Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

покупка на Sony Xperia S LT26i втора ръка
#1

Колеги здравейте предстои ми покупка на въпросното сони. Имали нещо което е по харктерно за този модел , за да знам какво да гледам , защото ще имам право на тест.Телефона ще го взема от тук
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди да го купиш, се разбери с продавача да имаш право да го разгледаш. За достъп до сервизното меню
*#*#7378423#*#*, там можеш да тестваш основните функции и дисплея.

П.С. Сега видях, че ще имаш право на тест. :cheers:

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

В какво се изразява тестването
Цитирай
#4

Ще провериш основните хардуерни компоненти в телефона функционират ли. Дисплея за мъртви, заседнали пиксели, сензора за близост, всички светлини по телефона, микрофони, слушалки, тъч скрин и т.н. Ако нямаш познания от Андроид ОС и от въпросният телефон е най-добре да намериш собственик на същият телефон и да ти помогне с огледа и тестването на телефона.
Цитирай
#5

Колеги и при вас ли е така когато държиш ръката зад прозрачната част на телефона капацитивните бутони /трите точки/ леко за циклят , когато зад прозрачната част е чисто работят без проблем, купих си и кожен калъф и гледам , че и той е с отвор отзад.
Цитирай
#6

Не съм забелязал това с бутоните. Иначе да си ползваш телефончето със здраве и да те радва много. Телефона си и много хубав, макар и от миналата година и не толкова натруфен с параметри. :cheers:

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#7

dimitar1234 написа:Колеги и при вас ли е така когато държиш ръката зад прозрачната част на телефона капацитивните бутони /трите точки/ леко за циклят , когато зад прозрачната част е чисто работят без проблем, купих си и кожен калъф и гледам , че и той е с отвор отзад.

Калъфа има отвор, че да се радваш на прозрачната част. Също така мисля, че това прозрачното беше един вид антена.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#8

Имате ли представа как вървят втора ръка нашите мили S-ки ?!

Xperia S (LT26i)
Цитирай
#9

цените варират в диапазон 180-300 зависи от това с какво идва телефона, гаранция и колко е запазен Smile

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#10

Здравейте, да не отварям нова тема ще питам тук. Заслужава ли си към днешна дата покупка на такъв телефон. На мен не ми трябва кой знае каква производителност и сложни приложения. Главно ме интересува камерата. Има в алиекспрес 62$ refurbished. Та става ли за нещо или ще ме боли главата? Smile
Цитирай
#11

Бъзикаш се нали ?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#12

Защо да се бъзикам?
Цитирай
#13

Ами възстановен е, мислиш ли , че ще ти работи като нов?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#14

(2016-10-29, 15:31:48)NoMaD написа:  Ами възстановен е, мислиш ли , че ще ти работи като нов?

Sent from my MI5

От нов куча марка китайски ли? Съдя по опита ми с такава компютърна техника използвана, но маркова. По добриат избор е.
https://www.aliexpress.com/item/Xperia-S...69307.html
Цитирай
#15

По добре вложи някой лев отгоре и си търси с остатъчна гаранция от тук...ако не държиш да е нов де.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#16

Този модел с остатъчно гаранция...едва ли ще намери.

Точно събота и неделя си префлашнах моя...за сина, да гледа youtube на него. Освен че батерията държи доста по-малко от преди...си е пушка. За сега няма да я сменям... Иначе става телефона, ама аз лично ако сега трябва да купя нещо... не бих дал 62$...транспорти и евентуално ДДС на митница.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)