Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Lenovo P780?
#1

Здравейте, интересува ме от собственици на този модел телефон, дали са доволни и какви са недостатъците? Имах THL w100 но сега искам да си взема Леново, с оглед, че е с малко по-добър gpu? Или иначе казано телефон до 320лева.

Shit happens when you party naked!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей RM,

За жалост няма раздел за P780 (може би са малко темите), но има споделени мнения.

Прегледай всички теми тук и питай, ако има нещо което не е описано, а те интересува.

Успех,
Иво
Цитирай
#3

От къде да поръчам P780 за европейския пазар?
Цитирай
#4

Здравей аз си го поръчах от този сайт е дойде за 15 раб. дни. http://www.minideal.net/lenovo-p780-smar...8-0mp.html
Трябва да отбележиш, че искаш да е роотнат с подарък силиконов калъф и инсталиран гооле магазин. Това всичко е безплатно
Цитирай
#5

И моят пристигна след около 3 работни седмици. Всичко е ок, китайска е версията на телефончето, работи мн бързо и за сега съм доста доволен. Поръчан от Али.

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#6

Да ви попитам менюто на телефона ви изглежда ли както на снимките, защото моя е доста по различен горе не е синя лентата а и настройките са ми доста странни и нямам настройка за батерия имам чувството, че има скапан ром вкаран, защото те ми го роотваха за да стане за БГ
Цитирай
#7

Относно меню-то, се доверявам на официалният сайт. Снимки не гледам в али особено понеже много от търговците ползват стари снимки или от др телефони или от различни ромове...
Аз също заявих да ми го руутнат с някъв евро ром с БГ език, не че го ползвам но да си го има.

Въпроса ми е такъв - днес пътувах на дълъг път и ползвах малко навигацията на гугъл. Както всичко си беше ок до сега, изведнъж изгуби мрежа на Глобул (с 1 карта го ползвам на Глобул) и повече не пожела да се свърже към мрежа на оператор. Сложих картата на 2Г слота, същото - няма мрежа, сложих картата на други телефони - пълен обхват.
Някой има ли идея защо така се случи докато пътувах? И как мога евентуално да оправя този проблем?
Сега нямам мобилна мрежа и следователно - мобилен и-нет. Ползвам го само с wifi.

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#8

RM написа:... изведнъж изгуби мрежа на Глобул (с 1 карта го ползвам на Глобул) и повече не пожела да се свърже към мрежа на оператор...

Здравей RM,

Имах подобни проблеми, докато не смених modem.img файла.
Случвало ми се е и при ползване на GPRS и при опит за връзка с Bluetooth на колата.

Можеш да опиташ с v.19 на modem.img файла.
Откакто ползвам този модем файл - нямам никакви проблеми.

Успех,
Иво
Цитирай
#9

Здравей Иво,

Може ли да ми пратиш този файл някъде (докс или по имейл или където ти е удобно)? Благодаря предварително!

Аз търся все пак тук инфо, но в момента тук където се намирам интернета е доста слаб имам голям проблем с прегледа на всичките постове и теми, да не говорим за др. сайтове :0

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#10

Здравей RM,

Тук има доста неща - включително и различни версии на modem.img файловете:
https://mega.co.nz/#F!DkZg2BRZ!XsyBsDoB5sRdczecDvZuHw

Как се инсталира или копира нов модем, ще намериш в почти във всеки специализиран форум, а ето един линк от този:
https://www.androidbg.com/forum/topic767...sions.html

Поздрави,
Иво
Цитирай
#11

Всичко ми стана ясно и прочетох, само не зная защо не иска да даде права на тотал командера да премести файла? Никъде не ме е питало за права когато го инсталнах от гплей.

М\у другото сега проверих дали е рутнат. This device does not have proper root access.
А изрично си го бях поръчал рутнат, има некъв лънчер и явно не е рутнат..
Сега налага ли се да го рутна за да сменя модем.имг файла?

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#12

Да, трябва да е root-нат телефона, за да смениш modem.img файла.

Успех,
Иво
Цитирай
#13

С помощта на колегата taka87 и насоките от форума се оправиха нещата, без да се налага да се правят всички тези дълги операции. Благодаря отново за което!
Имате и репчета в темата за модем/ром/ etc. Smile

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#14

Интересувам се от този телефон и съм изчел доста за него и в едно видео ревю видях, че андроида е 4.2.2 , никъде обаче не попаднах на информация за ъпдейти до 4.2.2 и бъдещи до 4.3+ . Някой знае ли нещо по този въпрос?

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#15

Здравей,аз съм с андроид 4.2.2 Vibe,всичко вземам от http://lenovo-forums.ru/forum/164-lenovo...hone-p780/ или needrom.com,има много инфо за този модел.

И да не е рутнат не е проблем,прави се за 2 минути,има няколко начина.

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#16

Здравейте купих си преди седмица телефон lenovo p780. имам проблем с камерата
когато се опитам да снимам ми излиза съобщение "приложението lenovo супер камера не отговаря"
Някои може ли да ми помогне
Цитирай
#17

смени рома,предполагам ти е с бг меню,е при превода става мазало по някога,предполагам с читав ром няма да има проблем.
Когато пристигна моя ми излизаха същите надписи,само че не на камерата.
С обхвата как си,губи ли се,ако да флашвай модема и ще останеш доволен.

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#18

С рестарт на батерията се оправи
Цитирай
#19

Изгуби ми се бързия достъп от лентата с известия. Някой може ли да ми помогне да я възстановя
Цитирай
#20

настройки има опция за пестене на батерията,след това има задаване на период в който лентата да е активна или не,погледни да не е включено

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#21

Хайде да подновим темата...
Нека всеки, който има този телефон, да сподели дългосрочните си впечатления

1. Какви проблеми най- често е вероятно да дойдат заедно с телефона? Smile
2. Какви проблеми е възможно да се появят, в дългосрочен план, в следствие експлоатацията на апарата(амортизации/дефекти/слабости и др.)?


Защото към самата марка, нямам все още изградено доверие а апарата има хубави и примамливи характеристики спрямо цената(Което честно, казано ми се струва доста съмнително)
Затова, нека да синтезираме и конкретизираме темата, за да можем дори и тези, които сме нямали допир до телефона да придобият някаква база за сравнение и оценка...
Нека с по 2-3 приказки да отбележим акцентите(били те +ове или -уси).
Цитирай
#22

Още нещо.. споделете кой- от къде, закупи апарата и по възможност подробности по поръчката...Коректност на фирмата, време за доставка, цена, четох някъде, че можело и рутнат да го закупиш...; това- онова.. Smile
Цитирай
#23

Телефона е супер, купувай без да се замисляш. Моя го купих от www.aliexpress.com Писах на продавачите да качат ROW версия на софтуера. Изрично им казах да маркират телефона като gift когато го изпращат, за да мине безпроблемно митницата в България - иначе трябва да платиш мито и ДДС ако е над 300 лева. Пристигна със сингапурските пощи за 2 седмици. Друга пратка със сингапурските пощи обаче ми се забави 1 месец. Ползвам телефона умерено - wifi, 3G, разговори и батерията ми изкарва 6 дена. Ако имаш други въпроси - питай. От към софтуер и ромове е пълно. Има всичко за този телефон. Моят ми излезна точно 298 лева.
Дано съм помогнал.
Цитирай
#24

bulexpert написа:Телефона е супер, купувай без да се замисляш. Моя го купих от www.aliexpress.com Писах на продавачите да качат ROW версия на софтуера. Изрично им казах да маркират телефона като gift когато го изпращат, за да мине безпроблемно митницата в България - иначе трябва да платиш мито и ДДС ако е над 300 лева. Пристигна със сингапурските пощи за 2 седмици. Друга пратка със сингапурските пощи обаче ми се забави 1 месец. Ползвам телефона умерено - wifi, 3G, разговори и батерията ми изкарва 6 дена. Ако имаш други въпроси - питай. От към софтуер и ромове е пълно. Има всичко за този телефон. Моят ми излезна точно 298 лева.
Дано съм помогнал.


Здравей, искам да те питам как си го поръчал. Аз поразгледах сайта и за телефона пише цена 27,99 долара. Реално ли е?

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#25

@bulexpert, мнението ти е точно това, което очаквах да видя - радвам се, за което! :proud:
Имам няколко въпроса- От кой продавач(не съм сигурен, че е правилно да го наричам така) си поръча устройството и в допълнителните указания за доставката, или някъде другаде написа, да е с ROW и да е като подарък.. ???
Въпросът, може да е глупав, но понеже се случи лека авария свързана, с определени разходи, което ме отдалечи от покупката на апарата, реших да се позапозная- "кога, как и къде?" допълнително. Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)