Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nexus 5

Имам един въпрос относно Mi Band:
Случва ли ви се гривната да губи връзка с телефона? Отварям Ми Фит и стои само на "свързване". Не чакам повече от минута и половина две и пускам и спирам bluetooth-a . Така се оправя само. През деня е рядко, но вечерта май винаги става. Едната сутрин се събудих и прочетох някаква нотификация за 4 ч неактивност и спряно нещо ама бях сънен и го разкарах. После така и не намерих настройки за някакви часове. Нито в настройките на bluetooth-a, Ми Фит или Mi Band tools.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари

(2015-06-10, 19:56:44)tuutii13 написа:  
(2015-06-09, 23:23:42)advokata написа:  
(2015-06-07, 18:29:32)mita6ki9 написа:  Ако питаш за Ultra Fit кейса - не, не съм. Заради скъпата доставка общо излиза около 50лв които ми са много за някакъв си гръб(бил той и на Spigen). 
Писах и на тези посредници(gabko), но от един месец не са ми отговорили с крайна оферта(явно не им се занимава за един калъф само).
Засега се отказах, докато не изкочи някакъв в България или с по-нормална доставка. 

Ти им го прати в Лондон примерно а те ще ти го донесат за 2 лв. Няма да го върнат споко. Един приятел си поръчва разни неща през тях и не се циганят за това колко е голямо нещото, което си взел. Да ти кажа и аз вземам да се отказвам заради цената. Наистина 50лв идват много, а за един кейс да се разкарвам до гъбко в работно време малко не ме кефи идеята.

Ултра кейс ползвам ето този и съм много доволен-
http://www.ebay.com/itm/0-3mm-Ultra-Thin...43cd2053fd

Аз си поръчах Ringke SLIM Nexus 5 Case . Не знам как са се представили за Nexus 5, но на предишния ми телефон Nexus 4 стоеше много добре. Ще видим като пристигне най вероятно следващата седмица.

http://www.ebay.com/itm/261975746584?_tr...EBIDX%3AIT

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай

(2015-07-25, 00:23:35)eBOGOEV написа:  Някои има ли рамката от spigen neo hybrid да ми я продаде защото мойта се счупи ? Smile

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Здравейте искам да си закупя Neo Hybrid, но цената ме притеснява... някой който да си има на идея от къде мога да си намеря оригинален калъф. 
Също така се търси Tempered Glass и май се спрях на Nillkin-a. Ако някой продава нека драсне едно ЛС.

 http://emagbg.com/index.php?route=produc...ct_id=1127 тук продават кейсове но ми се стриват реплики.
 Какво мислите !?
Цитирай

Ментаци са миналата година като си взимах същия калъф и темперирано стъкло на NILLKIN струваха двете общо около 80 лв.

Ето ти оригинални: NILLKIN, Spigen NEO Hybrid
Цитирай

http://www.delivery-shop.com/component/search/shop.html

от тук ми предлагат да ми доставят Neo Hybrid за около 38 долара... през Щатите... аз си избирах... от къде... та въпроса ми е някой поръчвал ли е през тях.
 Благодаря на колегата за горния пост!
Цитирай

След месец чакане ми дойде това ГУУУлям тутмак. Facepalm1
В ютюб-а изглеждаше по-компактен.

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Колко пари ти излезна с доставката ?

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Към 110лв. май.
Но сега цените са по ниски,особено на цветните,които са по 22 $

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Някой знае ли къде найстина се продава оригинално зарядно ? сайт/магазин ?
Цитирай

За кво точно ти трябва оригинално?

От е-бей за по 2-3лв вършат същата работа.
Цитирай

(2016-02-08, 13:16:49)BatV написа:  За кво точно ти трябва оригинално?

От е-бей за по 2-3лв вършат същата работа.

Това от Ebay за 2-3 лева гръмна след включване. Продавача ми изпрати нова бройка - не гръмна на момента, но е гръмнало посред нощ и телефона ми отиде по... Добре, че зареждаш една стара тухла.
Цитирай

(2016-02-08, 13:16:49)BatV написа:  За кво точно ти трябва оригинално?

От е-бей за по 2-3лв вършат същата работа.
Ако е за 2-3лв. определено - не. Не отговарят на заявените характеристики, имат колебания на ток при зареждане, много нагряват и в повечето случаи са само за еднократна употреба.

 
Цитирай

(2016-02-08, 20:56:27)NoMaD написа:  Ако е за 2-3лв. определено - не. Не отговарят на заявените характеристики, имат коле*ания на ток при зареждане, много нагряват и в повечето случаи са само за еднократна употре*а.

И доста често пре*бават устройството което зареждат.
Цитирай

Айде са митове и легенди.
Всички оригинални зарядни които съм имал, с изключение на тези от ерата на Нокия са в коша много отдавна заради един или друг дефект.
Ползвал съм 5 китаеца и само едно ми е правило проблем - пак зарежда но, джака трябва да е под определен ъгъл. Останлите 4 до ден днешен си работят перфектно.
Да дават 20лв-30лв. за "оригинално зарядно" вярващите.
Цитирай

Не случайно в оригиналното и качественото зарядно струва повече. Да кажем, че при китайските се използват възможно най-евтините материали, а без тези които зарядното може да зарежда, са ги махнали. (защити) Отвори ОРИГИНАЛНО зарядно от S5 и едно китайско което е за S5. Ще играем на открий 30-те разлики.
Цитирай

Съфорумци аз вече не съм с този телефон, а имам ето този кейс http://www.amazon.com/Incipio-DualPro-Ca...B00GGL5XBI Ако някой му харесва, почти не съм го използвал, мога да го продам
Цитирай

Някой има ли излишен скрийн протектор? 
Или да знае откъде да си взема в София? 
Трябва ми от тези найлоновите протектори докато реша какво да правя с натрошеното му стъкло.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Здрасти

Ще сменям задния панел на телефона + черното външно копче он/офф на телефона.
Някой да е копувал някое от нещата? ( от амазона 20 паунда доставка ми искат :Sad )

Поздрави
Цитирай

Някой има ли излишен хубав стъклен протектор? Нещо от сорта на Моколо, Нилкин и т.н. Зверски ми се бави моя от Алито, а в бг магазинчетата има само някви но нейм китайци които ми се отлепят скоро след монтирането.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

@mita6ki9, пробвай тук

 
Цитирай

Помня, че наскоро им гледах сайта и видях, че картинката на протектора не беше на Моколо. Сега им писах да питам за всеки случай.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Търся си кейс за Нексуса. Дали може да се намери оригинален Spigen кейс някъде в страната? Или пък някой да ми препоръча хубав силиконов такъв, понеже аз си поръчах един, но изобщо не ми харесва...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)