Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Xiaomi MI-3 60
#1

Нека да започнем една такава тема, моя телефон е поръчан, може би и на някои от вас също, но нека тези които вече му се радват да се запишат и да се преброим.
[Изображение: 308k5d2.jpg]
[Изображение: 201399135285405902.jpg]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Confusedtupid: а мене къде ме пропускаш Бешич????

ИДеално, сега вече знам и къде живееш. Tongue
Цитирай
#3

+1
Цитирай
#4

А аз как да се вмъкна в този списък? Tooth

Motorola Defy Ainol Novo9 Spark
Xiaomi Mi3W
Цитирай
#5

+Be6i4

Dance

Записах се Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Be6i4 написа:+Be6i4

Dance

Записах се Smile
Be6i4 време е вече за ревю........от А до Я... Dance

GT-I9100,Miui 4.2.7 ,3.0.31-apolo_4_11 ExtrV0, GT-N8000,android 4.1.2
Цитирай
#7

Пишете ме и мен. Devil


Цитирай
#8

lada2107 написа:Пишете ме и мен. Devil
Е айде да ти е честит и много да го пазиш! Smile

Rock
Цитирай
#9

lada2107 написа:Пишете ме и мен. Devil


Ко стана? Нал се беше отказал Tooth

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#10

ХАХХА, ми не ме стърпя Tongue Приятелката ми хареса едно от подаръчетата и аз емиии, заради теб ще взема телефона, ама без желаниe Lol Lol Lol Lol
Мисля че е време за отделна тела за телефончето Tooth


Цитирай
#11

Темата за спам - знаете къде е. Тази е само за преброяване на собствениците на този телефон. Предложението е взето под внимание.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

Скоро можете да ме пишете и мен в клуба собственици на Mi3,телефона ми е шипнат и го чакам Tooth Мислех,че много повече хора го ползват този телефон и са далеч над 10 човека...Защо съм останал с такова впечатление

Повече са според мен, но не са регистрирани във форума и само четат... Smile
Цитирай
#13

+1 Dance
Цитирай
#14

Хайде колеги и аз да се запиша. Тъкмо сега пристигна.

Mi3 64 GB , Черен Dance
Цитирай
#15

Пишете ме и мене Smile...не ми е пристигнал,но един приятел вчера ми го е взел от Китай...сега нямам търпение да се връща.
Черен 64 ГВ..Smile
Ще се налага да помагате докато го приведа в ред...,разчитам на Вас..Smile
Цитирай
#16

Твоя приятел да е взел повечко МИ-та ?
Цитирай
#17

Ами взел е 2 с голям зор и голямо чакане..един за него и един за мен...и то чрез познат китаец...както ми каза.Питал съм го дали не може повече да вземе защото знам че ще има търсене,но каза че за момента не може...пускали ограничено количество ..той още месец ще е там,може да се променят нещата...но от там цената на 64гб. версия е дори по-ниска от тази на 16гб. в ****...верно няма такси мита данъци...
Цитирай
#18

Ами да ти е честито новото флагманче....късметлийче Smile
Цитирай
#19

Вече и аз съм един от гордите собственици на Mi3.Днес сутринта адската машинка пристигна в нас Smile :cheers:
Цитирай
#20

бройте и мен с нов Xiaomi mi3 64gb
Цитирай
#21

+ 1
Цитирай
#22

Може и мен да добавите в клуба ! Rock
Цитирай
#23

И аз от днес съм за клуба с бял MI3 64ГБ .
Имаше малко премеждия отначало при разговор, гаснеше екрана и не светваше до края на разговора, но кой да се сети ,че е от фабричния матов стикер отпред. След махане е вече ОК.
Цитирай
#24

+1

OnePlus 3T
Цитирай
#25

И моя пристигна, вчера, но незнам кога ще имам време да му сменям ром-а, макар че фабричния за момента се държи доста добре, само приложенията на гугъл да имаше Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)