Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно MX PLAYER
#1

Кой MX PLAYER да си изтегля?Изтеглих първият попаднал(имаше и други с разни буквички които не знам за какво са),и греда-нямам картина.С BS player нямям проблем,но съм свикнал с MX-а.Та,кой ще работи на таблета?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има само един MX Player другите мисля че са плъгини. Ако не виждаш картина промени декодировката на S/W мисля че беше и ще се оправи.

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
#3

Трябва да изтеглиш както плейъра, така и съответния кодек. Всички ги има в маркета.
Цитирай
#4

ZinedineZidane написа:Трябва да изтеглиш както плейъра, така и съответния кодек. Всички ги има в маркета.
Не знам за вас но никакви допълнителни кодеци не съм теглил не ми се е налагало ,не би трябвало и на вас кодеците се теглят при условие че самият МХ плеър иска това , самостоятелно да се теглят няма нужда.
Ето го моя плеър пробвай и кажи дали е пак така.
http://dox.bg/files/dw?a=cf331e5c21

HTC Wildfire - rooted s-off . ROM -  CyanogenMod.  7.1 .0.1 - buzz 2.3.7
HTC Desire X White - Rooted myONEdx+ RC1.0  4.1.1
Asus Memopad HD7 - Rooted Stock JB 4.2.2
Samsung Galaxy S5 SM-G900F - 5.0 Lolipop Stock Unrooted (still )
Цитирай
#5

boss4eto написа:Има само един MX Player другите мисля че са плъгини. Ако не виждаш картина промени декодировката на S/W мисля че беше и ще се оправи.
Това е начинаSmile)Мерси!
Цитирай
#6

stoqnmonev написа:
boss4eto написа:Има само един MX Player другите мисля че са плъгини. Ако не виждаш картина промени декодировката на S/W мисля че беше и ще се оправи.
Това е начинаSmile)Мерси!
и аз успях, по този начин нооо субтитрите немога Sad
Цитирай
#7

rosana написа:
stoqnmonev написа:
boss4eto написа:Има само един MX Player другите мисля че са плъгини. Ако не виждаш картина промени декодировката на S/W мисля че беше и ще се оправи.
Това е начинаSmile)Мерси!
и аз успях, по този начин нооо субтитрите немога Sad
Имената на субтитрите и на филма трябва да са абсолютно еднакви!!!
Цитирай
#8

stoqnmonev написа:
rosana написа:
stoqnmonev написа:Това е начинаSmile)Мерси!
и аз успях, по този начин нооо субтитрите немога Sad
Имената на субтитрите и на филма трябва да са абсолютно еднакви!!!
да да едни и същи са, но немога да ги пусна, субтитрите ги тегля там от където си свалям филма (замунда-филма и отдолу има субтитри към филма) ама не тръгват
да не би да не свалям правилен формат който да се чете, незнам
какви формати мога да свалям филми че да си тръгват автоматично и субтитрите, досега успях само бг филм да пусна без проблем
много е тъпо да имаш нещо и да неможе да го ползваш
Цитирай
#9

rosana написа:
stoqnmonev написа:
rosana написа:и аз успях, по този начин нооо субтитрите немога Sad
Имената на субтитрите и на филма трябва да са абсолютно еднакви!!!
да да едни и същи са, но немога да ги пусна, субтитрите ги тегля там от където си свалям филма (замунда-филма и отдолу има субтитри към филма) ама не тръгват
да не би да не свалям правилен формат който да се чете, незнам
какви формати мога да свалям филми че да си тръгват автоматично и субтитрите, досега успях само бг филм да пусна без проблем
много е тъпо да имаш нещо и да неможе да го ползваш

Единственото нещо което трябва да направиш след като изтеглиш субтитрите е да ги разархивираш. След това си ги отваряш от менюто на плеъра. Не е необходимо дори да ти бъдат еднакви имената на филма и субтитрите.

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай
#10

И тоя МХ плеър постоянно ме разочарова. Вземи го разкарай и проблемите ще си оправиш Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#11

файла на субтитрите е rar, как да го разархивирам (на компа мога ама на таблета пууу всичко ми е трудно) :unknw:
изтеглих си Би си плеара, филма тръгва без проблем, но забелязах че ми дава избор на сутитри само ако имам връзка с нета, защо така при положение че и субтитри съм изтеглила
Цитирай
#12

БС плеъра, може да търси субтитри в нета, по името на филма. Рар-а може да го разархивираш с File Explorer или с някой подобен. Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#13

koleto_pz написа:БС плеъра, може да търси субтитри в нета, по името на филма. Рар-а може да го разархивираш с File Explorer или с някой подобен. Smile
еййй супер, още нещо научих, благодаря ти много ще пробвам
Цитирай
#14

Колеги как да подкарам АС3 аудио формат на fonepad 7
Цитирай
#15

И аз това се питам!
Въобще възможно ли е?
Цитирай
#16

С MX Player върви АЦ3, че и ДТС. Само кодек отделно трябва да му се добави (за ДТС-а де, АЦ3 си върви по-принцип) http://forum.xda-developers.com/apps/mx-...t-t2156254
Цитирай
#17

Ок а нужно ли е да бъде руутнат таблета?
Цитирай
#18

(2015-01-26, 10:26:42)lusi911 написа:  Ок а нужно ли е да бъде руутнат таблета?
Не.
Цитирай
#19

С новите версии на плеъра не върви AC3. За целта си дръпнете нужния файл от линка на tolostoi по-горе.За да знаете кой файл Ви е нужен трябва да си видите архитектурата на процесора (става най-лесно с програмата CPU-Z , има я в маркета). След, като си дръпнете нужния файл, без да го разархивирате го слагате в папка DOWNLOAD на устройството(защото по подразбиране там търси MX Player). Стартирате си плеъра и като ви попита дали да използва намерения кодек му давате ОК и сте готови. Аз нямах звук и така стана, затова пиша. Дано съм бил полезен.
Цитирай
#20

Здравейте,
пускам филм с MX player на един андроид ТВ стик. Свичко си е ОК с изключение на субтитрите.
Освен на кирилица ми излизат и с йероглифи. Как да махна тея с йероглифите. Рових се в настройките, но нищо не можах да направя.
Цитирай
#21

Йероглифите да не са интегрирани в самия филм? Можеш да опиташ да сложиш черен фон на субтитрите за скрие йероглифите,ако има такава възможност?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай
#22

MX Player >> Настройки >> Субтитри >> Предпочитан език на субтитрите >> Български


[Изображение: Screenshot_2016_06_12_17_54_49.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#23

Дайте MX Player който да не иска проверка.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)