Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на privileg mid-72c
#1

Колеги бихте ли помогнали да руутна таблетчето.Търся обаче не намирам никаква информация.
Цитирай
Аксесоари
#2

А някой да знае под какво име се среща другъде таблетчето,че да го търся така.
Цитирай
#3

oska написа:А някой да знае под какво име се среща другъде таблетчето,че да го търся така.

YeahPad Diors7 . Същият във Facebook. Всъшност, това е отново търговско наименование, този път за страните от Латинска Америка, но сайт на производител така и не намерих.

Търсенето на "близнака" го направих, като пуснах в google размерите на корпуса - излезе точно един таблет с тези размери, освен Privileg MID 7C и това беше YeahPad Diors7 Rolleyes

ДОПЪЛНЕНО: Една крачка по-напред - най-малкото общо кратно на една огромна серия таблети е процесорът - VIA WM8880. Първият такъв таблет е SunnyCube7 - първият двуядрен таблет в света, с цена под 50$. Характеристиките му са едно-към-едно с тези на Privileg MID 7C, само размерите на корпуса се отличават леко. Слотовете за карти, USB и HDMI също са на едни и същи позиции по ръба. Т.е., 99% съм сигурен, че това е същия таблет.

ДОПЪЛНЕНО 2: Сега се сетих, че на практика всички устройства с процесори Wonder Media (WMxxxx) имат общи ROM-ове. Такива бяха например първите евтини таблетчета с WM8650 и ROM-ът Universal Uberoid.

За общи ROM-ове и въобще за настройки на таблети с WM8880 чети този форум - ЦЪК.
Цитирай
#4

ооооооо мноого благодарско за насоката
всъщност таблетчето си е било руутнато просто не съм разрешил функцията Tooth
Цитирай
#5

колко време те кара батерията, че при мен пада за час два. купих го вчера.
oska написа:ооооооо мноого благодарско за насоката
всъщност таблетчето си е било руутнато просто не съм разрешил функцията Tooth

HTC Wildfire S --Motorola Atrix 4G-- SG Note II - Note III
Цитирай
#6

около 2часа sot,еми тя е около 2000-2500 mah,нормално е да кара толкова
Цитирай
#7

днес е по добре. но за парите си е супер. не мога да разбера има ли гпс.дава че има но не зацепва да работи. Хубааво щеше да е да може да се местят приложенията на картата ама..

HTC Wildfire S --Motorola Atrix 4G-- SG Note II - Note III
Цитирай
#8

е чак гпс няма Smile ,по принцип трябва да минат няколко разряда че да се калибрира батерията.за местене на приложения не съм пробвал,засега нямам нужда Smile
Цитирай
#9

мда. за 90 лв е супер.

HTC Wildfire S --Motorola Atrix 4G-- SG Note II - Note III
Цитирай
#10

А как се прави hard reset на тоя таблет (privileg mid-72c).
Защото днес го сложих да се зарежда и след това вече не реагира. Нито на дълго задържане на POWER бутона, нито това, което знам за gsm-a си (Power + Volume Up - пробвах и с Down). Има една дупчица на гърба до usb-буксата за зареждане. Изглежда като за reset и нея натисках , после заедно с нея и бутона за Power...
Никаква реакция.

Lenovo A6000 --- Alcatel IDOL (6030x)
______________________________
MetalHangar18.com  -  Българската МЕТЪЛ зона
Цитирай
#11

да не би да не зарежда зарядното и да няма ток.дупчицата отзад е reset а със задържане май влизаше в някакъв режим с опции,не мога да пробвам че му счупих тъч-а Big Grin
Цитирай
#12

Зарядното е ОК. Пробвах кръстосано. Това зарядно с телефона - работи. Зрадяното на телефона с Привилега няколко часа - пак не тръгна.
От вчера е в сервиза (в гаранция е още) - да видим какво ще стане.

Lenovo A6000 --- Alcatel IDOL (6030x)
______________________________
MetalHangar18.com  -  Българската МЕТЪЛ зона
Цитирай
#13

Пфу... и аз се опитвам да намеря инфо за моя Privileg MID-74A, ама греда! Не успявам да намеря нищо по темата. Имам разни вградени приложения, които ме нервят, а и системата ми точни много от батерията + това от време на време зацикля много здраво и насича. Та, ако някой случайно има някакво инфо за този модел, както за руут и читав ром, ще му бъда много благодарен да го сподели. :wall:

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
#14

Някой успя ли да намери читав ром за този таблет!?

HTC Wildfire S --Motorola Atrix 4G-- SG Note II - Note III
Цитирай
#15

Здравейте.

Имам този модел таблет Privileg MID-72C който забива на лого.
Направих му Hard Reset (PWR + Vol+) но пак забива на логото.

Търся Firmware за него. Някой може ли да помогне ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)