Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD] Различни и полезни модификации

На компютъра с нотпад++ редактираш файлчето и после го слагаш в телефона като правиш бекъп на оригинала.Следвай тази тема:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2583408

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Здравейте.Искам да попитам някой има ли яснота как да прекратя снимките,които правя да се качват в google+ снимки.Всичко спрях всякакви отметки,но като снимам и автоматично се качват в проложението ,а не искам всяка снимка която направя независимо каква е да се качва и там.Та някой наясно ли е какво не правя и как да махна тая простотия?НЯкой има ли същия проблем да го наречем.Помагайте.

G2->G4
Цитирай

От синхронизацийте на Google акаунта махнал ли си отметката?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-01-23, 12:36:27)ganchev написа:  От синхронизацийте на Google акаунта махнал ли си  отметката?

да нямам отметка на Профили и синхронизиране

G2->G4
Цитирай

Здравейте някой наясно ли е защо не мога да влезна в Рикавъри?Изкл.телефона си после натискам звука намаляне и копчето за пускане като светне пускам копчето за пускане и пак го натискам какво ли не направих няма и няма Рикавъри менюто при мене.Някой да помогне ако може.Благодаря

G2->G4
Цитирай

Изтегли си програмата Quick boot от Google Play. Тя ще те вкара в рековери стига да имаш руут.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-03-12, 17:07:05)ganchev написа:  Изтегли си програмата Quick boot  от Google Play. Тя ще те вкара в рековери стига да имаш руут.

Не нямам руут,за това трябва да има начин да влезна в Рикавъри,но не се получава при изкл.телефон и с комбинацията която обясних както е дадено по клиповете

G2->G4
Цитирай

Пробвай същото само, че като ти светнте логото натискаш и задържаш Vol - и vol+. Само, че ти искаш да влезеш в стоковото рековери и незнам дали ще стане.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-03-12, 17:22:28)ganchev написа:  Пробвай същото само,  че като ти светнте логото натискаш и задържаш Vol - и vol+. Само, че ти искаш да влезеш в стоковото рековери и незнам дали ще стане.

ами искам в това Рикавъри което влиза всеки телефон но не става.Нека някой да опита и да каже  дали и как става при него

G2->G4
Цитирай

Дори не знам има ли такова. Но ти влизаш само в опцията за ресет нали?
Цитирай

Тъкмо и аз това си мисля, че ням такова рековери. Има само моднато ако си рутнат и си го сложил. Никога не съм влизал в стоковото. И както каза колегата Degman е възможно да ти излезе екрана за ресет.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-03-12, 17:35:01)ganchev написа:  Тъкмо и аз това си мисля, че ням такова рековери. Има само моднато ако си рутнат и си го сложил. Никога не съм влизал в стоковото. И както каза колегата Degman е възможно да ти излезе екрана за ресет.

Ето тук в началото recovery factori reset menu Не ми излиза като правя това при изключен телефон
https://www.youtube.com/watch?v=ifi-ArGeTzQ

Някой да пробва дали може да влезе така при изключен телефон и да каже аз не мога опитвам и не става,май трябва да се иннсталира както тук https://www.youtube.com/watch?v=jZBHZQEI96o

G2->G4
Цитирай

С някоя комбинация трябва да ти излезе. И между другото това е къстъм рековери на клипа.
Цитирай

(2015-03-12, 18:02:02)degman написа:  С някоя комбинация трябва да ти излезе. И между другото това е къстъм рековери на клипа.

Ами задържам намаляне на звука не става после с увеличаване пак не ми излиза нишо телерона си се стартира и нямам рековъри менюто нз защо го няма

G2->G4
Цитирай

Нещо не правиш както трябва.
Цитирай

(2015-03-12, 18:04:40)degman написа:  Нещо не правиш както трябва.

Описал съм задържам при изкл.телефон за звука надолу и после пускам телефона и при появяването на логото пускам и натискам пак копчето за включване и не става пробвах и обратно за увеличаване не се показва нз защо явно имам някакъв проблем с телефона си

G2->G4
Цитирай

Задържаш бутон намаляване и бутон за включване едновременно при изключен телефон ,при появата на лого пускаш и натискаш пак бутона за включване само него пускаш и натискаш пак другия си седи натиснат.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2015-03-12, 20:21:18)dp4u4umi6ev написа:  Задържаш бутон намаляване и бутон за включване едновременно при изключен телефон ,при появата на лого пускаш и натискаш пак бутона за включване само него пускаш и натискаш пак другия си седи натиснат.

И това правя   но...нищо не става мамка му телефона си се стартирва а при продължително задържане се рестартира стартира и нищо явно проблем има скапаното лж

G2->G4
Цитирай

Да и при мен не ставаше докато не рутнах... Явно нещо не е както трябва стози телефон.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

bonetty  ,а може ли да попитам защо искаш да направиш това? По принцип в рекавъри няма да влезеш ,а само хард ресет можеш да направиш ,ако това ти е целта можеш и от настройки да го направиш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2015-03-12, 22:28:06)justvank0 написа:  Да и при мен не ставаше докато не рутнах... Явно нещо не е както трябва стози телефон.

Явно не съм сам с този проблем Smile

G2->G4
Цитирай

Така и не каза защо искаш да влезеш в ресет менюто?
Цитирай

(2015-03-13, 00:26:23)degman написа:  Така и не каза защо искаш да влезеш в ресет менюто?

Един приятел си оправил някой неща в телефона и батерията исках да опитам и аз,но нямам такова меню  и се отказах да пробвам вече

G2->G4
Цитирай

Нямаш такова меню докато не рутнеш , рутвай слагай едно рекавъри всичко става лесно само с програмки ,но това с оправянето на разни неща от рекавъри според мен е повече мит отколкото реалност.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Factory reset комбинацията се промени с последните ъпдейти.

Задържате Volume Down и Power Button като се появи логото ги пускате и натискате Volume UP и Volume Down.

Galaxy S4 White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)