Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Xiaomi MI-3 60
#26

Имаш ги ,инсталирай това приложение и от него избери каквото ти трябва:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

bacil4o написа:И моя пристигна, вчера, но незнам кога ще имам време да му сменям ром-а, макар че фабричния за момента се държи доста добре, само приложенията на гугъл да имаше Sad

Не виждам никакъв смисъл да стоиш със "Stabile stock" - но всеки си има собствено мнение по въпроса!
Та! Сега по същество.

1. Инсталираш това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...iang-1.apk - даваш му Trust на финалния скрийн и Finish! Рестартираш без да го пускаш!!!
2. Инсталираш това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...4.5.10.apk - даваш Trust, рестартираш без да го пускаш! Просто даваш Finish след всеки инсталиран app!
3. Пускаш първото (иконата му е червеникава с гугълски логота)
4. За всичко което те попита даваш Install & Trust !!!
5. Пускаш го и слагаш всичко което ти е нужно. Пак ще те подкани да инсталираш няколко допълнителни неща, като Google services framework и прочее неща, които са нужни за GAPPS
6. Пускаш плейстор-а от точка 2 - може да крашне веднъж но не се шашкай - пусни го пак!
7. Инсталираш това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...54.arm.apk - това е Google Now & Google search които са неразделна част от GAPPS
8. Инсталирваш това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...yboard.apk - и си го настройваш от Settings !!!
9. Инсталирваш това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...eraApp.apk - имаш вече и стоковата Google gallery + Google cam
10. Рестартирваш и си в джаза!

Успех! :thumbup: :cheers:
Цитирай
#28

Можете да ме впишете под #20 Wink

черен змей 64GB

Без селфи...бях на зъбар днес и ми е крива усмивката... Tooth

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#29

fan76 написа:Можете да ме впишете под #20 Wink

черен змей 64GB
Най-после! Smile Айде честито! :thumbup:
Цитирай
#30

+ 1
Цитирай
#31

Както каза един колега:''по бих се зарадвал на пораснал MI2S",но и този си е уникален! Ще чакаме 3S,пък да видим.
А сега ,официално да се запиша! Dance

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай
#32

Привет на всички!
От днес и аз съм в клуба Smile

Ingress Enlightened Bulgaria  / xiaomi mi3w 64gb 
Цитирай
#33

exkiss написа:Привет на всички!
От днес и аз съм в клуба Smile
Да ти е честито и много да те радва Smile :cheers:

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#34

записвайте ме и мене..дойде най-сетне..черен 64 гб.....и знам че е оф топик но къде да чета за да го приведа в ред
Цитирай
#35

веднъж назад и после най от горе!

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#36

zorvalth написа:веднъж назад и после най от горе!
Благодаря много..довечера се захващам..усмихнат ден на всички!
Цитирай
#37

Може и мен да ме запишете в клуба .
M3 16GB Silver
Страхотен телефон , макар че надали ще мога да използвам капацитета му на повече от 50%
Цитирай
#38

Е хайде и мен ме бройте, днес пристигна топъл, топъл, даже още не съм го видял!

M3 16GB Silver


Поръчан на 04.06 от Ibuygou.com пристигна днес 13.06 с DHL - държа да поясня, че забавянето е само и единствено от продавача, там са пуснали поръчката към DHL по-късно, иначе е тук за 2 дена.

Dance

Търговец
Цитирай
#39

След доста четене по българските форуми реших и аз да си взема това прекрасно устройство.Мислех да си купя Redmi 1s, но се оказах с някой лев в повече и реших да взема Мi3 черен 64 GB.
Купих го от ibuygou.com, тъй като този сайт се препоръчваше навсякаде.
Пристигна днес, докараха ми го на работа, но се чувствам доста неадекватно, тъй като това ми е първи умен телефон и още не мога да се ориентирам кое как е, но бързо ще наваксам.
Имам доста въпроси, но за сега чичо гугъл успява да им отговори и не се налаги да ви занимавам вас Smile
Цитирай
#40

+ M3 16GB Silver
Поръчан,платен...и го чакам.Дано да не съжалявам.
Цитирай
#41

imprezaWRX написа:+ M3 16GB Silver
Поръчан,платен...и го чакам.Дано да не съжалявам.

Повярвай ми - няма да съжаляваш Smile

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#42

Пристигна,не съжалявам. Smile
Телефона много ми хареса(единствено дисплея е малко кофти на слънце,ама в Лондон се надявам че няма да има много слънчеви дни).Понагласих го бързичко благодарение на темите които сте си направили труда да напишете,за което сърдечно благодаря! :cheers: :thumbup:
Цитирай
#43

imprezaWRX написа:Пристигна,не съжалявам. Smile
Телефона много ми хареса(единствено дисплея е малко кофти на слънце,ама в Лондон се надявам че няма да има много слънчеви дни).Понагласих го бързичко благодарение на темите които сте си направили труда да напишете,за което сърдечно благодаря! :cheers: :thumbup:
Честито и дълго да го ползваш Wink

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#44

Честито и от мен, но не мога да ви разбера, и на море като бях не съм имал проблеми със слънцето, всичко си се виждаше ... а слънце имаше много ...
Цитирай
#45

Благодаря!
bacil4o написа:Честито и от мен, но не мога да ви разбера, и на море като бях не съм имал проблеми със слънцето, всичко си се виждаше ... а слънце имаше много ...
Ами аз вече си недовиждам,така че проблема може и да е в мен. Smile
Цитирай
#46

Днес поръчах черен за 290$ от ibuygou. Остава да почакам малко, докато ми попадне в ръчичките.
Цитирай
#47

И аз днес си поръчах за 290$ от ibuygou. Като пристигне ще пиша, да ме включите в списъка Smile

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#48

1+ и от мен Dance
Телефона е НЕНОРМАЛЕН! Smile

Xiaomi Mi3 16GB --> Meizu m2 --> LeEco le Max 2
Цитирай
#49

+1

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#50

Да земете да ме аднете и мене а? Cool :cheers:

Mi3-64GB-WCDMA-Black MIUI - Redefining Android
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)