Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A850 - Root+Recovery+ Custom ROM
#26

MIUI 4.3.1 на AlexWarez ли ползваш ?
Има MIUI ROM V5 там нещата са по друг начин, по- дефолт се качват на картата.
п.п. Ромовете на @linerty също качат на картата.
п.п.2 Скоро го чакаме да изкара нов ром в който ме увери че ще сложи БГ. език , ако ли не ще ми прати
файловете за превод.

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,наскоро се сдобих със следния модел телефон Lenovo a850 и съм изключително доволен цена/качество!Досега всичко беше наред,но тъй като е с такава версия фирмуер не позволява инсталация на приложенията в карта памет!Вече е рутнат инсталирал съм CWM рекавъри,направих си бекъп!Въпросът ми е мога ли да флашна бекъп файл от друг телефон Lenovo a850 (пак стоков,който позволява запис на външна карта памет има бг език и стабилен)чрез CWM рекавъри като държа да поясня двата телефона използват различните версии на CWM рекавъри?Благодаря предварително на всички!
Цитирай
#28

От къде мога да си дръпна оригинален софт, който да се ъпдехтва официално...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#29

Първият излязъл стоков rom е този

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#30

Тук ми пише А850 + или няма разлика...

А коя е последната версия на стоковия...аз докарах до s128 и повече не иска...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#31

Моя грешка, мислех че търсиш за A850+.
Да, S128 е последният излязъл за А850

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#32

Е...то това не ти пречеи да ми дадеш линк към наистина официален стоков ром, който си се ъпдейтва... :bow:

Или поне ми препоръчайте хубав къстъм ром...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#33

41ka написа:п.п.2 Скоро го чакаме да изкара нов ром в който ме увери че ще сложи БГ. език , ако ли не ще ми прати
файловете за превод.


Някакво развитие, колеги? Въобще има ли читав РОМ дето всичко да му е ОК с превода на български?

Sony Xperia Z Ultra | Asus Nexus 7
Цитирай
#34

В сайта няма нищо...аз за сега ще сложа MIUI рома да видим как ще е ...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#35

RiseOfTheLycan написа:В сайта няма нищо...аз за сега ще сложа MIUI рома да видим как ще е ...

Сподели после, моля те, защото спешно ми трябва нещо работещо + добра локализация на БГ. Мерси!

Sony Xperia Z Ultra | Asus Nexus 7
Цитирай
#36

Да преведен е...има БГ, но не ми допадат доста неща. Лагва ми доста и гълта рам...

Не знам ще пробвам нещо друго...
Искам да може да се качват нещата на картата с памет...а това става май само с друг ром....ще сложа този на linerty пак

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#37

Здравейте колеги,сгафих малко с ъпдейта на a850.След като флашна ром седи на логото на леново и не мърда.Според мен съм объркал версията на recovery-то.Не знам какво да правя,ще съм ви благодарен ако ми помогнете.

# LG Optimus One # Moto G
Цитирай
#38

(2015-02-20, 23:46:29)p500android написа:  Здравейте колеги,сгафих малко с ъпдейта на a850.След като флашна ром седи на логото на леново и не мърда.Според мен съм объркал версията на recovery-то.Не знам какво да правя,ще съм ви благодарен ако ми помогнете.

С какъв ъпдейт си го докарал в това положение? В смисъл през програмата-Флаштул или през Мобиле ънкъл туулс,която е на телефона?
Цитирай
#39

Последния ром на Линерти от 18.08.2015 пак няма БГ.
Някой да знае дали някога ще има?
Цитирай
#40

Мъчих се да слагам Ром, и докарах телефона си до положение в което след включване зарежда LENOVO на екрана и до там. Свалях ножи ромове над 10, при всички е така. Имаше случай в който оставях телефона цяла вечер за да видя дали ще зареди и пак нищо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)