Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

allview v1 viper
#76

Да попитам някой дали пробва GPS как се държи , чудя се коя навигация да му кача

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
Аксесоари
#77

Много бъзо се свързва и държи силен сигнал.Сложих NAVIGON и IGO_turk.Не съм пробвал на дълго разтояние.От малките проби съм доста доволен.Нали телефончето е на сина и аз му се радвам по рядко.
Цитирай
#78

3G -то тръгна нормално на всички слотове и със всички оператори Dance . Пробвах с различни карти, на различни апарати в различни магазини и така цял ден. Звъня на оператора на виваком ... господине нямате ограничения трябва да работи но явно хич и не проверяват. Трябва да им се обадиш поне 25 пъти като 20 пъти им обясняваш, че не си малоумен и проблема е в тях и ако не го отстранят ще ги смениш с друг оператор а последните 5 направо ги псуваш. Оказа се, че все пак има въведено ограничение ако апарата не е закупен от тях трябва да отключат и нещо допълнително. Confusedtupid:
Цитирай
#79

divdivak написа:Да попитам някой дали пробва GPS как се държи , чудя се коя навигация да му кача
IGO върви нормално но беше на зарядното и не знам как яде батерията.
P.S.Ползвах някакво IGO правено за NEXUS 7 .
Цитирай
#80

rdlegy написа:За примигването според мен това е софтуерен проблем. Сменете си рома би трябвало да изчезне. Някой разбра ли нещо за батерията, че и на мен ми е мерак да си купя една даже ако може да се кооперирам с някой
Колега, би ли обяснил стъпка по стъпка как точно става смяната на рома?
Цитирай
#81

ssjakal написа:а в този саит http://www.aliexpress.com доставката безплатна ли е?
Има отметка "Free Shipping", слагаш я и ти показва само обявите с безплатна доставка.
Цитирай
#82

Kigavo написа:Някой вече има ли впечатления как се държи батерията? Аз забелязох, че до 20% пада равномерно и след това много бързо. При разговор 30 мин отидоха около 6% при включен wifi. Хубаво ще е всеки да коментира какви са му наблюденията.

Мина около седмица вече, откакто позлваме апаратите. Би било добре някой да сподели мнение по въпроса с живота на батерията при определено потребление и най-вече за момента с бързото и падане след минаване на 20-те процента, че въпреки няколкото зареждания още ми го прави този номер и се чудя нормално ли е
Цитирай
#83

Аз лично съм доволен от батерията , но ще е по-хубаво ако си купя някоя по мощна Smile . Ръчкам телефона около 4 часа дневно и всяка вечер го зареждам. Ако искам да си прехвърля нещо ползвам wi-fi file transfer pro , за да не прецакам батерията. Като сложа 2ра сим карта обаче сигурно ще пада по бързо и за това ми трябва по голяма батерия. Ако някой намери някоя хубава батерия на прилични пари да пише Wink
Цитирай
#84

И на мен ми трябва по-хубава батерия. Оправих се с рома, сложих miui и телефона стана друг. По-бърз, по-красив и аз понеже играя игри и сърфирам от време на време всичко е по-бързо. Батерията ми държи нормално, но бих искал да закупя по-мощна, ако някой намери. Рома се слага лесно, но губите гаранция, затова аз направих backup, но първо руутнах тела и после сложих MIUI. Сега ако искам да си върна гаранцията си слагам backupa и после unrootвам телефона и всичко е 6 Smile За въпреси скайпа ми е като никнейма

Enduro
Цитирай
#85

Привет на всички. За трети път ми се случва след прекратяване на разговор да ми потъмнее екрана и след това да остава така изгасен. При натискане на бутоните се чува и усеща че работи телефона но екрана стой черен. Успявам да го подкарам едва след като изкарам батерията и я поставя наново. :wall: :wall: Изчезването на екрана не е последователно, двата пъти бяха преди два дни реших че може да се шашка от това че е с две сим карти и махнах едната, но след като и днес пак така ми заби екрана започвам да се притеснявам :angry: Някой с подобни проблеми или някаква идея как да се справя сам или видях че имат пробен период 15 дни в които можеш да им го върнеш.......... :unknw:
Цитирай
#86

ristaka82 написа:Привет на всички. За трети път ми се случва след прекратяване на разговор да ми потъмнее екрана и след това да остава така изгасен. При натискане на бутоните се чува и усеща че работи телефона но екрана стой черен. Успявам да го подкарам едва след като изкарам батерията и я поставя наново. :wall: :wall: Изчезването на екрана не е последователно, двата пъти бяха преди два дни реших че може да се шашка от това че е с две сим карти и махнах едната, но след като и днес пак така ми заби екрана започвам да се притеснявам :angry: Някой с подобни проблеми или някаква идея как да се справя сам или видях че имат пробен период 15 дни в които можеш да им го върнеш.......... :unknw:
Пробвай след края на разговор да го отдръпнеш от себе си телефона на около 15- 20 сантиметра и да го разклатиш

Enduro
Цитирай
#87

Това някаква функция ли е (разклащането)? Понеже за момента телефона си работи коректно и не знам кога ще реши пак да блокира екрана.....
Цитирай
#88

Той не блокира андроид телефоните имат сензор, който се включва и изключва екрана като говориш. Сензора работи като ти е до ухото и трябва да го отдръпнеш телефона и понякога разклатиш

Enduro
Цитирай
#89

Благодаря ти . :bow: Като го направи отново ще опитам с разклащане , дано помогне.....
Цитирай
#90

Относно батерията все още търся и се чудя дали ще работят на нашите апарати за сега съм се спрял на това http://www.aliexpress.com/item/High-capa...40761.html ако някой знае дали ще работи нека да каже за да знаем да поръчваме .

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#91

Според мен е малко по-широка и не знам дали ще стане

Enduro
Цитирай
#92

и аз така я виждам даже леко ми се струва че е по дебела от тази на viper-a

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#93

Не виждам смисъл да сменяте батерията. Този процесор е ново поколение 28nm и е икономичен! Телефона си издържа, като всеки друг смартфон - по ден два.
Цитирай
#94

съгласен съм с теб но на мен наистина ми трябва по голяма батерия понеже работата ми е такава че мога да гледам по 2 филма на ден проблема че батерята не може да издържи та се питам батеря за телефона да взема или от тези външните батерий който са ?

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#95

Втори ден без да го зареждам и играх около 2 часа и съм говорел около 20 минути и сега е на 60 %. Ако не го пипам за 24 часа ми взима 7 % батерия.
Цитирай
#96

Според мен батерията си държи нормално и за мен е добре. Вече може да си вземеш някакъв мощен power bank и да си свиркаш http://www.sci.sc/saveoftheday/vinagi-za...r-bank-138. Това ще те кара много 11000 mmah Big Grin Зареждаш го през ноща и няма свършване. Ако ще го вземаш побързай

Enduro
Цитирай
#97

Ето тук също продават външни батерии, 12 000 mАh за 40 лв, 5 600 mAh за 30 лв.
http://www.tokzatelefona.com/?p=vunshni-baterii



 

Цитирай
#98

Взех калъфчето, което предложихте. Хубаво е, но е направено за малко по-дебели телефони. Добре, че има лок отгоре да може телефона да не пада, защото е тънък и хлъзгав и, ако го нямаше това този калъф нямаше да става за телефона. Иначе е много красив както телефона така и калъфа

Enduro
Цитирай
#99

В крайна сметка някой сменил ли е РОМ-а и как се държи телефона с новият РОМ? Christmas
Цитирай

rdlegy написа:Според мен батерията си държи нормално и за мен е добре. Вече може да си вземеш някакъв мощен power bank и да си свиркаш http://www.sci.sc/saveoftheday/vinagi-za...r-bank-138. Това ще те кара много 11000 mmah Big Grin Зареждаш го през ноща и няма свършване. Ако ще го вземаш побързай
Тук гледам външна батерия на прилична цена: http://nasmetka.bg/zarqdno_za_speshno_zarejdane-id-3334
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)