Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg L9II D605 update

Защо първо не си направиш архив на контакти, съобщение и всичко друго важно за теб и не ресетнеш телефона. Аз от много време съм с последната версия на софтуера и почти не съм имал никакви проблеми. Само в месеца веднъж-два пъти не чувам когато някой ме търси или аз го търся, но след рестарт това се оправя.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари

От играх го това с ресета 2 пъти, "ефекта" си остана. Убеден съм, че проблема е софтуерен понеже се получи веднага след ъпдейта.
Не е проблем да пробвам пак ама е ясно какво ще се получи.
Цитирай

Днес реших да проверя дали има ъпдейт на софтуера и се оказа че е наличен НОВ ЪПдейт. Big Grin  В момента телефона ми е в режим "Updating software (2/2)". След това ще кача снимки от новата версия на андроида.  Wink

Ето какъв ъпдейт ми излезе.

[Изображение: 800089.png]



[Изображение: 800090.png]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Колега, някакви подобрения с този ъпдейт? Иска ми се да мина отново на стоков ром, но ако пак ще имам едва 150мб РАМ не си струва.....

S20FE SD
Цитирай

Да ти кажа, ама като не знам. За мен всичко е същото... Сигурно има някакви подобрения, ама не забелязвам какви. Надявам се да спре това губене на 3G интернета. Преди от време на време забелязвах, че имам пълен обхват, но нямам мобилен нет (при поставена отметка на "само WCDMA"). След като го рестартирам или премина на само 2G и после го върна всичко се оправяше. Надявам се, че сега всичко е ОК.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Вчера ми излезе нов ЪПдейт на софтуера. Явно LG не са забравили за съществуването на този вече остарял телефон.



[Изображение: 036381408.jpg?r=0]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)