Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВНИМАНИЕ: Фабричен дефект в HTC One DUAL Sim
#26

Вече са свалени от продажба... Изглежда партидата е дефектна и ще се чака нова ревизия / доставка.
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги, освен от Технополис закупените телефони има ли закупени от друго място със същия проблем? Виждам, че от brosbg.com закупен апарат не е имал проблем.

SGS 7 Edge
Цитирай
#28

Ruff написа:Колеги, освен от Технополис закупените телефони има ли закупени от друго място със същия проблем? Виждам, че от brosbg.com закупен апарат не е имал проблем.

На 05.04 - събота, закупих от Бросбг една бройка от въпросния модел.
Почти цяла неделя съм бил без обхват на карта 2.
Направих си и снимки на екрана порядъчно количество.
В понеделник сутринта отидох в магазина им и след 3-минутин разговор с момчетата от сервиза получих зелена светлина да ми заменят бройката.
Аз, обаче, за всеки случай го замених с HTC One, за да не връщам през два дни дефектни бройки.

Днес в листата на Виваком (в магазин, а не в сайта) се оказа, че двусимовия модел се е появил за продажба.
Тъй като беше 19.30 момичето си записа номера ми и утре сутрин ще ми се обади след като говори с шефовете си кога ще го доставят в магазина, запознати ли са с проблема с втората сим карта и т.н.

Ще споделя развитието и ако има бройки вече за продажба, мисля да взема една.
И ако разбира се кажат, че е нова партида, но при положение, че до сега не са продавали този модел би трябвало да бъде нова.
Цитирай
#29

(2013-12-22, 14:52:03)NoMaD написа:  В интерес на истината в отговора на HTC във Феѝсбука бе и упоменато, че след активиране на въпросната опция останалите апарати не показали въпросния "дефект"? Което обаче не бе упоменато в горния пост. Оставям на другите да преценят кой кого се опитва да заблуди...

имам същия проблем с HTC v_8 dual sim,изведнъж спря да приема карта в слот2,сменях чипове,шейнички и не,картата от слот2 я сложих в слот едно и няма проблем приема я! В настройките съм активирал всичко както трябва,но резултат няма,изглежда наистина дефектират!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)