Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root за Lenovo Yoga Tablet B6000
#1

Всичко което правите е на ваша отговорност, не отговарям за повредени таблети!!!

Ако не знаете какво е root - прочетете тази тема.

1. Пуснете USB Debugging и сложете отметката за Unknown sources.
2. Свалете прикачения файл и го инсталирайте на PC.
3. След инсталиране на driver-и ще се появи бутона за root.
4. Стартирайте, след като приключи - ще се рестартира таблета.

Поздравления!!!

[Изображение: 5la2c0.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Прикаченият фай,е повреден Smile
Цитирай
#3

Файла е exe Ако имаш антивирусна, тя ти казва че е повреден или тя го поврежда. 2 пъти съм го свалял, дори и сега - няма проблем с файла.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Наскоро се сдобих с Lenovo s5000.С последния ъпдейт към днешна дата съм (версията се води от 26.11.2013).Андроида е 4.2.2.мога да потвърдя,че с въпросния софтуер се рутна безпроблемно.Предполагам,че и за другите модели на Lenovo ще стане и дори може би за всичките нароили се в последно време MTK базирани таблетчета.
Цитирай
#5

Дайте някоя друга програма ,защото съм с 4.4.2 и не разпознава устройството
Цитирай
#6

Пусни USB Debugging.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

може ли скиншот по-подробно за USB Debugging ,от къде се пуска ?
Цитирай
#8

От developer Options. Ако нямаш такова меню, трябва да натиснеш 7 пъти версията на rom-a за да се появи това меню

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

мерси ,активирах го,но сега след сваляне на файла ми изписва"няма подходяща програма за отваряне на файла".някакви предложения ,мнения
Цитирай
#10

Това е exe. Сваляш го на компютъра, нали? Ако ти дава такава грешка - спри си антивирусната. Тя го чупи явно и го свали пак.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Правя всичко по правилата и програмата казва файлед рут таблета го свалих до 4.2.2 само за да го рутна и пак нищо някакви идеи как мога да го рутна

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#12

USB debugging нали си го пуснал?

Sent from my Xiaomi MI-4

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

всичко направихме . Не става при стартирането на програмата и крашва , без значение далли е 4.2.2 или 4.4.2 :wall: Става въпрос за запитването на кокито
Цитирай
#14

Да всичко е отметнато както трябва и с по нова версия на програмата пробвах същата работа май ще се наложи през CWM да го слагам

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#15

Оправих се инсталирах TWRP през слаш тул и от там инстслирах Super SU
П.С от тази тема гледах ако някой се интересува http://lenovo-forums.ru/topic/6736-updat.../?p=181366

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#16

Искам да ви питам може ли да стане с програма директно на сами таблет да се руутне? Веднъж съм го правил на китайски телефон и стана. Благодаря предварително!

Huawei Mate 10 pro Gray DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)