Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]
#51

Здравейте!Нов съм във форума и преди няколко дни си взех LG GT540 Optimus черен панел и сега се кефя. :tease:
Но...има едно,НО Един приятел има същия кото моя само,че бял панел.Та неговата камера снима много по добре от моята и когато направя клипче виждам,че е в 3gp формат а на приятелчето снима в mp4 и определено качеството на mp4 видеото е много по добро,защото на мен ми излиза на квадратчета.Търсих настройки какво ли не.Прочетох някъде за програма от андроид маркета която кара телефончето да снима в mp4.Да ама не,не ми бачка програмата.Изобщо не искам програми и други глупости да пускам за да си снимам нормално видео.Искам като си пусна гсм и да си снимам директно.Някой да е имал такъв проблем?Ако може да се помогне по някакъв начин много ще съм благодарен :confused: :thumbup: !

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай
Аксесоари
#52

Питай пряителя си с коя версия на андроид е , вероятно ЦианогенМод 7, най-вероятно това е разликата :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#53

Оооох...как да ти кажа ЦианогенМод7...аз даже незнам какво е това..с 1.6 е той.Аз трябва да си намеря някое приятелче от форума да ми направи гсм баш как си трябва щото изобщо нищо не разбирам Big Grin До сега бях Symbian и скочих на Андроид... и съм тотално :confused: :confused: :confused:

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай
#54

Manerkata написа:Оооох...как да ти кажа ЦианогенМод7...аз даже незнам какво е това..с 1.6 е той.Аз трябва да си намеря някое приятелче от форума да ми направи гсм баш как си трябва щото изобщо нищо не разбирам Big Grin До сега бях Symbian и скочих на Андроид... и съм тотално :confused: :confused: :confused:

Какво има да му разбираш. Взимаш и ползваш. В началото прочети Ръководството за тези, които за първи път се сблъскват с Андроид и ... мисля, че няма въпрос на който да не е отговорено в този форум. А за флашването - кабел и четене трябват, и то само в случай, че не си доволен от скоростта или функционалността на официалния ром.
Цитирай
#55

Днес намерих време да си играя с телефончето

сложих си както е обяснено във форума 2.1 и всичко мина нормално
сега телефона ми дава постоянно грешки от рода на
- неразпознава сим картата;
- приложението съхранение на календар спря неочаквано;
- процесъT com.android.phone спря неочаквано;
- приложението SNS спря да работи опитайте пак ;
искам да направя това .....
3. Свързвате с компютър и влизате в фастбуут (При ИЗКЛЮЧЕН телефон натискате Camera + Power, представлява син екран, като терминал)
Натиснате едновременно червената слушалка и камерата и задържате докато извибрира,след като пуснате САМО червената слушалка и държите камерата до появяването на синия екран.

но не става като натисна камерата + червената слушалка ми се появява надписа LG и телефона тръгва


МОЛЯ за помощ
Цитирай
#56

В тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic774...20-m4.html
отиди на спойлера който гласи "Начин на инсталриане" от там теглиш "необходимия ром" и изпозлвай него за флашнеш с кдз програмата :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#57

Ясно.Благодаря.А да ви попитам колко време ви държи батерията?Защото да речем съм го заредил току що и ми е на 99 % батерията.Говоря 3 ...4 пъти по 3,4 минути и за 2 часа батерията ми е на 80 %,пускам wi-fi ровя се малко из нета цъкам PES2011 и след малко буууум 70 %...и преди края на дена батерията е свършила...чувал съм от хора че им държала по 2...3 дни и си говорят по GSM нормално ама при мен май не е така...
Вярно ако играеш и ползваш интернет доста по бързо свършва.Обаче всяка вечер да го зареждам...А ако играя постоянно ми свършва за 1...2 часа сигурно.Ако трябва ще тествам колко държи без да го пипам и колко държи ако постоянно го бъзикам.
:thumbup: Big Grin Lol

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай
#58

Недей ги слуша тия хора, те не си вадят батерията от шкафа....
Моята я зареждам цяла нощ през деня си го позлвам музичка игрички интернет, туй-унуй и вечерта е умряла и пак си я зареждам цяла нощ и т.н. ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#59

Ясно.Значи е нормално така да си ми пада Big Grin .Окей мерси. :thumbup:

~ SΛMSUNG GALAXY NOTE ll White ~
Special thanks to: s3v3n - !Respect Bro! Smile , dessyteneva , centur , UnlockHTC and more Wink !
Цитирай
#60

Телефонът спря да ми показва контактите от сим картата. Не ги е изтрило (пробвах на друг телефон, там са си) просто не ги показва. Някакви идеи, изключващи фактори ресет. Smile опцията контактите от сим да се виждат е включена

SGS 2 CM 11
Цитирай
#61

Рестарт?
Цитирай
#62

Естествено, че съм рестартирал. Все пак съм слагал картата на друг телефон, за да видя дали номерата са още на нея. В допълнение мога да кажа, че когато искам да запаметя нов контакт на сим картата ми дава грешка: "Error, unable to save contact changes." Утре (вече днес) ще пробвам с фактори ресет и ако пак е на същото положение ще му стопя лагерите.

SGS 2 CM 11
Цитирай
#63

А можеш ли да пробваш да му сложиш другата карта и да видиш дали и в нея запаметява?
Притеснява ме Дефектна SIМ
Цитирай
#64

Пробвах и с друга карта. Същото се получава. Мен повече ме притеснява да не е хардуерен проблем на телефона. В момента съм на работа и нямам много възможност да чоркам по телефона. Довечера ще пробвам с фактори ресет какво ще се получи. Ако не стане и без това съм си сложил ром без фастбуут, тъкмо ще използвам възможността за ъпграде.

SGS 2 CM 11
Цитирай
#65

Пробвай с хард ресет - ще изгубиш всички настройки, приложения, контактите в телефона (синхронизирай ги с Gmail преди това) и би трябвало да се оправи. :thumbup:

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#66

Няма ли в контактите като влезнеш като натиснеш меню бутона нещо експорт фром сим нещо такова ???


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#67

То има ама и там не ми ги показва. Нещо по някое време се е набъгало. С ADWLauncher EX съм, ако въобще има някакво значение, ама се съмнявам. Най-забавното е, че като получа смс и ми се появява Force Close за Asphalt5. Та довечера ме чака хард ресет и/или преинсталация на ром-а Smile

едит: оправих се само с ресет Smile

SGS 2 CM 11
Цитирай
#68

kokicha_10 написа:http://www.juniorwebdevs.co.uk/stats/flash.exe сваляш го и го отваряш слагаш си тела в фастбоот и си готов вс е афтоматично Big Grin извинчваи за тапото обеснение Big Grin
Offtopic Прави разлика от тъпо и неграмотно!
Чета ти трети пост имаш само една дума без правописна грешка! Offtopic
Цитирай
#69

Лявата слушалка не работи дясната е много по силна?
Цитирай
#70

Какво ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#71

При условие, че лявата не работи е повече от логично дясната да е много по-силна
Цитирай
#72

Здравейте, от 2-3 дена имам този телефон и имам следния въпрос: възможно ли е да премахна автоматичното заключване на екрана и как? Прерових целия телефон и поразгледах тук във форума, но не намерих нищо. Все си мисля, че е нещо елементарно, но ми убягва.

Мерси за помощта Smile

P.S. С Андроид 2.1 съм.
Цитирай
#73

Автоматично заключване е изключване на екрана, аз съм с по-нова версия но при мен е така settings ->display -> screen timeout но това ще ти остави екрана винаги включен. Имаше един вариант с приложение, забрваих как се казва но обяснението към приложението беше "ако имате пълна вяра на вашия джоб или портфейл и знаете че няма да натиснете нищо то тогава опитайте това ..." т.е. с 2 думи не е добра идея да ползваш подобно нещо :capitulation: :capitulation: :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#74

neofena написа:Здравейте, от 2-3 дена имам този телефон и имам следния въпрос: възможно ли е да премахна автоматичното заключване на екрана и как? Прерових целия телефон и поразгледах тук във форума, но не намерих нищо. Все си мисля, че е нещо елементарно, но ми убягва.

Мерси за помощта Smile

P.S. С Андроид 2.1 съм.
Заповядай!

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#75

Колко време трябва да се зарежда батерията първия/първите няколко пъти? Преди казваха по 18 часа или нещо такова, но сега с по-новите телефони дочух, че не било така?

И трябва ли първия път да изчакам батерията да падне и тела да се изключи или веднага след закупуване трябва да се зареди?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)