Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ROOT][Odin] SM-T210

мнение 1 от Be6i4

Не отговарям за повредени таблети, всичко което правите е на своя отговорност.

1. Свлаете прикачения файл за Recovery + този за root. Копирайте този за root (без да го разархивирате) на таблета.
2. Свалете Odin 3.07 (oт тук )
3. Стартирайте таблетв в Download режим. Първо го изключете. След като е спрян задръжте Vol. Down+Home +power бутоните едновременно.
4. Стартирайте ODIN на PC и свържете таблета

[Изображение: ODIN%20Info.jpg]

Само ако е светнало в синьо на ID:COM четете надолу.
5. На PDA изберете файла T210.CWM.6.0.4.5.recovery.tar (трябва веднъж да сте го разархивирали)
6. Задължително не маркирате RE-Partition

Трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото.

7. НАтиснете START. След като приключи ще се рестартира таблета.
8. Извадете кабела и изгасете таблета. Влезте в Recovery - за целта при изключен таблет задръжте едновременно VOl. Up+home+power
9. Като сте вътре, install zip from SD card, chose zip и изберете android-armeabi-universal-root-signed.zip
10. След инсталацията му, рестартирайте таблета. Сега влезте в програмата SuperSU и и дайте да се обнови.

ГОтово!

Оригинална тема в xda

[Изображение: 5la2c0.gif]
 Xiaomi MI2S & MI5S
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Цитирай

мнение 2 от Mihaylovski

Имам няколко въпроса:
1 - Аз съм със Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T211) това,че не съм SM-T210 значи ли,че тази тема не е за моя таблет.
2 - Не разбрах само за SuperSU програмата каде трябва да я кача ?
3 - Като си root-на таблета си губя гаранцията искам само да те попитам дали от vivacom (на изплащане ми е таблета)
могат някак да разберат,че съм си root-нал таблета без да го нося при тях да не почнат нещо да се заяждат.

Ако можеш да ми отделиш малко време за да ми помогнеш да си root-на таблета ще съм ти благодарен Smile
не искам нещо да се обърка.
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T211)
Цитирай

мнение 3 от Be6i4

1. Това е само за SM-T210. Ще брикне твоя таблет това.
2. След като инсталираш това android-armeabi-universal-root-signed.zip, ще ти се появи икона SuperSu
3. Трябва да проверя дали има изчистване на брояча , най-вероятно ще има.
 Xiaomi MI2S & MI5S
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Цитирай

мнение 4 от vippp

Браво Be6i4 точен си както винаги, страхотна тема. Само добави, че трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото. Поне при мен е така.
Поздрави.
Android Open Kang Project - Desire HD - JBean 4.2.2
Цитирай

мнение 5 от PartyRock

За първи път руутвам таблет и гледам да спазвам всичко едно по едно но ми излезе лек проблем.Направих всичко но от второто меню не ми дава да избера файла от картата а го прескача и не знам как мга да го инсталирам друго яче.
Едит: Оправих се .
Цитирай

мнение 6 от rado__8

Какъв файл търсиш от карта...не разбрах....нещо бъркаш...спазвай точно какво е написал ...

5. На PDA изберете файла T210.CWM.6.0.4.5.recovery.tar (трябва веднъж да сте го разархивирали)
6. Задължително не маркирате RE-Partition
Трябва да се махне в Odin и отметката за рестарт, защото после при опит да влезеш в Recovery влиза в стоковото.
N9005 Flyme OS Android 5.1.1  , LG G Pad 8.3 v500 AOSP Android 6.0.1
Цитирай

мнение 7 от keyta123

В Recovery mod съм но ми прескача е тва"choose zip from /external_sd всичко става с плъзгане по екрана на долу и на горе обаче прескача през 2 а на мен ми трябва 2рото...
Цитирай

мнение 8 от GeoLev

Здравейте, някой може ли да удари едно рамо за чисто копие?Oплесках нещата с моя таблет Smile
Цитирай

мнение 9 от keyta123

(27 Nov 2014, 13:37:56)GeoLev написа: Здравейте, някой може ли да удари едно рамо за чисто копие?Oплесках нещата с моя таблет Smile
Какво ти трябва?
Цитирай

мнение 10 от levskarq77

1. Свлаете прикачения файл за Recovery + този за root. Копирайте този за root (без да го разархивирате) на таблета.

От къде мога да сваля тези файлове?
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

хостинг и домейни от Хост България

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD