Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[РЪКОВОДСТВО] Flashtool: Flash, Root и още.
#26

несъм пробвал , но имаше меню , като дам REBOOT и излизаха - RECOVERY , NORMAL , BOOTLOADER ...
Цитирай
Аксесоари
#27

Е то това е нормално.

Кйто разработчик на ром иска да го сложи това меню, го слага.
Въпроса беше друг.
Цитирай
#28

другия път ще пробвам , най-много да го брикна ;Дд
Цитирай
#29

Най-много ей така, да се намираш на приказка.

Човек, май ти липсва друг социален живот на теб :capitulation:
Get a life, както се казва.
Цитирай
#30

той просто да се изкаже :rofl: Offtopic
голям фаворит ми е !

LG Optimus 3D
Цитирай
#31

^ абе вие и двамата сте света вода ненапита...ама, карай.
Цитирай
#32

Здравейте, опитвам се да инсталирам последния туул 6.8.0. В едната от отворените теми имаше линк, но така и не успях да го сваля от там. Намерих друг линк, но ми дава следното - "java.lang.ClassNotFoundException: gui.FlasherGUI" и още куп неща отзад. Имам инсталирана платформа, но не мисля че в това е проблема... Идеи някакви?

5x32
Цитирай
#33

alek75 написа:Здравейте, опитвам се да инсталирам последния туул 6.8.0. В едната от отворените теми имаше линк, но така и не успях да го сваля от там. Намерих друг линк, но ми дава следното - "java.lang.ClassNotFoundException: gui.FlasherGUI" и още куп неща отзад. Имам инсталирана платформа, но не мисля че в това е проблема... Идеи някакви?

http://www.uploadbaz.com/tbjgtwdbrb7u
Цитирай
#34

Инсталирах flashtool, но се сблъсквам със следните неща:
- разпознава ми телефона като Е15;
- "Error mounting /system rw";
- като натисна flash ми показва разпознат тел. Х10 - инфо за това бях срещнал в една др. тема, но не можах пак да я открия.

- не ми позволява да инсталирам приложения. По специално този модул за звука, който беше постнат наскоро. Копирам го в custom/app както го свалих т.е. архивиран (мисля че така трябва да е), но програмата не го показва...

Май е това...
-------------------------
Нямах инсталиран busybox. Вече не ми дава "Error mounting /system rw"...

5x32
Цитирай
#35

кво правиш уе пич ;д
1во модела на телефона ти е е15i
2ро ако говориш за beats audio, то се инсталира чрез рекавъри

LG G2 32GB
Цитирай
#36

stef.iliev написа:кво правиш уе пич ;д
1во модела на телефона ти е е15i
2ро ако говориш за beats audio, то се инсталира чрез рекавъри

Да, за аудиото говоря! Мерси, исталирах го :thumbup:
А за първото - от е15 до Х8 има известна разлика. Странно ми стана...

5x32
Цитирай
#37

и ако вземеш да не пишеш по 3 мнения едно след друго , а просто си редактираш първото , ще е супер (:
Цитирай
#38

Здр. опитах да флашна и не става , накрая изписва -"For 2011 device line be sure your not in MTP mode".Ако някой се сблъсквал с тва ,благодаря Поздрави!!

Just give you what you came for \\//
Цитирай
#39

pc companion сложи ли... отметките как са ти
приложения инсталиране неизвестни..... разработка usb debug..

LG Optimus 3D
Цитирай
#40

не аз през flashtool направих процедурата,za pc companion идея си немам за кви отметки стаа въпрос.
а и да добавя - като започна рекавъри ми излиза в recovery selector --> recovery version "xRec" а не както в ръководството "0.3GB,CWM5" Благодаря

Just give you what you came for \\//
Цитирай
#41

отметките са в настройките на телефона..
Неизвестни източници: Settings->Applications->Unknown sources
другото е Settings->Applications->Development-> USB Debugging

HTC One Mini
Цитирай
#42

да тва е отметнато "usb debugging"

Just give you what you came for \\//
Цитирай
#43

gangstafenoss написа:не аз през flashtool направих процедурата,za pc companion идея си немам за кви отметки стаа въпрос.
а и да добавя - като започна рекавъри ми излиза в recovery selector --> recovery version "xRec" а не както в ръководството "0.3GB,CWM5" Благодаря

Ти да флашваш друг кернел ли се мъчиш? Защото поне според мен, щом ти пише Flashing finished би трябвало да е готово.. Провери в Settings->About phone-> Kernel version..
За рекавъритата- Аз лично с новия Флаштул изобщо не ми дава да избирам какво рекавъри да сложа, и затова си ги слагам със старата версия на флаштула :unknw:

HTC One Mini
Цитирай
#44

не опитвам да флашна карнел , дори успях да го брикна,до ся са занимавах да го унбриквам , бесен съм. чак се отказах да се занимавам,след някои ден кат са успокоят нещата пак ш опитам.Благодаря за отзивите

Just give you what you came for \\//
Цитирай
#45

Теглиш този файл, разархивираш го, флашваш го и си готов.

| Sony Xperia S |
Цитирай
#46

Здравейте,при стартиране на процедура за xrecovery с флаштул след като натисна бутона в прозорчето не ми излиза нищо,иначе е рутнат и с откл. буутлоудър.Някакава идея за какво става?
Цитирай
#47

С коя версия на флаштуул си?
Цитирай
#48

Последнта 0.6.8.0
Цитирай
#49

А като свържеш телефона и пуснеш флаштуул, разпознава ли ти: E15, root access, ала бала дава ли ти?
Цитирай
#50

Да от същата версия рутнах и отключих буутлоудъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)