Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT][Odin] SM-T210
#1

Не отговарям за повредени таблети, всичко което правите е на своя отговорност.

1. Свлаете прикачения файл за Recovery + този за root. Копирайте този за root (без да го разархивирате) на таблета.
2. Свалете Odin 3.07 (oт тук )
3. Стартирайте таблетв в Download режим. Първо го изключете. След като е спрян задръжте Vol. Down+Home +power бутоните едновременно.
4. Стартирайте ODIN на PC и свържете таблета

[Изображение: ODIN%20Info.jpg]

Само ако е светнало в синьо на ID:COM четете надолу.
5. На PDA изберете файла T210.CWM.6.0.4.5.recovery.tar (трябва веднъж да сте го разархивирали)
6. Задължително не маркирате RE-Partition

Трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото.

7. НАтиснете START. След като приключи ще се рестартира таблета.
8. Извадете кабела и изгасете таблета. Влезте в Recovery - за целта при изключен таблет задръжте едновременно VOl. Up+home+power
9. Като сте вътре, install zip from SD card, chose zip и изберете android-armeabi-universal-root-signed.zip
10. След инсталацията му, рестартирайте таблета. Сега влезте в програмата SuperSU и и дайте да се обнови.

ГОтово!

Оригинална тема в xda

[Изображение: 5la2c0.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Имам няколко въпроса:
1 - Аз съм със Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T211) това,че не съм SM-T210 значи ли,че тази тема не е за моя таблет.
2 - Не разбрах само за SuperSU програмата каде трябва да я кача ?
3 - Като си root-на таблета си губя гаранцията искам само да те попитам дали от vivacom (на изплащане ми е таблета)
могат някак да разберат,че съм си root-нал таблета без да го нося при тях да не почнат нещо да се заяждат.

Ако можеш да ми отделиш малко време за да ми помогнеш да си root-на таблета ще съм ти благодарен Smile
не искам нещо да се обърка.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T211)
Цитирай
#3

1. Това е само за SM-T210. Ще брикне твоя таблет това.
2. След като инсталираш това android-armeabi-universal-root-signed.zip, ще ти се появи икона SuperSu
3. Трябва да проверя дали има изчистване на брояча , най-вероятно ще има.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Браво Be6i4 точен си както винаги, страхотна тема. Само добави, че трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото. Поне при мен е така.
Поздрави.

Android Open Kang Project - Desire HD - JBean 4.2.2
Цитирай
#5

За първи път руутвам таблет и гледам да спазвам всичко едно по едно но ми излезе лек проблем.Направих всичко но от второто меню не ми дава да избера файла от картата а го прескача и не знам как мга да го инсталирам друго яче.
Едит: Оправих се .
Цитирай
#6

Какъв файл търсиш от карта...не разбрах....нещо бъркаш...спазвай точно какво е написал ...



5. На PDA изберете файла T210.CWM.6.0.4.5.recovery.tar (трябва веднъж да сте го разархивирали)
6. Задължително не маркирате RE-Partition
Трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

В Recovery mod съм но ми прескача е тва"choose zip from /external_sd всичко става с плъзгане по екрана на долу и на горе обаче прескача през 2 а на мен ми трябва 2рото...
Цитирай
#8

Здравейте, някой може ли да удари едно рамо за чисто копие?Oплесках нещата с моя таблет Smile
Цитирай
#9

(2014-11-27, 12:37:56)GeoLev написа:  Здравейте, някой може ли да удари едно рамо за чисто копие?Oплесках нещата с моя таблет Smile
Какво ти трябва?
Цитирай
#10

1. Свлаете прикачения файл за Recovery + този за root. Копирайте този за root (без да го разархивирате) на таблета.

От къде мога да сваля тези файлове?
Цитирай
#11

Преди известно време рутнах моя таблет ,но работеше много бавно и вчера натиснах на фабрични настройки.Сега въобще не мога да ползвам таблета защото като пусна таблета ми излиза менюто на Recovery.Пробвах пак да рутна таблета,но не стана.Моля помогнете ми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)