Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 4 бялото жълтее
#1

Здравейте. От скоро се сдобих с тази машинка , всичко много ми харесва по нея с изключение на едно - Цветовете изобщо не ми харесват особенно бялото. Имам приятел който е със същия телефон , с Франко кернел е , и на него преди така му е жълтеело но не знае как го е оправил.Не е ползвал никакви програми за подпомагане на цветовете. Та сложихме отначало франко кернел още като беше андроид 4.3 , но уви цветовете си бяха все същите. Така или иначе си казах че ще изчакам направо новия ъпдейт и си мислих че този проблем ще го коригират но така и не го оправиха. Сега от 2 дни съм с новия ъпдейт 4.4 но цветовете са си все същите. Много моля ако някой е имал такъв проблем да каже как го е оправил , готов съм да се върна на 4.3 само и само цветовете да са наред. Пробвах с всякакви програми които не са платени като Trikster mode , Franco kernel nightly направо от менюто но нищо не се получи.И другото което искам да попитам е дали може да се сложи франко кернел на андроид 4.4 ?
Цитирай
Аксесоари
#2

от тръкстър-а като смениш цветовете от google на lg presets няма начин да не видиш разликата,и да последния франко става за киткатчето(195,ако няма по нов)
Цитирай
#3

дай малко повече инфо за този тръкстар
Цитирай
#4

Като бях на 4.3 и като сложих Франко , отново цветовете не бяха както трябва. А специално той Тръкстър не си е слагал. С новия андроид Франкото по същия начин ли се слага ?
Цитирай
#5

animall написа:дай малко повече инфо за този тръкстар
аз или преди мен колегата да даде?
А всеки кернел както винаги се флашва през рикавъри,някои с,други без soft wipe.
Цитирай
#6

https://play.google.com/store/apps/detai...laycontrol - Пробвай, може и да помогне. Изисква роот.

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#7

приложението го има безплатно в темата в xda,ако ти хареса може и там да го почерпиш
Цитирай
#8

animall написа:дай малко повече инфо за този тръкстар


https://play.google.com/store/apps/detai...ickstermod

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#9

Аз имах същия "проблем", но се оказа, че е от режима на четене който съм включил в настройките Big Grin аз съм със galaxy s4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)