Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★Клуб Acer Iconia A1-810★
#1

★Клуб Acer Iconia A1-810★

За да ви запиша пишете в темата или на лично съобщение!

1.gooshoo
2. alex.stankov
3. jeko33



[Изображение: acer-iconia-a1-11.jpg]

 Samsung S9+
Цитирай
Аксесоари
#2

Да се запиша и аз, страхотна машинка Smile

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

един и от мен
Цитирай
#4

пишете и мен :-)

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#5

И аз, и аз Big Grin
Цитирай
#6

пишете и мен в групата,от 4 дена го имам Smile
Цитирай
#7

здравейте имам ейсер икония а1 810 8гб и сложих карта 16гб но незнам как от камерата снимките да отиват директно в картата а не във вътрешното хранилище също така искам и част от приложенията да преместя но не става. Какво да направя?
Цитирай
#8

Като имаш карта по подразбиране отиват в папка DCIM на нея. За местене на приложение на картата трябва root.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#9

Здравейте от няколко дни притежавам таблетчето мн. ми харесва. Забелязах, че като го към включа слушалки или към усилвател се появя някалъв шум, когато е намален почити до край . Пробвах с др. слуалкки по малкосе чува този шум. Таблета е на 6 дена , някои забелязал ли е такова нещо. Защото из форума четох че е от производителя. Или това е само при мен. Ако е така да го сменям докато е време. С вграденоия говорител си свири добре. Дайте мнение, благодаря предварителмо..... Smile

Prestigio 4040 duo
Цитирай
#10

здравейте,
пишете и мен в клуба
взех го за жена си,за да си върна лаптопа, но много ми хареса
понеже не съм имал досега таблет - препоръчайте ми програма за GPS-а, нещо лесно за инсталиране
Цитирай
#11

Привет и от мен може да ме пишете Wink Ако някои е знае как се руутва нашия таблет нека сподели че ми е спешно а в гоогъл не намерих нищо ....

Acer IConia A-1 810
Цитирай
#12

artprint написа:здравейте,
пишете и мен в клуба
взех го за жена си,за да си върна лаптопа, но много ми хареса
понеже не съм имал досега таблет - препоръчайте ми програма за GPS-а, нещо лесно за инсталиране
https://www.androidbg.com/forum/topic811...-maps.html

Motorola X Play
Samsung Galaxy S III Neo GT-I9301I-Rooted
Samsung Galaxy Nexus GT-i9250
Цитирай
#13

Днес и аз се сдобих с въпросната "машинка", за сега съм доволен, много добро впечатление ми направи батерията, но ще видим как ще се представи по-нататък. Smile

Sony XPERIA Z1 Black and Motorola Moto E
Acer Iconia A1-810
Цитирай
#14

+1 И аз съм с него!
Цитирай
#15

Здравейте,
не се ли чува скоро да има ъпдейт на Acer A1 810 до 4.4?
Цитирай
#16

И аз да се запиша в клуба Rock . От една седмица го имам и никакви забележки! Прекрасна машинка на добра цена :thumbup:
Цитирай
#17

kasy77 написа:И аз да се запиша в клуба Rock . От една седмица го имам и никакви забележки! Прекрасна машинка на добра цена :thumbup:

Със здраве да си го ползвош, а от към страна на проблеми надали ще имаш. Моя го ползвам от почти година и до сега дори веднъж не е забил или рестартирал. Явно излязоха много добри машинки.

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#18

GeMGeorgiev написа:
kasy77 написа:И аз да се запиша в клуба Rock . От една седмица го имам и никакви забележки! Прекрасна машинка на добра цена :thumbup:

Със здраве да си го ползвош, а от към страна на проблеми надали ще имаш. Моя го ползвам от почти година и до сега дори веднъж не е забил или рестартирал. Явно излязоха много добри машинки.
Благодаря Smile. Вече имам няколко драскотини по задния капак.Отидох да му сложат протектор на екрана и продавача докато слагал протектора надраскал гърба.За жалост видях това като се прибрах у дома.Та много внимавайте-драска се лесно май.И внимавайте на кого давате да сложат протектора!!! :facepalm:
Цитирай
#19

Наистина доста лесно се драска гърба. Вземи си някакъв подобен калъф: http://www.ebay.com/itm/Black-PU-Leather...5d41bb9217
и ще заспи. С него е даже по-удобен.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#20

mita6ki9 написа:Наистина доста лесно се драска гърба. Вземи си някакъв подобен калъф: http://www.ebay.com/itm/Black-PU-Leather...5d41bb9217
и ще заспи. С него е даже по-удобен.
Таблета си има калъф, обаче продавача го извади ,за да може по лесно да сложи протектора и резултата е драскотини на гърба. Моя е нещо подобно на този от снимката :thumbup:
Цитирай
#21

Днес мина ъпдейт, но разлика не видях. Все още си е на 4.2.2 интересното беше, че пишеше, че е един вид подготовка за 4.4. Дано скоро ни огрее Киткат-а.

Xiaomi Mi Max 2
acer Iconia A1 - 810
Цитирай
#22

и аз на това се надявам,иначе разлика няма след ъпдейта
Цитирай
#23

честито на всички,вече сме с 4.4.2
Цитирай
#24

Дам, и аз вчера получих ъпдейта ОТА. Вече е на 4.4.2 машинката.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#25

Днес и аз получих въпросния ъпдейт (4.4.2 kitkat), но след ъпдейта камерата ми спря да работи. При опит да стартирам приложението ми изписва "не може да се свърже с камерата". Ако някой знае нещо, моля да помогне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)