Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]
#26

suffer написа:System/framework/framework-res.apk май
Не е там. Не знам къде е, но не е там. Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

има ли програмка направо от компа да си инсталвам apk-тата смисъл да ми показва интерфейса на компа и от там да си влизам в него ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#28

"линк2сд или апп2сд" тези програми има ли ги в маркета? И коя е по-добра?
Цитирай
#29

link2sd app2sd потърси във форума, линк2сд е по-добрата

@марто, точно такава както я обясняваш аз не съм срещал можеш от компа да ги инсталваш със команд промпта ама е много по-тъпо, има програми като апп инсталер примерно (маркета) които намират всички апк-та на картата памет и ти си избираш кое да инсталираш


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#30

TopGun написа:
suffer написа:System/framework/framework-res.apk май
Не е там. Не знам къде е, но не е там. Big Grin

Taм стоят всички картинки от телефона. Просто не ми се рови, за да се убедя в правотата си Smile
Цитирай
#31

suffer написа:
TopGun написа:
suffer написа:System/framework/framework-res.apk май
Не е там. Не знам къде е, но не е там. Big Grin

Taм стоят всички картинки от телефона. Просто не ми се рови, за да се убедя в правотата си Smile
Ами вземи порови, за да можем всички да видим кривотата ти.

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#32

s3v3n написа:защо немога да подкарам нито 1 от Talking Apps ? Дава ми Influence storage available.
Официален 2.1 ъпдейт,не е руутван и не са му правени никакви манипулации. Има точно 2 приложения (НФС и атк) Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#33

Ок. Кажи къде е

И ми кажи също какво е това в папката assets/images на framework-res.apk
Цитирай
#34

suffer написа:assets/images/ на framework-res.apk
Благодаря за информацията. Wink

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#35

някой който разбира може ли да го обясни на бг Smile

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1052844

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#36

http://www.juniorwebdevs.co.uk/stats/flash.exe сваляш го и го отваряш слагаш си тела в фастбоот и си готов вс е афтоматично Big Grin извинчваи за тапото обеснение Big Grin

LG G2 32
Цитирай
#37

kokicha_10 написа:http://www.juniorwebdevs.co.uk/stats/flash.exe сваляш го и го отваряш слагаш си тела в фастбоот и си готов вс е афтоматично Big Grin извинчваи за тапото обеснение Big Grin

и аз се чудя кво е тва пишеше някаде автоматично е направено мерси Smile

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#38

а можете ли да ми дадете еклалаизер за компа ? но да не е в player а да може да го ползвам дори и в youtube или с други playeri мерси /XP
Цитирай
#39

[Изображение: 21812521.th.jpg]

Ето това отговаря на изискванията ти, за дурог такова не съм чувал ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#40

Не виждам кои приятели са ми онлайн във фейсбук.Ползвам вграденият браузър. Опитах с Опера мини, със Скайфайър,но отново не се получава.Значи става въпрос за снимките на приятелите ми вляво на десктопа,които са онлайн.Дали не ми трябва Адоб Флаш Плейър?Някакви предложения?

Samsung Galaxy S4 I9505 Android 4.4.2
Цитирай
#41

onogondur написа:Не виждам кои приятели са ми онлайн във фейсбук.Ползвам вграденият браузър. Опитах с Опера мини, със Скайфайър,но отново не се получава.Значи става въпрос за снимките на приятелите ми вляво на десктопа,които са онлайн.Дали не ми трябва Адоб Флаш Плейър?Някакви предложения?


Ако имаш предвид, кои приятели са ти онлайн в чата може да си дръпнеш някоя от програмите за фейсбук чат от маркета. Аз лично този чат не го ползвам и не мога да ти кажа коя става и коя не.

SGS 2 CM 11
Цитирай
#42

имам проблем със микрофона ... отвреме на времe спира да работи.....рестартирам го и се оправя... но не е приятно всеки път рестарт
с 2.1 съм офицялната версия
откъде може да е проблема...?

SGS4 Active
Цитирай
#43

от 2.1 официалната версия Tongue
Цитирай
#44

със черната система нещата ще се оправят ли..?

SGS4 Active
Цитирай
#45

По-добре ЦМ7 1.9 /или нагоре/ оплакванията аз не съм чул :thumbup: но попринцип, би трябвало, да


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#46

@teneke !!!

Ето за какво питам пробвах го ама има проблем не се свързва

http://www.shapeservices.com/en/products...rm=android

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#47

Спри си Firewall-a на компа и антивирусната, защото може да блокират връзката
Цитирай
#48

Ok

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#49

Някой да разполага с апк-то на скаифайър 3.х ?
Ако се ъпдейтне от 3.х до 4 през маркета, браузъра твърди, че защото съм му бил верен клиент работите дето струват 3$ на мен ще са ми безплатни доживот на това устройство ... :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#50

няма ли го някаде дръпни го ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)