Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 500 (2 SIM) [Bootloader Unlock+ROOT+Recovery]
#26

да това стана благодаря! Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

На стъпка "1.13 Свържете телефона с PC и влезте в папката, в която свалихте вече и разархивахте:" Къде е този рар архив от където ще разархивирам папката андроид?
Цитирай
#28

Смисълът на тази и следващата стъпки е да отвориш adb/fastboot папката и в нея да стартираш cmd. Можеш да се сдобиеш с тази папка чрез Adroid SDK tools или ADB tools.
Ако използваш Adroid SDK tools, единственият пакет, който ти трябва, е Adroid SDK platform-tools, а adb/fastboot папката се казва platform-tools като в нея стартираш cmd (с натиснат Shift даваш десен бутон и избираш Open command window here), за да напишеш командите от 1.15 Wink
Цитирай
#29

защо след руутването не мога да местя приложения на СД картата? Когато тръгна да местя дадено приложение ми изписва, че не може да бъде преместено? Някои има ли отговор на въпроса? Благодаря предварително!
Цитирай
#30

Здравейте, Колеги нещо не мога да  се регистрирам в Htcdev излиза ми грешка всеки път пробвах многоооо пъти.. може ли някой да ми даде някаква регистрация? че ми е много трудно така  Sad Bu Grater
Цитирай
#31

И каква грешка ти дава?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#32

хора помогнете ми отклучих bootlodera инсталирах реколвърито и изклуцхих тела изкарах батерията и повече не вклучи вадех батерията за определено време и пак не става само ми мига диода кажете какво да правя
Цитирай
#33

Остави го на зарядно, докато спре да мига и опитай пак да го включиш.
Ако можеш опиши подробно, какво точно си правил и как.Колко батерия си имал преди да започнеш да правиш тези операции?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#34

продвах нестава преди се вкъчваше от както му заклучих боотлоадера го остая на зарядно и се вкучва и изписва боотлоадер ларнинг секурити и само там ме вкарва никаде другаде
Цитирай
#35

Здравейте, телефона не беше пускан около 5 месеца вчера го пуснах и ми дава това на снимката, всичко пробвах и все това дава, някой има ли идея?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)