Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg L9II D605 update
#26

онaя вечер през lg update tool ми дaде че имaм ъпдейт и ми покaзa че кaто го инстaлирaм ще ми премaхне всички дaнни...откaчих телефнa от USB-то свaлих си дaнните и кaт го зaкaчих ми покaзa че нямaло ъпдейти :xxx шaнтaвa рaботa

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
Аксесоари
#27

Излиза някъв тъп ъпдейт за update tool, няколко пъти вече ми иде да го тресна така Heart

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#28

Незнам какво стана с този ъпдейт,с камили ли идва от Корея???? Huh :wall:
Цитирай
#29

Явно Кнок ще дойде с нов Андроид. Дразни ме, че няма никаква информация...

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#30

Съжалявам за поредния двоен посто, ама.... Току що си играх в LG Smart World и при регистрация на Оптимус нашия телефон ме попита с какъв ОС е 4.1 или 4.4, това мноого ме обнадежди!

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#31

Макарона написа:Съжалявам за поредния двоен посто, ама.... Току що си играх в LG Smart World и при регистрация на Оптимус нашия телефон ме попита с какъв ОС е 4.1 или 4.4, това мноого ме обнадежди!


Това е напредък... значи вече трябва да го очакваме Smile

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#32

Малко надежда, може би

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#33

Макарона написа:Малко надежда, може би


Стискаме палци Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#34

Колеги,
писах два имейла към централата на ЛГ(щото съм нахален!) от името на всички(дано не е проблем), защото смятах, че ще има по-бърз отзвук. Оказа се, че е така след 2 часа получих отговор и на двата.

1.Уважаеми Господине,
Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

Функцията Knock On ще бъде достъпна за този модел при следващо софтуерно обновяване.Не е обявено официално дали това ще бъде KitKat или само нова верися на Jelly Bean.

2. Уважаеми Господине,
Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

Относно софтуерен ъпдейт никога не получаваме информация предварително, но по неофициална информация много скоро ще има възможност за това и въпросната функция ще бъде достъпна за L серията II генерация. Очакваме с нетърпение! Моля, следете информацията на нашия уебсайт(http://www.lg.com/bg) и фейсбук страницатa ни!

С уважение,
LGE Център за обслужване на клиенти
Тел.: 070015454

И в двата мейла имаше и въпрос относно КитКат

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#35

Макарона написа:Колеги,
писах два имейла към централата на ЛГ(щото съм нахален!) от името на всички(дано не е проблем), защото смятах, че ще има по-бърз отзвук. Оказа се, че е така след 2 часа получих отговор и на двата.

1.Уважаеми Господине,
Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

Функцията Knock On ще бъде достъпна за този модел при следващо софтуерно обновяване.Не е обявено официално дали това ще бъде KitKat или само нова верися на Jelly Bean.

2. Уважаеми Господине,
Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

Относно софтуерен ъпдейт никога не получаваме информация предварително, но по неофициална информация много скоро ще има възможност за това и въпросната функция ще бъде достъпна за L серията II генерация. Очакваме с нетърпение! Моля, следете информацията на нашия уебсайт(http://www.lg.com/bg) и фейсбук страницатa ни!

С уважение,
LGE Център за обслужване на клиенти
Тел.: 070015454

И в двата мейла имаше и въпрос относно КитКат



Евала :bow:
Цитирай
#36

Цитат:Telefon je s novou verzí Androidu svižný, nicméně se stabilitou a rychlostí neměl LG G2 problémy ani se současnou verzí systému. A dobrou zprávu máme také pro uživatele telefonu LG L9 II, pro který by měl být "KitKat" dostupný někdy v průběhu dubna. Během dubna a května by se aktualizace měla objevit i pro další telefony řady L 2. generace.

The phone is a new version of Android nimble, but with the stability and speed of LG G2 had no problems with the current version of the system. A good news we have for the users phone LG L9 II, to which should be "KitKat" available sometime in April. During April and May by the update should occur for other telephones in the second L generation.

Имаме добра новина за потребителите на Д605, на които КитКат ще бъде достъпен някъде през Април. Април или Май ъпдейта трябва да се появи на техните устройства

-smartmania.cz

Като подхвана нещо съм доста тегав... а и в офиса ми е скучно днес ахаха. Обаче не знам до колко е достоверно инфото

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#37

Чaкaме с нетърпение!!!!

LG Optimus L9II D605
Цитирай
#38

А дано . Ама то вече излезе нова версия на Knock ON . Knock code дано да получим директно нея.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#39

В имейлите питах и за Knock Code, мисля че във втория него имат на предвид

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#40

Здравейте,
малко прясна информация и аз да споделя......
До месец 'KitKat' ще е наличен за този модел Smile
Пак зависи от къде сте го закупили, но определено в най-скоро време очаквайте изненада Big Grin
Цитирай
#41

phoenix_z.m написа:Здравейте,
малко прясна информация и аз да споделя......
До месец 'KitKat' ще е наличен за този модел Smile
Пак зависи от къде сте го закупили, но определено в най-скоро време очаквайте изненада Big Grin
От къде имaш, тaзи информaция ? Сигурнa ли е ?
A относно зaкупувaнето то мaй всички сa от глобул закупени.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#42

androidbro написа:A относно зaкупувaнето то мaй всички сa от глобул закупени.


Ами относно закупуването си прав за това че са купувани от GLOBUL...моя специално го взех от Technopolis тъй като в Vivacom го нямаше наличен като модел.. Big Grin

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#43

Носят се разни статиики по нета, за ъпгдейт до месец, обаче са на странни езици, като чешки и т.н. Иначе в един сайт ми се мерна, че ще получи ъп втората четвърт на годината, демек след Април

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#44

Дa и aз в еднa стрaницa в google + na челки ли кaкъв. И aз попaднaх нa същaтa информaция информaция.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#45

Колеги, прочетох в Facebook страницата на Lg Italia, че някакъв италианец е получил Kitkat за неговата vodafon-ска L9-ка II. Knock on бил наличен и други неща. Малко остана и до нас да дойде. Весели празници Smile .
Цитирай
#46

Да има официално вече КитКат и за нашия телефон! Малко по-късно ще го има в xda-developers, тъй като сегашната версия заключва буутолудъра!

Few remarks:
- This one seems to be branded
- This will lock the bootloader 100% confirmed (this has Loki exploit fix in aboot image)
- RAM is still bad (free ram on fresh boot same as in JB)
- It's kind of slow (some hiccups here and there)
- You can hide QSlide from notification panel button
- More Qslide apps
- Other things I don't have time to test today

If you plan to use CWM recovery or CM11 in the future DO NOT FLASH THE KDZ OF V20C. I extracted the kdz and flashed kernel and system.img only so I am safe. If you want to keep option of using unofficial SW stay tuned - I will provide flashable zip with unbranded KK ROM.

Kernel sources are not released yet so CM11 is still on hold.

If you flash the .kdz instead of CWM flashable zip you can say "bye-bye" to possibility of installing potential CM11 (at least until it will be confirmed that reverting aboot using old firmware kdz works).


Ако някой от колегите тук има проблеми с превода да каже, ще преведа текста

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#47

Макарона написа:Да има официално вече КитКат и за нашия телефон! Малко по-късно ще го има в xda-developers, тъй като сегашната версия заключва буутолудъра!


Колега от къде я имаш тази информация....

Сподели някой lnk та да се следи всичко. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#48

http://forum.xda-developers.com/showthre...88&page=50

Заповядай. До няколко часа ще има РОМ за флаш, който няма да заключва буутлоудъра. Ако сега ви дойде ъпдейт и го направите след това няма да има варианти за руут и смяна на фърмуеър.

За който иска да си флашне отключен КК.

ТАЗИ ВЕРСИЯ Е ОТ ФОРУМА НА XDA ! !

https://mega.co.nz/#!NEVkBRAC!n4hSWj3AGB...ZYJge2MMxw

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#49

Макарона написа:http://forum.xda-developers.com/showthre...88&page=50

Заповядай. До няколко часа ще има РОМ за флаш, който няма да заключва буутлоудъра. Ако сега ви дойде ъпдейт и го направите след това няма да има варианти за руут и смяна на фърмуеър.

За който иска да си флашне отключен КК.

ТАЗИ ВЕРСИЯ Е ОТ ФОРУМА НА XDA ! !

https://mega.co.nz/#!NEVkBRAC!n4hSWj3AGB...ZYJge2MMxw


сега го пускам да се свали и ще си го качя, после ще пиша как работи Smile и има ли някакви проблеми

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#50

Добре де, зaщо нa мен не ми излизa aктуaлизaция нa софтуерa??

LG Optimus L9 II + 16 GB microSDHC
with Android 4.4.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)