Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални РОМ-ове за Българските оператори
#26

marto_55 написа:Готово!
Загубих връзката...Това последно М-телски или Вивакомски .ftf е? И за кой модел (c2104/c2105)? Ще го добавя в първия пост веднага след като отговорите Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
Аксесоари
#27

siankatabg написа:
marto_55 написа:Готово!
Загубих връзката...Това последно М-телски или Вивакомски .ftf е? И за кой модел (c2104/c2105)? Ще го добавя в първия пост веднага след като отговорите Smile
Не знам какъв е Big Grin телефона е купен от виваком, но е с мтелска карта и в гугъл плей ми пише M-Tel Sony C2105. Иначе си е C2105 Smile

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#28

marto_55 написа:
siankatabg написа:
marto_55 написа:Готово!
Загубих връзката...Това последно М-телски или Вивакомски .ftf е? И за кой модел (c2104/c2105)? Ще го добавя в първия пост веднага след като отговорите Smile
Не знам какъв е Big Grin телефона е купен от виваком, но е с мтелска карта и в гугъл плей ми пише M-Tel Sony C2105. Иначе си е C2105 Smile

Значи е за виваком. Това с каква карта си няма никакво значение. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#29

marto_55 написа:Ето ви М-телски 4.2.2/ // /15.3.A.1.14 от мен: http://dox.bg/files/dw?a=26fb192880
Телефона е закупен от вивател, но като вляза в google play ми пише "M-Tel Sony C2105" затова мисля, че е М-телски.

Телефона ми е закупен от глобул и е с карта на глябул проблем ли е ако го флашна с мтелския ром

SONY XPERIA L 4.2.2 black
Цитирай
#30

Не, никакъв проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)