Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg L9II D605 update
#51

MaginoM написа:Добре де, зaщо нa мен не ми излизa aктуaлизaция нa софтуерa??

За момента този актуализация е само за Vodafone. До края на месеца или в началото на следващия ще има и за останалите страни и оператори.
Цитирай
Аксесоари
#52

Така като гледам в XDA доста хора вече го тестват има и скрийнове. Не е зле, но явно не е и нещо невероятно. Ето едно от мненията. А това е темата, ако искате да разгледате http://forum.xda-developers.com/showthre...88&page=54

Цитат:There's only one "branded app" and many google&lg app (im waiting the root for delete them).
Speed is the same,keyboard is better,camera looks better,browser is better and knock on works quite good. Regard to the knock on: if the phone is on a table works without problem (shutdown is perfect, turn on works the 70% of time), when you have the phone in a hand there are problems for turn on the phone, for increase the chance you must press fast and quite strong in the part of the screen under the LG logo, for turn off the phone there arent problems.

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#53

инсталирах го...всичко работи добре
промени които се виждат с инсталирането са:
нови бутони на всякъде
прозрачна лента
камерата
опция за изключване на QuickSlide
KnockON...има още доста допълнения но тези се виждат от пръв поглед

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#54

Ако до няколко дни не го пуснат официциално ще се наложи да се обуча, до сега не съм руутвал и слагал CWM. Мисля, че е време.

Оп, пичове ъпдейта явно вече е пуснат! От доста държави вече са актуализирани(или поне така казват). Само България у Румъния, до колкото виждам не са пуснати.

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#55

Макарона написа:Ако до няколко дни не го пуснат официциално ще се наложи да се обуча, до сега не съм руутвал и слагал CWM. Мисля, че е време.

Оп, пичове ъпдейта явно вече е пуснат! От доста държави вече са актуализирани(или поне така казват). Само България у Румъния, до колкото виждам не са пуснати.


по-късно ще направя допълнителна тема как се прави ROOT, инсталира CWM, и най-важното как да инсталирате този UpDate Wink

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#56

...и ще получиш поне няколко бири за тази тема

ЕДИТ: В крайна сметка ми стана скучно и си сложих и аз 4.4. За момента съм очарован. В xda има и някво аппче, което маха блоутуеър-а на Водафон, но това по-нататък.

Така първи впечатления:
-Като цяло изглеvда по-добре
-Скапа ми се обхвата!
-Поради историята с обхвата батерията пада по-бързо
-Снимките ми се струват по-хубави
-Кнок-он е готин, но трябва да му се хване цаката(аз още се мъча)

Може би при официалния РОМ го няма проблема с обхвата, тъй като тази версия е без някой неща, за да не заключи лоудъра. Аз лично мисля да изчакам нова версия на Cyanogen

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#57

Пиша ново мнение за да е всичко на чисто.

След ново флашване с правилно почистване и хард ресет(беше ми се прецакал CWM) KitKat работи перфектно!

Няма го проблема с обхвата! Кнок-он работи перфектно при заключване, а при отключване, ако вместо по диспея го чуквате по гърба! около камерата няма да има проблем.

Работи супер мазно, никакви забиваници.

Ето и скриин на батерията, направо не ми се верваше в това отношение!(Иконката горе е на Snapdragon BatteryGuru, но към момента все още не работи, а си прави настройките, след това ще е още по-добре). Интернет не е спиран за това време(mobile & Wi-Fi), направени са 52 снимки, 4 клипа по 3-4 мин, нормално цъкане по фейс и други апп

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#58

Има ли промяна в качеството на снимките и видеото на камерата?
Цитирай
#59

В момента само vodafone са пуснали ъпдейт нашите(или поне моя ) е с Open EU версията.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#60

Снимките ми се струват по-добре, пратих на един колега у форома, да ги качи, ако може.

Ето клип от телефона, не е коригиран и пипан, имайте в предвид, че е зумнат

https://www.youtube.com/watch?v=29dmysOoiEw

ПП Версията, която си качих е Водафон! В момента се работи по отворена и скоро по CM 11

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#61

Качеството е супер всъщност.
Четох в xda че smartshare в КК липсва, и е заместено от smartsharebeam или нещо такова, може ли да кажеш какво представлява.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#62

Да , видеото значително се е подобрило спрямо JB. Жалко за резултата от мача Cry
Цитирай
#63

Ще кача снимките които ми ги прати колегата ,но сега не мога защото съм на работа
Цитирай
#64

Как да направя Updatee ?? кажете ми Rock Rock Rock
Цитирай
#65

В момента и на 4.1.2 има SmartShare Beam. Да разбирам ли че Miracast няма да е включен в новия android?
Цитирай
#66

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2728320


Ето как се прави ъпдейт ЗА РУУТнати телефони, отворен Европейски вариант е това!

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#67

dablowww,извинявам се предварително но какво стана с темата за рутване и слагане на рекаварина нашето телефонче ,ако може да е на български обяснено
Цитирай
#68

sandik написа:dablowww,извинявам се предварително но какво стана с темата за рутване и слагане на рекаварина нашето телефонче ,ако може да е на български обяснено

Здравейте Smile темата нямах възможност да я пусна онзи ден...през седмицата не съм обръщал внимание на форума тъй като в петък заминавам на състезание по компютърна графика и през цялата седмица се подготвям и свалям материали Wink за момента мога да ти дам линкове на англ. ез

ROOT (4.1.2) - http://forum.xda-developers.com/showthre...11695%28my
ClockworkMod - http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2652201

Все си мисля че ще се оправиш Wink дори ако трябва копирай стъпките и ги преведи в нета Wink В неделя вечерта може да очаквате темата Wink

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#69

Успех на състезанието! Ще чакаме резултатите и наградата Smile

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#70

през pc suite ми излезна ъпдейт d60520b......Дали това е Kitkat
Цитирай
#71

Най-вероятно. Кажи колега ъпдейтна ли ?
И на мен ми показвз ъпдейт.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#72

Разбрах със сигурност,че това е 4.4.2,но не бързам да ъпдейтвам.Мисля да зачакам малко.
Цитирай
#73

Asdias написа:Разбрах със сигурност,че това е 4.4.2,но не бързам да ъпдейтвам.Мисля да зачакам малко.
Защо ?

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#74

Е някой качи ли го?
Цитирай
#75

androidbro написа:
Asdias написа:Разбрах със сигурност,че това е 4.4.2,но не бързам да ъпдейтвам.Мисля да зачакам малко.
Защо ?

Ами защото са противоречиви отзивите,напр.в тестовете някой се оплакват ,че производителността спрямо JB пада.
Освен това не знам дали няма да се заключи бут лоудъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)