Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията / резултати
#26

1,2A
При вас от зарядното чува ли се звук, когато не е свързано към телефона?
Цитирай
Аксесоари
#27

И моето е 1.2 А....Това,което си беше в кутията....Днес направих втори тест на зареждане-от 4 до 100%....Зареди се за 111 минути,което чисто математически означава 0.8648 % на минута.Не знам защо,но след 85-я % започна да зарежда доста по-бавно,което се отрази и на крайния резултат.....Преди това си зареждаше с по 1 % на на минута.....При мен няма никакви шумове.
Цитирай
#28

Аз много не разбирам от тоци ама пише 5V 1.2A

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#29

Моето шуми леко...
А дали мога да използвам зарядното си от S2? Ще има ли проблем?!
Цитирай
#30

Да ще можеш няма проблем .
Цитирай
#31

GT1 написа:Моето шуми леко...
А дали мога да използвам зарядното си от S2? Ще има ли проблем?!

с зарядното от SII би трябвало да зарежда по-бавно

QuickCharge 2.0 има елементи в телефона и в адаптера за да даде тази бързина на зареждането с друго зарядно би трябвало да зарежда по-бавно

ама тествай и кажи как е положението

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#32

Незнам , но от хора , които имат Nexus 5 и са имали S 3 за предишен телефон , твърдят , че живота на батерията е идентичен , което според мен е добре Smile Някой да сподели вярно ли е - прави ли 4 часа дисплей , с комбинирано позлване и пуснато 3G. Също , че ако си по-обикновен потребител може да изкараш и 2 дена с около 3 часа диспей ?

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#33

А откъде да си поръчам такова зарядно, че тез не са ми го дали глупаците от RoyalMobile.
Аз ползвам старото от Нексуса ми дето е 1.0А. Някъде от БГ къде да си поръчам 2.0А или да взема някое от Ибей за 2 долара ?

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#34

с тези 2ампера да не си подпалиш телефончето Smile
Цитирай
#35

Направо ще гръмне! :rofl:

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#36

Оригиналното мисля че е 1.2А

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#37

[Изображение: pwj6.jpg]
[Изображение: m0ry.jpg]

3дни,18часа........
Цитирай
#38

Всяка батерия има известна степен на самовъзбуждане. Най-вероятно това виждаш на тия пикове. И при мен ги има (съвсем друг модел и производител на телефона), така че е нормално
Цитирай
#39

@стани2103 как го ползваш телефона? Слушаш ли музика, играеш ли игри, цъкаш ли в нета? Реално телефона може ли да издържи ~ ден ако разцъкваш или по-скоро не? Изчетох цялата тема, но така и не стигнах до някакъв извод, а телефона ми харесва доста и съм навит да си го взема. Досега имах SGS GT I9000 и криво-ляво издържа по около ден с цъкане в нета, слушане на музика и игра. Ще се радвам на малко по-изчерпателни мнения (играя по г/д толкова време, слушам музика г/д толкова и цъкам в нета г/д толкова).
Цитирай
#40

rodi1i написа:@стани2103 как го ползваш телефона? Слушаш ли музика, играеш ли игри, цъкаш ли в нета? Реално телефона може ли да издържи ~ ден ако разцъкваш или по-скоро не? Изчетох цялата тема, но така и не стигнах до някакъв извод, а телефона ми харесва доста и съм навит да си го взема. Досега имах SGS GT I9000 и криво-ляво издържа по около ден с цъкане в нета, слушане на музика и игра. Ще се радвам на малко по-изчерпателни мнения (играя по г/д толкова време, слушам музика г/д толкова и цъкам в нета г/д толкова).
Разбира се че деня ще го изкараш без проблеми,аз не играя но слушам музика и влизам доста често в нета от място с кофти мрежа.....скрийншотовете са дни когато бях зле и въпреки това се вижда ползването на екрана....
Цитирай
#41

Моя издържа 2 дни, 3 часа и незнам колко си минути с около 2.5 часа сърфиране в интернет и около 40 минути разговори. Имам и едно приложение за времето WeatherPro, което също често ъпдейтва и беше изсмукало около 8% от батерията. Това е най-дългото време, което е издържал телефона.
Цитирай
#42

Това е от вчера......Без игри и без разговори.....Сърфиране и youtube.Не е много,защото знам,че може и повече,но си имам оправдание за този резултат....Както и да е...И така:

[Изображение: 6881251i.png] [Изображение: 6881252z.png]


[Изображение: 6881254H.png] [Изображение: 6881255t.png]

Само да добавя за музиката....Точно 3 часа он-лайн радио през Wi-Fi ми струваха 28% батерия,което означава около 10-11 часа музика нон-стоп... Wink Теста не беше много коректен,защото се рових и в нета през това време,но да приемем,че е било само слушане на музика.
Цитирай
#43

Може ли да споделиш какви приложения имаш инсталирани на телефона и дали си с custom ROM/kernel? Ако да - какви настройки използваш? Smile

Nexus 5, Franco Kernel + Stock / Nexus S, Jelly Shot / Nexus 7 2012, Lean Kernel
Цитирай
#44

elnahir написа:Може ли да споделиш какви приложения имаш инсталирани на телефона и дали си с custom ROM/kernel? Ако да - какви настройки използваш? Smile
Всичко си е фабрично по телефона.....Без всякакви custom-изации.....Имам инсталирани 2 приложения,но и двете все още са в тестов период и не съм сигурен,че вършат работа.... Smile Ще спомена само едното: Snapdragon Battery Guru,което е безплатно и можете да си свалите от маркета....Разработка на Qualcomm,но проблемът е,че приложението изисква няколко дни в,които единствено и само събира информация за начина на ползване на телефона за да може да приложи правилните настройки... Smile Не знам какво толкова му трябва,но трети ден съм с него и то все още бездейства..... Smile Аз лично съм много скептичен към такива приложения,но ще видим какво ще излезне.

https://play.google.com/store/apps/detai....app&hl=bg
Цитирай
#45

Ако толкова държи батерията, това е повече от добре. Значи съвсем спокойно може да издържи ден с доволно натоварване. На мен толкова ми държи таблетаа Acer iconia tab A501.

NexuS 5, 32GB BlacK !!!
Цитирай
#46

Ако е празен телефона и държи така и е впечатляващо. Аз имам обаче 30 приложения и 10 които да го будят нонстоп и 3часа екран много трудно мога да прескача и съм на 0 Wink Ако се разточи през целия ден стига и е идеално Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#47

А някой получавал ли е резултати, около 17-18% от батерията да е изхабена от Google play services(не знам как е на български)? В тази ситуация при по-малко от 2 часа пуснат дисплей батерията е на 5% за около един ден. Четох, че този проблем е масов и, че Гугъл щели да го оправят, но от постнатите резултати не мога да видя подобно нещо.

http://www.androidpolice.com/2013/11/19/...hog-today/

http://productforums.google.com/forum/#!...5dDjEdl6oJ
Цитирай
#48

От време на време се появява подобен процес който изсмуква животеца включително и този който казваш но при мен е най-често Google Now и го спирам ръчно и се кротва Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#49

И при мен се появи подобен проблем..... Smile В момента com.android.chromeConfusedan. изяде 29% от батерията срещу само 24% екран....И проблемът е,че това нещо продължава да ми хаби батерия !?!?! В момента пиша от телефона и процентите продължават да растат главоломно... Smile Станаха 31....Ужас !!!! Smile
Май проблемът изобщо не е в батерията на телефона... Smile
Току що си направих снимка на екрана и след малко ще я кача.....Докато напиша това,процентите станаха 32 !!!!

[Изображение: 6884128W.png] [Изображение: 6884131A.png]

И после батерията на телефона била виновна..... Smile За има-няма 5-6 минути това "нещо" изяде 5% батерия.... Smile
Цитирай
#50

проблема е от софта и гугъл,рестартираи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)