Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] Samsung Galaxy Core Duos I8262
#1

Всичко което правите е на ваша отговорност. Не отговарям за повредени устройства!

Реших да направя нова тема, за да се коментира специално root на този телефон. Ако не знаете какво е root - вижте тази тема.

Според доста хора, root става с програмата Framaroot. Като всеки изпозлва различна верасия. Аз лично нямам такъв телефон, за да тествам и да потвърдя.

Сваляте версия по избор от темата в xda:
http://forum.xda-developers.com/showthre...6&page=150

Разархивирайте и инсталирате на телефона.

ВАЖНО!

Батерията да е на поне 50%, USB Debugging трябва да е пуснат и root нарушава гаранцията на телефона ви


Ако някй тества и има root да каже с коя версия и ще го добавя тук в 1ви пост.

[Изображение: 5la2c0.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го рутнах успешно с framaroot 1.4.2

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#3

Според мен ако се даде ънроот каквато опция
Цитирай
#4

Според мен ако се даде "unroot" каквато опция има програмата, няма да има проблем с гаранцията (дано не ми се налага се) .
Цитирай
#5

Получи се добре и с Framaroot-1.5.3. :thumbup:

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#6

Offtopic Сестра ми си взе такъв от Виваком през септември, като я увериха, че телефона е отключен. Сега като отиде в Англия и се опита да постави английската карта остана много неприятно изненадана! Та въпроса ми е ако се рутне телефона, това отключване автоматично ли отпада?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#7

driver_sl написа:Offtopic Сестра ми си взе такъв от Виваком през септември, като я увериха, че телефона е отключен. Сега като отиде в Англия и се опита да постави английската карта остана много неприятно изненадана! Та въпроса ми е ако се рутне телефона, това отключване автоматично ли отпада?

първата карта трябва да е на виваком трябва да са и казали ,по принцип казват че е отключен защото боквално на сим 2 слагаш друга карта на друг оператор Smile

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#8

Ако апарата е заключен, след рут нали трябва да се отключи без проблем, къде в апарата се намира тази функция.Апарата е е Самсунг Коре .....рутнат, с Corex Rom 4.1.2

Samsung Galaxy Core Duos- i8262///Sony Xperia M-C1905
///Samsung I9001 Galaxy S Plus///LG GW620
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)