах Globul дали не може да го спрат интернета, те ми твърдят че нямало начин и единствения вариант било да си пуснем интернета за 3 лв. на месец. Как да ги обедя, че не го искаме. МОЛЯ ВИ, АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА НИ ПОМОГНЕ НЕКА МИ ПИШЕ. Благодаря!
Цитирай

При начален екран като прекараш пръст от горе на долу пада едно меню в горният десен край има икона като еквилайзер! Чукваш на нея и се появява меню на което търсиш data connection! чукваш на нея и ти се повява друго меню на което трябва да избереш off. и готово- изключил си дата трансфера!
Цитирай

Здравейте,
Ползвам Allview V1 Viper 4GB от около половин година и до скоро нямах никакви проблеми. Преди около месец, докато пътувах забелязах, че нямам обхват в извън населени места. Предположих, че проблемът е в настройките за 3G, но те си бяха ОК (GSM/WCDMA auto mode). Някой да има идея как да го оправя?
Цитирай

Излезе актуализация за 16 гб , а някой знае ли дали ще стане и на 4гб или ще има отделно друга ?
Цитирай

Някои успя ли да подобри камерата ?
Цитирай

И аз имам проблем с камерата при РОМ-а който е 4.4.2 Снима си , но фокусира доста по-бавно и някой път размазва за разлика от стоковата. Други проблеми нямам с този РОМ.
Цитирай

Някой с V1 Viper L.Мненията как са и намирал ли е кейсове и протектори ?
Цитирай

Дали е излезнал ъпдейт за 4гб версията? V1 Viper от първите...
Цитирай

Здравейте,
Моля някой да даде съвет как да се екстендне системния дял за сметка на вътрешния сторидж. Системния е почти пълен, дори не успявам да си ъпдейтна приложенията, при положение, че всички са инсталиране на външна карта.
Възможно ли е, какви са стъпките, какво приложение се използва и трябва ли да се ресетне телефона?
Мерси
Цитирай

(2015-12-22, 12:55:22)iandreev написа:  Здравейте,
Моля някой да даде съвет как да се екстендне системния дял за сметка на вътрешния сторидж. Системния е почти пълен, дори не успявам да си ъпдейтна приложенията, при положение, че всички са инсталиране на външна карта.
Възможно ли е, какви са стъпките, какво приложение се използва и трябва ли да се ресетне телефона?
Мерси

Същата история... Аз днес ще го ресетна към заводска версия. Просто не става иначе. Чистиш с метлата, какво ли не, и винаги тъпче някъде невидимо. Търсих да ъпдейтна телефона, оказа се че има ъпдейт който навсякъде е изтрит. Абсурд. Май единствения начин да се случи каквото имаш на ум е да се инсталира друг РОМ. Не знам защо с 4гб версията е такава драма.
Цитирай

Привет, някой може ли да качи РОМ-а от 5 февруари 2014:

v1viper 4gb 05.02.2014

Не е наличен в сайта им.
Цитирай

Отворих им кейс и вече е наличен:
http://allviewmobile.com/index.php/produ...-16gb.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)