Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(Често задавани) въпроси и отговори
#51

Петното е като на всички останали , оплакващи се от него. Не се вижда на дневна светлина, само на флуресцентна, или пък на светлината на монитора ми пак се забелязва в тъмна стая. На цвят е комплексно- все едно си разлял машинно масло в локва с вода. По-особеното е , че за разлика от на другите потребители, моето петно не е правоъгълно, а с неправилна форма и се мести, ако го натиснеш с пръст. Продавача ми каза, че в сервиза му казали, че това е "нормален дефект" и не вреди на работата на телефона.
Искам да попитам обаче, как мога да сложа Cyanogen 2.3.7, след като не мога да си свържа телефона с компютъра? Да не би цялата процедура да става и чрез card reader? И за капак само да споделя, че телефонът ми не е root-нат. :huh2:

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
Аксесоари
#52

Това е ясно - на първа стъпка в темата за root е инсталиране на android SDK tools (пакети с драйвери за връска с телефона). Пробвай да сложиш тези драйвери и ми кажи после дали има ефект.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#53

vassetz написа:Петното е като на всички останали , оплакващи се от него. Не се вижда на дневна светлина, само на флуресцентна, или пък на светлината на монитора ми пак се забелязва в тъмна стая. На цвят е комплексно- все едно си разлял машинно масло в локва с вода. По-особеното е , че за разлика от на другите потребители, моето петно не е правоъгълно, а с неправилна форма и се мести, ако го натиснеш с пръст. Продавача ми каза, че в сервиза му казали, че това е "нормален дефект" и не вреди на работата на телефона.
Искам да попитам обаче, как мога да сложа Cyanogen 2.3.7, след като не мога да си свържа телефона с компютъра? Да не би цялата процедура да става и чрез card reader? И за капак само да споделя, че телефонът ми не е root-нат. :huh2:


Дааа бе не вредяло.
Това е начало на дефектиране на дижитайзера.
При мене от малко петънце докато стане голямо петно мина 1 година и тн, но на края вече не отчиташе какво, къде и колко цъкаш правилно Smile

current:SGS i9000 : [IMM76L][4.0.4][AOSP] ICS333 2.0.1
ex:CyanogenMod-7 for HTC Tattoo V7.0.2 Stable Release Android 2.3.3
Цитирай
#54

Че вреди на телефона вреди. Неговата идея беше дали петното вреди на USB проблема. Confusedtupid:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)