Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MOD] Различни и полезни модификации

мнение 201 от bonetty

(13 Mar 2015, 07:40:37)dp4u4umi6ev написа: Нямаш такова меню докато не рутнеш , рутвай слагай едно рекавъри всичко става лесно само с програмки ,но това с оправянето на разни неща от рекавъри според мен е повече мит отколкото реалност.

Понеже не съм уверен и не мога да се реша да руутна сам телефона си,а и съм още в гаранция...

(13 Mar 2015, 11:55:12)slim313shady написа: Factory reset комбинацията се промени с последните ъпдейти.

Задържате Volume Down и Power Button като се появи логото ги пускате и натискате Volume UP и Volume Down.

Послушах те Така ми се занули телефона изтрих си всичко мамка му! Bu
G2->G4
Цитирай

мнение 202 от ganchev

Ами нали това ти казахме, че в рековери няма как да влезеш преди да си рутнеш телефона и да си сложеш тогава моднато. LG няма стоково рековери явни. И тази комбинаци, която ти е дал колегата по-горе е вярна за влизане в ррековери. Само, че ако си сложил такова. Иначе комбинацията води до точно това в твоя случай. И колегата го е написал - factory reset.
Samsung Galaxy S7 EDGE & LG G4 6.0 20d & Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай

мнение 203 от degman

Бе то всички му го казахме ама той явно искаше да го направи Lol
[Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium]|Android 7.0 Nougat|
[LG G2 32GB Black]|30F EUR 5.0.2|Dorimanx V12.0|TWRP 3.1.1-0|
Цитирай

мнение 204 от bonetty

(13 Mar 2015, 19:48:55)ganchev написа: Ами нали това ти казахме, че в рековери няма как да влезеш преди да си рутнеш телефона и да си сложеш тогава моднато. LG няма стоково рековери явни. И тази комбинаци, която ти е дал колегата по-горе е вярна за влизане в ррековери. Само, че ако си сложил такова. Иначе комбинацията води до точно това в твоя случай. И колегата го е написал - factory reset.

Ами сега всичко замина на кино  жалко за снимките номерата ще си възтановя някак си но снимките не...пфф
G2->G4
Цитирай

мнение 205 от dp4u4umi6ev

Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.
Цитирай

мнение 206 от bonetty

(13 Mar 2015, 23:45:58)dp4u4umi6ev написа: Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.
G2->G4
Цитирай

мнение 207 от dp4u4umi6ev

(14 Mar 2015, 00:01:10)bonetty написа:
(13 Mar 2015, 23:45:58)dp4u4umi6ev написа: Колега прочети последните 2-3 страници и виж колко пъти ти казахме ,че сток рекавъри няма и това ,което търсиш всъщност е хард ресет и даже ти написах ,че ако това търсиш можеш да го направиш и през настройки така ,че изобщо не се оплаквай.

За 1ви път ми се случва на телефон да не може за това и опитах но избързах...Явно на тъпото лж не може без руут да излезне това меню което аз се чудя още защо.

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).
Цитирай

мнение 208 от bonetty

(14 Mar 2015, 00:12:00)dp4u4umi6ev написа:

Има и такива телефони ,преди време на първото Галакси някои версии нямаха рекавъри или просто не беше достъпно не помня и там се налагаха гимнастики същото беше и с даунлоуд мод.Тук явно са преценили ,че не ни трябва рекавъри ,а и то съвсем ясно си пише какво става на екрана до който си стигнал.За мен винаги е било плашещо даже и когато имам къстъм рекавъри и затова влизам или с приложение или с опцията при задържане на бутона за изключване да рестартира в рекавъри(говоря за къстъм ром).
Просто избързах и го натиснах  обърках се ...видях че ми излезе андроидчето,постарах да изключа телефона да не го чакам но то успя и занули всичко...както и да е оправих се но гадно е че ми изтри номерата нямах ги в сим картата и всички снимки които имах но  да съм гледал моя си е грешка
G2->G4
Цитирай

мнение 209 от tazzz

(14 Mar 2015, 03:43:26)bonetty написа:

Просто избързах и го натиснах  обърках се ...видях че ми излезе андроидчето,постарах да изключа телефона да не го чакам но то успя и занули всичко...както и да е оправих се но гадно е че ми изтри номерата нямах ги в сим картата и всички снимки които имах но  да съм гледал моя си е грешка
А не си ли синхронизирал всичко? 
Цитирай

мнение 210 от bonetty

(20 Mar 2015, 16:53:57)tazzz написа:
(14 Mar 2015, 03:43:26)bonetty написа:

А не си ли синхронизирал всичко? 
Явно не ми е мн ясно
G2->G4
Цитирай

мнение 211 от dp4u4umi6ev

Явно не ви е ясно ,че също така не е необходимо да цитирате всичките мнения от последните 3 страници ,моля не го правете за да е по подреден форума!!!
Цитирай

мнение 212 от Mondiso

Има ли стабилен Xposed Framework за близалката?

Xiaomi Redmi Note 4 GV Black Falcon 32 GB ADATA® microSDHC/SDXC™ UHS-I Card

Цитирай

мнение 213 от ganchev

Все още не. По-добре не го слагай.
Samsung Galaxy S7 EDGE & LG G4 6.0 20d & Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай

мнение 214 от Mondiso

Аз пробвах един от ХДА, но не зацепи. 

http://prntscr.com/6uj4a6

И го деинсталирах

Xiaomi Redmi Note 4 GV Black Falcon 32 GB ADATA® microSDHC/SDXC™ UHS-I Card

Цитирай

мнение 215 от tda

Още куца Xposed. Ще има трябва време да го оправят. И на мен ми липсват някой модули, но няма как. Постоянно следя за развитие по-въпроса. За сега все на камък.

Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

мнение 216 от Sgy5360

Относно мода за звука търсих навсякаде обаче намам този файл snd... Какво да правя ?
Цитирай

мнение 217 от dp4u4umi6ev

(25 Jan 2016, 12:09:35)Sgy5360 написа: Относно мода за звука търсих навсякаде обаче намам този файл snd... Какво да правя ?

Ще трябва сам да си моднеш звука по този начин, ако разбира се имаш рут и знаеш какво правиш:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2583408
Цитирай

мнение 218 от bilikidd

Моднах си LG-to през TWRP с "G4Home_MOD_stock802" после с "LGHome_MOD_lollipop" и в двата случая не се зарежда лаунчера, дава ми грешка:
"За съжаление настройки на заключен екран спря" и "За съжаление начало спря"...
Имам достъп само до настройките отгоре и не мога да стартирам никва програма.
Дали мога отнякъде да си взема сток лаунчер (настройки на заключен екран и начало ), че не ми се префлашва точно сега?

Някой да помогне?

Sad

ПП:
Доколкото виждам в зипа ми трябват следните оригинални файлове:
1.LGLockScreenSettings.apk намира се в system\app
2.LGHome.apk намира се в system\priv-app\LGHome
3. и може би някоя тема

И не знам с коя програма да ги поставя в zip-а на мястото на скапаните преди да ги префлашна за да запазят атрибутите си на Г
SleepyConfused

ППП Никой не се смили над мен да ми даде 2 файла... Извиках неволята и префлашнах  в режим NORMAL!!!
LG G2 32gb LP 5.0.2 D802F EUR

Цитирай

мнение 219 от potrebitell

линка за SplitView не бачка
някой има ли файла да го качи някъде?
Samsung Galaxy Ace 2 I8160 | Android 4.1.2 Jelly Bean ---> LG G2 mini | Android 5.0.2 Lollipop 4.4.2 KitKat
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD