Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Решение на проблема с използването на SD карти при някои телефони ?
#76

Ползвм таблет Престижо 5580 с ОС андроид 4.1.1
Цитирай
Аксесоари
#77

Рестарт на таблета

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#78

Може ли някой да ми пусне линк към remount SD в Google Play че не мога да го намеря това приложение.Благодаря
Цитирай
#79

boiko.1977 написа:Може ли някой да ми пусне линк към remount SD в Google Play че не мога да го намеря това приложение.Благодаря

Проверих лично - линкът от първия пост си работи 100%. :unknw: BTW - програмката я няма в GooglePlay - тя е разработка на човек от XDA Developers, за "вътрешна употреба".
Цитирай
#80

Благодаря и аз.
Успешно се справих от първия път. Blush
JXD S5300 / Android 4.1 - игрова конзола без РООТ:
Interne SD - /mnt/sdcard
External SD - /mnt/ext_sd
Target external SD card - /mnt/sdcard
Цитирай
#81

gospodinovi95 написа:здр искам да питам купих си галакси с4 реплика и не може да работи в двоен режим обхвата се губи и идва това можели да се оправи модела му е GT-I9500
Едва ли. Репликите са за еднократна употреба.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#82

anita7 написа:Благодаря и аз.
Успешно се справих от първия път. Blush
JXD S5300 / Android 4.1 - игрова конзола без РООТ:
Interne SD - /mnt/sdcard
External SD - /mnt/ext_sd
Target external SD card - /mnt/sdcard
Честито за съжаление при мен не става свалих си приложението от първия пост но като го отворя ми изписва за съжаление приложението спря :facepalm:
Цитирай
#83

Настройки Lenovo A1000L-F

Interne SD - /storage/sdcard0
External SD - /storage/sdcard1
Target external SD card - /storage/sdcard0/external_sd
Цитирай
#84

boiko.1977 написа:Честито за съжаление при мен не става свалих си приложението от първия пост

Рутнат ли е телефона/таблета си? Има ли вградена флаш памет извън системния дял?
Цитирай
#85

tromto написа:
boiko.1977 написа:Честито за съжаление при мен не става свалих си приложението от първия пост

Рутнат ли е телефона/таблета си? Има ли вградена флаш памет извън системния дял?
Не телефона не е рутнат на няма и два месеца е /Sony Xperia-E/и не смея да го рутвам но и да си призная не знам как става това с рутването
Цитирай
#86

boiko.1977 написа:
tromto написа:
boiko.1977 написа:Честито за съжаление при мен не става свалих си приложението от първия пост

Рутнат ли е телефона/таблета си? Има ли вградена флаш памет извън системния дял?
Не телефона не е рутнат на няма и два месеца е /Sony Xperia-E/и не смея да го рутвам но и да си призная не знам как става това с рутването

Аз не съм много компетентна, но може би затова не става. При мен се получи, но доколкото знам китайските "джаджи" са си рутнати. Нека да кажат и по-запознатите.
Цитирай
#87

boiko.1977 написа:Не телефона не е рутнат на няма и два месеца

Няма как да се случи на нерутнат телефон. Ако не сте запознат с рутването и всичко при вас си работи в момента, и няма кой да ви помогне с тази задача, по-добре оставете нещата както са.
Цитирай
#88

nechev написа:Настройки Lenovo A1000L-F

Interne SD - /storage/sdcard0
External SD - /storage/sdcard1
Target external SD card - /storage/sdcard0/external_sd



Настройките за този таблет - Lenovo A1000L-F, са следните:

Interne SD - /storage/sdcard0
External SD - /storage/sdcard1
Target external SD card - /storage
Цитирай
#89

Здравейте аз съм със samsung galaxy note N7000 .при мен се получи не помня точно с коя комбинация ,но не тря дълго работи само 1 ден така и после всичко се изгуби и пак паметите се разделиха по старому .На какво се дължи това -някой има ли идея .след това опитвах пак да го приложа -не се получи
Цитирай
#90

успях да го направя отново -да видим докога ,комбинацията е следната
inrernal SD : storage/sdcard0
external SD Confusedtorage/extSdCard
Target external SD Confusedtorage/sdcard0
:cheers: :cheers: :cheers: Rock Rock Dance Dance Dance :proud: :
Телефонът стана значително по-бърз ..Благодаря ви много ,предварително бях сложил в настройки на камерата снимките да се съхраняват в телефона ,защото иначе камерата не работеше предишния път
Цитирай
#91

Sony Xperia J ST26i | JB 4.1.2
Internal SD : mnt/sdcard
External SD: mnt/ext_card

Sony Xperia Z3 (D6603) | Copper | 6.0.1 | 14W34 | 23.5.A.0.575
Цитирай
#92

Galaxy_GT-I9505 След ъдейт до Android 4.4, редактирайки документи от допълнителната SD карта не ми разрешава да ги запазя в същата. Моля помогнете да реша проблема без да правя руут и да мога да ползвам същата карта 64гб. понеже имам мн док. на нея.
Цитирай
#93

при мене нещата не се получават докрай както трябва.Таблета е ALLVIEW VIVAQ7 LIFE рутнал съм го и програмата се инсталира и си обединява вградената памет с тази на външната карта.До тук добре но когато реша да си инсталирам някоя голяма игра (FIFA 14 или ASPHALT8) play marketa ми изписва грешка (492) и спира да си сваля играта,със малките приложения нямам такъв проблем.Моля помягайте.
Цитирай
#94

Цялата процедура приложима ли е при телефон използващ външна отг флашка или усб кард реъдър с микро сд карта. Телефона е Моторола Мото Г. С помоща на Тотал Командър в крайна сметка се показват:
Sd card --------- Storage/Emulated/0
USB --------------- Storage/usbdisk

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#95

ЗА " insufficient memory available" пробвайте през дайлера *#9900# и след това -delete dumpstake/logcat -ще ичисти доста от" device storage".
Цитирай
#96

Не знам дали някой е питал, но какво ще стане ако махна SD card
Цитирай
#97

GoClever quantum 4 android 4.2
inrernal SD : storage/sdcard0/
external SD Confusedtorage/sdcard1
Target external SD Confusedtorage/sdcard0

с тези настойки стана, но като рестартирам тела програмата не стартира автоматочно та трябва ръчно.
чекнал съм и двете отметки
Цитирай
#98

Работи и на смартфон "Lenovo S750" IP67!!!
Android 4.2.1
Interne SD - /storage/sdcard0
External SD - /storage/sdcard1
Target external SD card - /storage/sdcard0
Днес инсталирах програмката и работи! Благодаря!
Цитирай
#99

Някой приложил ли е описания метод на ASUS MeMO Pad HD7?

Total Commander

/storage/emulated/0
/Removable/MicroSD

Пробвах различни варианти, но не става при мен Devil


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

някой да знае настройките за LG L70 защото ми излизат 3 SD-CARD в total commander

SD-Card /storage/emulated/0 327/1.5G
SD-card(2) /mnt/media_rw/external_SD 6.7/7.3G
SD-card(3) /storage/external_SD 6.7/7.3G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)