Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]
#1

Маркета не ще да се пусне, искате някоя игра, лявата слушалка не работи а дясната свири по-силно... ТУК Е МЯСТОТО ДА ПОПИТАТЕ ЗАЩО... моля не правете по 100 теми (които се дублират с други теми загубили се в страниците на подраздела ...) Smile Smile Smile

При задаване на въпрос е необходимо да кажете с какъв точно Андроид сте, например стоков 1.6 или официален 2.1, неофициален 2.1 мурчи 2.3.3 версия 1.6 и така на татъка за да може по-лесно и точно да бъде отговорено на вашия въпрос!





GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.androidbg.com/forum/topic534...bgove.html
Предполагам ще има същия успех. Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#3

Дано не Sad Че не ви завиждам със съффър (как ме тролна, моята тема се повтаря с тема изгубена в страниците :rofl: )


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#4

кои ром да си инсталирам имам само 2.1 ?
Цитирай
#5

ЦМ7


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#6

Има ли смисъл да си правя Swap Partition на картата, при положение, че съм с official Rom-a?

SGS 2 CM 11
Цитирай
#7

Не. Системата ще си освободи RAM когато ѝ потрябва, няма нужда да ѝ помагаш. Wink

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#8

При цм7 има /mnt/sdcard какво значи ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#9

Просто името на директорията на sdcard-ата
Цитирай
#10

kakwo e tva cm7

@TopGun: Предупреден.
Цитирай
#11

suffer написа:Просто името на директорията на sdcard-ата

На мен ми звучи mount/sdcard

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#12

защо немога да подкарам нито 1 от Talking Apps ? Дава ми Influence storage available.

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#13

Да междодругото и аз не мога да пдокарам том толкинг кат примерно ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#14

има ли начин как да изклуча слушалките защото ми се бъгна и като ги махна все още показва че са вклучени
Цитирай
#15

Изкарай и вкарай батерията
Цитирай
#16

някой знае ли къде се намира стоковия bootanimation ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#17

System/media/bootanimation.zip
Цитирай
#18

Не мога да тегля от маркета, ако е от паметта - къде да проверя колко памет имам ?
Цитирай
#19

Настройки ->Съхранение и SD карта.
Нещо подобно е. Ако имаш около 20МВ Няма да ти даде да теглиш. Също така ако нещо което искаш да изтеглиш е голямо, но имаш около 40МВ пак няма да ти даде да го дръпнеш
Цитирай
#20

Мерси. Малко тъп въпрос, но аз не съм слагала карта за допълнителна памет, а пише, че SD картата има 1,70 гб памет. А иначе имам 14 мб. Как да направя така,, че приложенията, които тегля да отиват при тези 1,70гб.
Цитирай
#21

Трябва ти цианоген мод 6 или 7 иначе ако го нямаш или не ти се играе да го слагаш ти трябват програми като линк2сд или апп2сд


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#22

suffer написа:System/media/bootanimation.zip

да там е ама като го изтрия от /system/media/ се появява на android default анимацията незнам къде се намира (оригиналната) искам и нея да изтрия?
System->Framework->framework-res.apk там трябва да е. Направи си Backup преди да правиш каквото и да е с този файл

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#23

За к'во ще я триеш, да нямаш анимация да не ти зарежда тела ли ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#24

teneke написа:За к'во ще я триеш, да нямаш анимация да не ти зарежда тела ли ?

да не ми трябва изтрих от /system/bin/bootanimation и нямам анимация (мисля ,че така по бързо с 2-3-4 секунди ми зарежда тела) ама ми е чудното къде се намира стоковата за да видя нещо ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#25

System/framework/framework-res.apk май
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)