Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за вашите въпроси !!!! [Прочетете първия пост]
#76

Като купиш ползваш да умре на цяло въобще да не може да се пусне, после зареждаш 24 часа и готово, аз така знам. Виж из книжката може да пише


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#77

С Гръцкия 2.1 съм, който има и българско меню. Като го смених на английски след това при езиците липсваше българското меню (и още си липсва Big Grin )

Някакви идеи как да върна Бг-то? Smile
Цитирай
#78

Префлашни го наново, или хард ресет. Нещо се е омазало
Цитирай
#79

Привет, колеги!
Пиша с един странен въпрос - на някого от вас случва ли му се да има оплаквания от човека с когото разговаря за качеството на разговора? В последно време (но това не го свързвам с инсталирането на определени ромове, защото от 2-3 месеца съм с Цианоген, който съм обновявал до последната версия) имам оплаквания от хората с които разговарям, че ме чуват по-глухо и понякога с неясни съгласни...Мислите ли, че това може да се дължи на повреда в микрофона или е нещо друго?

Ромът ми е на Мурчик - 2.0 М4! Rock

Благодаря предварително за вниманието Smile

HTC Desire X
Цитирай
#80

По принцип качеството на разговор е малко по-лошо, отколкото с официалния РОМ, но чак пък оплаквания не съм чувал.
Първите версии на СМ6 направо си беше мъка да се разбера с някой и телефона грееше като за световно
Цитирай
#81

Здравейте,мисля скоро да си взема lg gt540.Досега не съм имал телефон с android .Изчетох доста неща в този изключително полезен форум.И искам да попитам дали може да инсатлирам custom rom през rom manager на този телефон, и ако може някои да обясни как става .Благодаря предварително за отговорите.Предварително се извинявам ако въпроса ми не е за този раздел.
Цитирай
#82

Здравей, спрял си се на добър телефон като за първи андроид, за ром мениджър не съм сигурен някой от колегите след мен ще каже но къстъм ромове много обяснението как се инсталирва в темата със съответното име на рома или в темата от подписа ми. Smile


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#83

Да изчетох доста неща,но ми се струва доста сложно .А през rom manager някак си изглежда по лесно ,поне аз така си мисля де .Мисля да закупя телефончето от globul,но но не намерих информация никъде в neta какви са цените с абонаментен план.Ако някой от колегите има някаква информация ще се радвам да я сподели относно цените с абонамнтен план на globul за lg gt540
Цитирай
#84

Някой знае ли къде бяха езиците в framework дали са там ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#85

suffer написа:По принцип качеството на разговор е малко по-лошо, отколкото с официалния РОМ, но чак пък оплаквания не съм чувал.
Първите версии на СМ6 направо си беше мъка да се разбера с някой и телефона грееше като за световно

Благодаря, мисля да тествам тия дни унгарския ром и да видя как ще е там звука, защото все пак това е телефон преди всичко, трябва да те разбират на другия край на жицата Wink

HTC Desire X
Цитирай
#86

savetvaite me koi rom da si kacha :? + link ako moje

mod edit: ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!
Цитирай
#87

Здравейте,мой приятел има следния проблем : днес извади слушалките от телефона, а той още отчиташе , че са вътре , рестарт,софт и хард ресет не помогнаха.
---Телефона е с официален 2.1 , нищо друго не е модифицирано.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#88

Вкарай отново слушалките, набери някой номер, като чуеш сигнал в слушалките ги издърпай и би трябвало да отчете, че са махнати. При мен става и по друг начин - пускам музика от плеъра и ги махам.
Цитирай
#89

Мерси,ще пробвам и пак ще пиша ако не стане Smile

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#90

Ако искам да си сложа CyanogenMod на телефона, трябва ли първо да му ъпна версията от 2.1 до 2.3 и как или когато се сложи Cyanogenа, автоматично се ъпдейтва до 2.3 ?
Цитирай
#91

ами първо трябва да си с 2.1 с фастбоот. след това виж темата за циногена малко по надоло Big Grin

LG G2 32
Цитирай
#92

Здравейте, два нови проблема имам - не мога да намеря откъде да махна звука при писане на виртуалната клавиатура и се мъча да сложа снимка на контакт но уж става, а накрая пак не ми излиза снимката като ми звънне дадения контакт. Та ако може малко разяснение как стават тези две неща ще съм много благодарен Smile

Андроид 2.1
Цитирай
#93

Някой ще може ли да ми обясни разликите между Android 2.2.1 Froyo, 2.3.3 Cyanogenmod 7 и Clean Android 2.3.2 Gingerbread. Кой е най-добър, кой е по-бърз и така нататък ^^
Благодаря предварително :}
Цитирай
#94

Здравейте! Моят проблем и следният: нали за да вляза в андроид маркета ми трябва регистрация..е направих си но след като един ден ми падна батерията ( и телефона ест се изключи ) ми искаше наново да въведа паролата на регистрацията но нз как съм я забравила.. Confusedtupid: какво ли не пробвах не успях да я налучкам :unknw: и въпроса ми е какво трябва да направя (ако нов акаунт откъде ) Благодаря предварително!
Цитирай
#95

В gmail.com има опция забравена парола Smile

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай
#96

Не би трябвало да иска парола след рестарт на телефона :capitulation:
Ако не се получи напиши в гугъл "hard reset lg gt 540" и следвай инструкциите от там, ще изтриеш всичко от телефона, т.е. ще върнеш фабричните настройки и ще можеш да си направиш нова поща :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#97

а няма ли някакъв начин да изтрия сегашния си акаунт и да си направя нов
Цитирай
#98

Единствения начин за който се сещам е да затриеш и всички игри и програми в телефона по метода описан от мен по-гре :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#99

eli9617 написа:а няма ли някакъв начин да изтрия сегашния си акаунт и да си направя нов
Писах ти как да направиш

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

eми да писал си ми но от там пък ми иска някакви е-mail-ли и потребителски имана които също не стават (забравила съм ги :angry: )
+сега се сетих да друг вариант да питам дали може да стане: да си направя още един акаунт без да изтривам сегашния и направо на него да си остана.Възможно ли е ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)