Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(Често задавани) въпроси и отговори
#26

Как да синхронизирам контактите си от телефонния указател с Гугълската си поща. Иска някакви сървари и други глупости!

МарияХХ
Цитирай
Аксесоари
#27

Влизаш в контактите --> бутона "menu" ---> import/export ---> и там си избираш. Не съм сигурен дали при теб е така, но вероятността е голяма. Smile
Цитирай
#28

Няколко въпроса: 1
Как да си ъпдейтна HTC Tattoo?
За какво е CyanogenMod и какво прави?
Root-ването какво прави точно? За какво ни е?
Gingerbread 2.3.3 Какво е това?

От скоро съм с новите телефони и не съм запознат още с всичко
Благодаря предварително.
Цитирай
#29

ако си нов в света на модерсните телефони виж тук https://www.androidbg.com/forum/topic142...michki.html и след това ако имаш още въпроси пиши пак Smile

HTC Sensation XE, ViperS JB --->SGS IV, Stock, 4.4.2 --->Sony Xperia Z3 Compact --->Samsung Galaxy A3 2017 ---> Google Pixel 2 128GB
Цитирай
#30

за Cyanogenmod четеш това: https://www.androidbg.com/forum/post273646.html#p273646
Цитирай
#31

Искам да питам има ли програма за скайп чат за 1.6?

HTC Tatoo..!!...kote_huk
Цитирай
#32

skype Lite
Ако не - пробвай и viber

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

или пък imo

https://market.android.com/details?id=co...5pbW9pbSJd
Цитирай
#34

Imo.im е перфектен, има много настройки, подържа идеално Skype, ICQ, и още десетина мрежи от този вид.
Най-много ми допадна колко пестеливо се отнася към батерията, разликата с големия Skype е впечатляваща. Не подържа глас, нито видео, но е абсолютно перфектен за нон-стоп свързаност и текстови съобщения!
Цитирай
#35

Здравейте! Понеже не искам да отварям нова тема за толкова маловажен въпрос, та тук ще питам.
Взех си Tattoo втора употреба, но при връзка с компютър телефона единствено се зарежда, без да мога да синхронизирам или поне да имам достъп до картата памет. Пробвах на 3 различни компютъра и все едно и също. Идеята ми е дали трябва да издърпам някакъв USB Driver, ако въобще има такъв де. Къде бъркам,братя и сестри?

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#36

Качи си HTC Sync на компа и като свържеш телефона си включи режим Mass Storage, като сладнеш статус бара.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#37

Инсталирал съм HTC Sync, след като боцна кабела в USB порта и програмата е стартирана няма никаква реакция от нейна страна. На телефона в notification bar-a ми изкача единствено USB debugging connected. След като цъкна на това ми излизат 3 опции:
-USB Debugging (тва е отметнато)
-Stay Awake (това не е отметнато)
-Allow mock locations (и това не е отметнато)

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#38

ми изключи дебъга и включи другите две.....
има значение и с ква ОС си... 7 директно си открива телефона като ХИД дивайс и се разбира с него, за ХР има едно драйверче дето требе да се доинсталира за да види телефона за синк....
Цитирай
#39

Да, с Windows 7 съм, опитвал съм и на ubuntu 11.10 и 12.04 LTS. Не става :facepalm: !
Изключих отметката за "деббъга", и включих останалите две отметки- Stay Awake и Show Mock locations... Не действа!
Не съм предполагал, че е толкова невероятно трудно да си свържеш телефона с кабел за компютъра и да можеш да си прехвърлиш някой файл на картата памет! :unknw:

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#40

Погледни си картата, не знам и аз... Предполагаш грешно, по-просто не може да бъде.
Цитирай
#41

Най-добре отвори Device Manager. След като закачиш телефона - виж дали има промяна. Ако Windows ти вижда телефона, ще покаже че нямаш драйвери. Ако не го показва - или е скапан кабела или входа за жака на телефона.
Ти с 1.6 или 2.3... нещо си?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#42

Имам HTC Tattoo вибрира постоянно не спира! Мога само да го спра като извадя батерията но той още вибрира докато е изключен и батерията е в него. На телефонът пиша sms-и и правят обаждания и др.
Вибриращия режим е изключен.
Телефонът не е повреден от вода.
Изтощих батерията до край и 0000% и няма ефект.
Извадих я за 1-2 дена ... нищо.
Аз също направих един manufacturers reset на телефона и той все още вибрира.
Някой знае ли как мога да го спра!??
Цитирай
#43

Писах ти ЛС но и тук - с коя версия на Андроид си? Това с вибрирането му прилича на проблем с radio-то.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#44

Be6i4 написа:Най-добре отвори Device Manager. След като закачиш телефона - виж дали има промяна. Ако Windows ти вижда телефона, ще покаже че нямаш драйвери. Ако не го показва - или е скапан кабела или входа за жака на телефона.
Ти с 1.6 или 2.3... нещо си?
Не ми открива, че няма драйвери. И съм с оригиналното 1.6 , без да съм прилагал никакви софтуерни бъзици! :facepalm:

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#45

А как ти се появява телефона в Windows? HTC Sync инсталирал ли си?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#46

Най-интересното е, че нищо не ми се появява на компютъра. Като боцна кабела в компа се чува онзи звук, който се чува, когато боцнеш USB флашка. HTC Sync съм инсталирал и пуснал дори, но не мога да свържа телефона. Някъде из форума бях видял малко конспиративно мнение, че "петното" е виновно на дисплея. В смисъл, че и аз имам такова петно, което на цвят прилича на разлято машинно масло в локва, но иначе трудно се забелязва.

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#47

Или нямаш драйвери и затова така става, или пробваш с кабел който не е за HTC. Какъв ти е кабела?
И пробвай с тези драйвери

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#48

Be6i4 написа:Или нямаш драйвери и затова така става, или пробваш с кабел който не е за HTC. Какъв ти е кабела?
И пробвай с тези драйвери

Е защо кабела? :unknw: аз съм си закачал телефона на различни компютри и с оригиналния кабел и с нормален микро USB... и когато бях с 1.6 и сега с Цианогена

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#49

Инсталирах драйвера, показа ми , че всичко е ОК. Рестартирах компа и закачих телефона, но не... нищо не става , само се чува звука на "закачване в USB-то" и телефона единствено се зарежда!
Кабелът според човека , който ми продаде телефона, си е оригинален от комплекта... И пак да попитам "петното" на дисплея не оказва ли някакво влияние? Някакъв пич беше споменал имнно това като причина, телефона му само да се зарежда, когато се свърже с компютъра. Малко тъпо ми звучи, но вече съм склонен да вярвам на всичко, след като нищо не помога от изпробваните методи! :capitulation:

EDIT: След инсталацията както се вижда всичко е ОК. Смених и 8 GB карта памет с двугигабайтова и пак проблема си е налице!

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#50

Не виждам врзъзка с петното, освен ако е изпускан и се е счупило USB-то. Качи снимка на това петно.
Вариант 1: Сега ако не се лъжа си с Андроид 1.6. Ако искаш сложи Cyanogen 2.3.7 и пробвай тогава USB-то дали работи.
Вариант 2: Инсталирай Android SDK (в пакета има голям брой драйвери за телефона. (а и това си е първа стъпка от темата за root).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)