Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

[h]AutoCAD WS[/h]
Програмката не се нуждае много от представяне, най-важното, приложението е free поне за момента Smile
Според описанието изисква:Android 2.1 +/1GHz processor/512MB RAM.
Повече инфо:
Код:
https://market.android.com/details?id=com.autodesk.autocadws
[Изображение: mSXhV_Small_.jpg] [Изображение: vf7Ru_Small_.jpg]
[Изображение: ss-6-320-480-160-0-ca474b30cd5412b562441...Small_.jpg]
[Изображение: com.autodesk.autocadws?install=web]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#2

free е програмата, но за да я ползваш трябва да имаш акаунт, който познай дали е платен Wink

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Bæ6i4 написа:free е програмата, но за да я ползваш трябва да имаш акаунт, който познай дали е платен Wink
Аз акаунт имам Tongue

p.s. Но определено да работиш, това нещо си иска по-голямо екранче :proud:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#4

Аз да се похваля че на HTC hero върви и даже не сече много, въпреки че в маркета не ми излиза. Благодарско за линка за сваляне Smile

А пари никъде за момента не ми е изкало..... Не само регистрация си направих ами и мои файлове си качих и си работи супер. Smile

HTC ONE MINI - Stock rom
Цитирай
#5

Идеална е за показване и редактиране в последния момент, ако в някоя от следващите версии вкарат и команден ред ще е перфектно
Цитирай
#6

capadona написа:Идеална е за показване и редактиране в последния момент, ако в някоя от следващите версии вкарат и команден ред ще е перфектно
Добре е, днес тъкмо щях да вадя от картата с памет на принтера и ми се обадиха да ми кажат, че има една промяна.Голяма работа е програмата.

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#7

ее супер е програмата , ся шибания даскал неа ми драска с химикал на чартежа нарочно :fu: мерси много :bow:
Цитирай
#8

Dakisto написа:ее супер е програмата , ся шибания даскал неа ми драска с химикал на чартежа нарочно :fu: мерси много :bow:
хаха къде учиш, аз навремето си носих много моливи и им ги давах да драскат с тях Big Grin

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#9

gecatax написа:
Dakisto написа:ее супер е програмата , ся шибания даскал неа ми драска с химикал на чартежа нарочно :fu: мерси много :bow:
хаха къде учиш, аз навремето си носих много моливи и им ги давах да драскат с тях Big Grin

ТУ София... и понеже дъртия е на 220 години си драска с мерак , а тоя дето е на 70 г. мн обича химикала да играе ... НО СТИГА ТОЛКОВА Big Grin още 1 път мерси :bow: :cheers:
Цитирай
#10

Някой открил ли е дали има Ortho в тази версия, защото немога да оцеля линията ;р
*Dakisto- кой ти е по чертане Динев ли?

Sony Xperia Z Ultra <<Lollipop 5.1.1>>
Цитирай
#11

djnrg написа:Някой открил ли е дали има Ortho в тази версия, защото немога да оцеля линията ;р
*Dakisto- кой ти е по чертане Динев ли?
:rofl: мда Ливайн ми беше първи курс Big Grin Ся е "култура ми Янков"...
Цитирай
#12

Някой би ли споделил в коя папка да си сложа .dwg файловете, че нещо се увъртях Cry

HTC One M8  - ViperOneM8 4.5.1
Цитирай
#13

tcetzo написа:Някой би ли споделил в коя папка да си сложа .dwg файловете, че нещо се увъртях Cry

и аз не мога си отвора файловете (dwg). Качвам ги и после ми дава , че няма програма която да отвори този файл. :unknw:

samsung galaxy S 2.3.4 I9000XXJVQ
Цитирай
#14

Трябва да ги качиш на сървъра на Autodesk. Не можеш да отваряш файлове директно от телефона. В AutoCAD в менютата някъде има опция да качваш файлове. Като ги качиш, ще можеш вече да ги отваряш на телефона (както и от браузър, на кой да е компютър). Разбира се трябва да имаш интернет.

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай
#15

AutoCAD WS беше второто приложение което инсталлирах на телефона като си го взех.Иначе може да се ползва и като облачна услуга ,ако ползвате AutoCAD 2010 и нагоре като се инсталира plug in от https://www.autocadws.com/autocad

Който ползва на PC ,chrome browser ,може да отвори Уеб магазина на chrome и да си инсталира приставката директно в браузера : https://chrome.google.com/webstore/search/autocad%20ws

ZTE Grand X Pro
Google Nexus S
Цитирай
#16

yass написа:Трябва да ги качиш на сървъра на Autodesk. Не можеш да отваряш файлове директно от телефона. В AutoCAD в менютата някъде има опция да качваш файлове. Като ги качиш, ще можеш вече да ги отваряш на телефона (както и от браузър, на кой да е компютър). Разбира се трябва да имаш интернет.
Е мерси много Smile :bow:

samsung galaxy S 2.3.4 I9000XXJVQ
Цитирай
#17

Има ли вариант като дам стрелката (назад) да не ми го Save всеки път а да ме пита Smile
Цитирай
#18

Има ли аутокад, на който може да се работи без интернет ?

HTC Desire 816 Dual Sim
Цитирай
#19

https://play.google.com/store/apps/detai...droidTrial

HTC Desire X White => LG Nexus 4 16gb black/ Sony MDR-1R(black & red)
Цитирай
#20

Arctodus написа:https://play.google.com/store/apps/detai...droidTrial
Да поясня - безплатен или кракнат аутокад, на който поне могът да се отварят dwg фаилове.

HTC Desire 816 Dual Sim
Цитирай
#21

Някой няма ли ask на някакъв cad. Всичко предложено до тук иска регистрация или работи през нета или пък е само демо без възможност за чертане.

 Sony Xperia M4 Aqua L2 Black Rules!!!  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)