Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD] Различни и полезни модификации

(2015-03-13, 06:40:37)dp4u4umi6ev написа:  Нямаш такова меню докато не рутнеш , рутвай слагай едно рекавъри всичко става лесно само с програмки ,но това с оправянето на разни неща от рекавъри според мен е повече мит отколкото реалност.

Понеже не съм уверен и не мога да се реша да руутна сам телефона си,а и съм още в гаранция...

(2015-03-13, 10:55:12)slim313shady написа:  Factory reset комбинацията се промени с последните ъпдейти.

Задържате Volume Down и Power Button като се появи логото ги пускате и натискате Volume UP и Volume Down.

Послушах те Така ми се занули телефона изтрих си всичко мамка му! Bu

G2->G4
Цитирай
Аксесоари

Ами нали това ти казахме, че в рековери няма как да влезеш преди да си рутнеш телефона и да си сложеш тогава моднато. LG няма стоково рековери явни. И тази комбинаци, която ти е дал колегата по-горе е вярна за влизане в ррековери. Само, че ако си сложил такова. Иначе комбинацията води до точно това в твоя случай. И колегата го е написал - factory reset.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Бе то всички му го казахме ама той явно искаше да го направи Lol
Цитирай

(2015-03-13, 18:48:55)ganchev написа:  Ами нали това ти казахме, че в рековери няма как да влезеш преди да си рутнеш телефона и да си сложеш тогава моднато. LG няма стоково рековери явни. И тази комбинаци, която ти е дал колегата по-горе е вярна за влизане в ррековери. Само, че ако си сложил такова. Иначе комбинацията води до точно това в твоя случай. И колегата го е написал - factory reset.

Ами сега всичко замина на кино  жалко за снимките номерата ще си възтановя някак си но снимките не...пфф

G2->G4
Цитирай

Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2015-03-13, 22:45:58)dp4u4umi6ev написа:  Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

G2->G4
Цитирай

(2015-03-13, 23:01:10)bonetty написа:  
(2015-03-13, 22:45:58)dp4u4umi6ev написа:  Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2015-03-13, 23:12:00)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-03-13, 23:01:10)bonetty написа:  
(2015-03-13, 22:45:58)dp4u4umi6ev написа:  Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).
Просто избързах и го натиснах  обърках се ...видях че ми излезе андроидчето,постарах да изключа телефона да не го чакам но то успя и занули всичко...както и да е оправих се но гадно е че ми изтри номерата нямах ги в сим картата и всички снимки които имах но  да съм гледал моя си е грешка

G2->G4
Цитирай

(2015-03-14, 02:43:26)bonetty написа:  
(2015-03-13, 23:12:00)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-03-13, 23:01:10)bonetty написа:  
(2015-03-13, 22:45:58)dp4u4umi6ev написа:  Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).
Просто избързах и го натиснах  обърках се ...видях че ми излезе андроидчето,постарах да изключа телефона да не го чакам но то успя и занули всичко...както и да е оправих се но гадно е че ми изтри номерата нямах ги в сим картата и всички снимки които имах но  да съм гледал моя си е грешка
А не си ли синхронизирал всичко? 
Цитирай

(2015-03-20, 15:53:57)tazzz написа:  
(2015-03-14, 02:43:26)bonetty написа:  
(2015-03-13, 23:12:00)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-03-13, 23:01:10)bonetty написа:  
(2015-03-13, 22:45:58)dp4u4umi6ev написа:  Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).
Просто избързах и го натиснах  обърках се ...видях че ми излезе андроидчето,постарах да изключа телефона да не го чакам но то успя и занули всичко...както и да е оправих се но гадно е че ми изтри номерата нямах ги в сим картата и всички снимки които имах но  да съм гледал моя си е грешка
А не си ли синхронизирал всичко? 
Явно не ми е мн ясно

G2->G4
Цитирай

Явно не ви е ясно ,че също така не е необходимо да цитирате всичките мнения от последните 3 страници ,моля не го правете за да е по подреден форума!!!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Има ли стабилен Xposed Framework за близалката?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Все още не. По-добре не го слагай.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Аз пробвах един от ХДА, но не зацепи. 

http://prntscr.com/6uj4a6

 И го деинсталирах


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Още куца Xposed. Ще има трябва време да го оправят. И на мен ми липсват някой модули, но няма как. Постоянно следя за развитие по-въпроса. За сега все на камък.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Относно мода за звука търсих навсякаде обаче намам този файл snd... Какво да правя ?
Цитирай

(2016-01-25, 11:09:35)Sgy5360 написа:  Относно мода за звука търсих навсякаде обаче намам този файл snd... Какво да правя ?

Ще трябва сам да си моднеш звука по този начин, ако разбира се имаш рут и знаеш какво правиш:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2583408

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Моднах си LG-to през TWRP с "G4Home_MOD_stock802" после с "LGHome_MOD_lollipop" и в двата случая не се зарежда лаунчера, дава ми грешка:
"За съжаление настройки на заключен екран спря" и "За съжаление начало спря"...
Имам достъп само до настройките отгоре и не мога да стартирам никва програма.
Дали мога отнякъде да си взема сток лаунчер (настройки на заключен екран и начало ), че не ми се префлашва точно сега?

Някой да помогне?

Sad

ПП:
Доколкото виждам в зипа ми трябват следните оригинални файлове:
1.LGLockScreenSettings.apk намира се в system\app
2.LGHome.apk намира се в system\priv-app\LGHome
3. и може би някоя тема

И не знам с коя програма да ги поставя в zip-а на мястото на скапаните преди да ги префлашна за да запазят атрибутите си на Г
SleepyConfused

ППП Никой не се смили над мен да ми даде 2 файла... Извиках неволята и префлашнах  в режим NORMAL!!!

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

линка за SplitView не бачка
някой има ли файла да го качи някъде?

Samsung Galaxy Ace 2 I8160 | Android 4.1.2 Jelly Bean ---> LG G2 mini | Android 5.0.2 Lollipop 4.4.2 KitKat
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)