Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

allview v1 viper
#51

5 протектора и 3 силиконови кейса излизат под 15лв.от алито.Проблема е че може да дойдат и януари.
Цитирай
Аксесоари
#52

точно от там мисля да поръчам тази батерия 3200 но все още не мога да разбера дали става за този телефон

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#53

Вижте какво пишат комшийте и който разбира да каже:http://forum.pittech.net/index.php?PHPSESSID=p6agbuo0g9bhul1rl0jfbfrr75&topic=3223.0 На нашата батерия не пише модела но от тези има BL-C008A.Та видях и: http://www.dhgate.com/store/product/hot-...21077.html
п.п.Немога да оправя първия линк.
Цитирай
#54

Ако някой от София смята да поръчва кейсове и протектори или вече си е поръчал в повече съм готов за една кооперация. Да пусне само едно лс. Бих взел 1-2 кейса и 3 протектора.
Цитирай
#55

Телефонът е супер и аз си го купих от емаг в "черния петък". Може да се сравнява с С3 ,но не всичко е оптимизирано добре като минион ръш и реал рейсинг (засичат като РР3 го оправих с 1 програмка от маркета за промяна на графиката) , всичко останало върви без грешки !!!(което съм пробвал: Dead trigger 2 ;Gt Racing 2 ; dungeon hunter 4 ; NFS most wanted ; и още , но сега не се сещам). Едно нещо не харесвам и не знам как да го оправя . Дисплея ми примигва (става черен за 1 стотна) докато играя или гледам клипове. Ако някой знае как се оправя моля да ми каже. Търпимо е става 1 път на 3 минути така че няма да го върна.
Цитирай
#56

Много полезна тема.
Аз също имам проблем с примигване на екрана при гледане на fullscreen видео.
Някой може ли да сподели някакво решение на проблема?
Цитирай
#57

Ако е това което си мисля намаляване и увеличаване на яркоста "притъмяване на екрана " се прави това.
Настройки-дисплей-яркост маха се отметката на автоматично където е зададена и си го регулираш сам.

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#58

Пробвах с настройките на яркостта, включване/изключване на power save настройките, WiFi, дори самолетен режим не помага. Както stelko135 е написал, екрана става черен за части от секундата на няколко минути.
С MX Player при включване на S/W decoder примигването се случва много по-рядко.
Цитирай
#59

Kigavo написа:Ако някой от София смята да поръчва кейсове и протектори или вече си е поръчал в повече съм готов за една кооперация. Да пусне само едно лс. Бих взел 1-2 кейса и 3 протектора.

И аз би се включил за наколко калъфа.
Цитирай
#60

Оригиналния ром е доста лагав и ми се иска някой да помогне да си сложа MIUI. Ако може някой да помага. Слагал съм ромове, но ми се иска да ми помогне човек, защото само мога да флашвам и съм забравил как се слагаше рековъри и роот

Enduro
Цитирай
#61

Някой вече има ли впечатления как се държи батерията? Аз забелязох, че до 20% пада равномерно и след това много бързо. При разговор 30 мин отидоха около 6% при включен wifi. Хубаво ще е всеки да коментира какви са му наблюденията.
Цитирай
#62

Примигването не се оправя дори след хард ресет и махане на СД и СИМ картите. Мисля да го пратя на емаг да го видят Sad
Цитирай
#63

Според мен примигването ще се оправи след като се сложи друг ром. Поне аз така мисля

Enduro
Цитирай
#64

rdlegy написа:Според мен примигването ще се оправи след като се сложи друг ром. Поне аз така мисля
Мисля че се оправи като инсталирах МХ player. Изгледах 20 мин клип и не примигна нито 1 път. Странното е че не го изгледах със MX pleyera ами със вградения. Дано не е някакъв късмет и дано не се появи пак това досадно примигване .
Цитирай
#65

Закупих си калъф https://www.technomarket.bg/products/091...ttoslxxlbk. Идеално пасва за телефона, който си търси и не намира това е идеален избор.
[Изображение: image.jpg]
upload immagini
[Изображение: image.jpg]
host image



 

Цитирай
#66

И аз си взех същия само да спомена че в Технополис е по евтин с 5 лв. иначе телефона заспива в него !!!

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#67

Аз съм от София и аз бих се включила за калъфи и протектор.
Днес купих ето това на първо време:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/59...G-S4-WHITE
Цитирай
#68

divdivak написа:И аз си взех същия само да спомена че в Технополис е по евтин с 5 лв. иначе телефона заспива в него !!!

Беше по-евтин .... до преди 2-3 дена понеже беше в промоция и не 5 а 2-3 лв разлика. 5 лв разлика е за по-малките размери М, L, може би и XL



 

Цитирай
#69

Видях че има още 2 поръчки BG при този от когото поръчах кейсове и протектари в алито.Една от вчера и една от днес.Защо не се разберете и кооперирате за поръчки.Ще ви дойде по на изгода ако сте с повече бройки.Аз поръчвах в сряда и на знаех за тамата тук.
Грешка-изпратиха ми номера за проследяване в сряда
Цитирай
#70

ivanm69 написа:Видях че има още 2 поръчки BG при този от когото поръчах кейсове и протектари в алито.Една от вчера и една от днес.Защо не се разберете и кооперирате за поръчки.Ще ви дойде по на изгода ако сте с повече бройки.Аз поръчвах в сряда и на знаех за тамата тук.
Може и аз да съм. Big Grin
Цитирай
#71

Aз писах в началото че съм поръчал калъфи от алито но никой не отговори и го изтрих надявам се скоро да пристигнат
Цитирай
#72

а в този саит http://www.aliexpress.com доставката безплатна ли е?
Цитирай
#73

ssjakal написа:а в този саит http://www.aliexpress.com доставката безплатна ли е?

колегите по горе говорят точно за този сайт "алито" , по принцип доста от нещата са с безплатна доставка, проблема е, че се бяват повече от месец докато пристигнат.

При мен също го има проблема с примигването. Аз го забелязах като снимам клипчета , че също го прави и после като ги гледам примигването се е заснело.
Предполагам ще е бъг и не е до настройки, но ако някой му намери цаката да сподели !

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
Цитирай
#74

Не мога да подкарам 3G на Виваком - 1000 пъти вкарвах настройки и говорих с оператора и пак не става . С М-тел и Глобул тръгва от раз. Някакви полезни идеи?
Цитирай
#75

За примигването според мен това е софтуерен проблем. Сменете си рома би трябвало да изчезне. Някой разбра ли нещо за батерията, че и на мен ми е мерак да си купя една даже ако може да се кооперирам с някой

Enduro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)