Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Как да местим приложения на външната SD карта.
#51

Schweppes98 написа:Проблема с паметта до някъде ги решавам с слагане на кеша на игрите в картата с памет и mount-ване с Lucky Patcher, но има ли начин да се преместят .apk файловете на игрите и приложенията при 4.1.2? И може ли някой да напише кой системни приложения мога да изтрия за да освободя памет или те са в заделените 2GB от Sony?
Ти прочети ли ръководството?Ако го беше прочел щеше да намериш отговора на въпроса Smile

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Spellbound91 написа:
Schweppes98 написа:Проблема с паметта до някъде ги решавам с слагане на кеша на игрите в картата с памет и mount-ване с Lucky Patcher, но има ли начин да се преместят .apk файловете на игрите и приложенията при 4.1.2? И може ли някой да напише кой системни приложения мога да изтрия за да освободя памет или те са в заделените 2GB от Sony?
Ти прочети ли ръководството?Ако го беше прочел щеше да намериш отговора на въпроса Smile

В първото мнение пише само за КЕШ на игрите, но пък и аз не зададох правилно въпроса си.. Питам дали има друг начин да се преместят .apk файловете на игрите. А системните приложения в заделените 2GB който не можем да ползваме ли са?

Xperia M C1905 4.1.2 Stock and Rooted!
Цитирай
#53

Schweppes98 написа:
Spellbound91 написа:
Schweppes98 написа:Проблема с паметта до някъде ги решавам с слагане на кеша на игрите в картата с памет и mount-ване с Lucky Patcher, но има ли начин да се преместят .apk файловете на игрите и приложенията при 4.1.2? И може ли някой да напише кой системни приложения мога да изтрия за да освободя памет или те са в заделените 2GB от Sony?
Ти прочети ли ръководството?Ако го беше прочел щеше да намериш отговора на въпроса Smile

В първото мнение пише само за КЕШ на игрите, но пък и аз не зададох правилно въпроса си.. Питам дали има друг начин да се преместят .apk файловете на игрите. А системните приложения в заделените 2GB който не можем да ползваме ли са?
Не!Системните приложения са в системен дял,който е предвиден само за тях.Ъпдейтите на хром,фейсбук и разните там се инсталира в дата дяла (2-та GB).Това,което ти трябва да местиш е кеша!Апк файла е 15-20мб докато кеше може да достигне и 4GB.Други начини не знам,но това не означава,че няма такива.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#54

Здравейте,
има ли вече лесен и достъпен начин за руутване на Xperia M с 4.3 андроида? Буутлолдъра ми е заключен и не може да се отключи понеже телефона е от М-тел...

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#55

Правиш ето това: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2785720

И после за full root инсталираш root fixer: http://forum.xda-developers.com/xperia-z...x-t2317432
Цитирай
#56

всичко правя като е описано но първия метод, но след като отида да проверя да са разменени паметите всичко си е по старому. къде може да е проблема?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)