Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Hongmi - добра цена/сигурен сайт? [1ви пост]

След много четене реших да си го оставя. Най-общо казано подръжката на дракона е по-сериозна от на мтк и както виждате за 4г има вече миуи 6, а за 3г няма. Е ще има де ама някога. Даже вече успях да го брикна и унбрикна Tooth Разликата в процесора не се усеща за ежедневната употреба, совалки няма да изтрелвам.

Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Цитирай
Аксесоари

Здравейте :-)
От известно време обмислям покупката на нов телефон и се спрях на redmi note, заради хубавите х-ки и бюджетната цена, разбира се. Вчера попаднах в сайта на емаг и ноут 4г е за 350 лв. - намален. Видях, че freako си го е купил от там. Ще можеш ли да ми отговориш на няколко въпроса? :-)
Телефона дойде с или без инсталиран Google play? Менюто на английски ли беше или има мултиезичен ром? може ли да се има доверие на емаг, че телефона не е реплика, примерно и дали те слагат някакви приложения? И какво съдържа комплекта?
Извинявам се за тъпите въпроси, но съм нова в този форум. Благодаря предварително за отговорите. :-)
Цитирай

Въпроса не е към мен, но с две думи отговора е: Вземай, докато го има все още! Другото не го мисли...
Цитирай

Голяма съм "късметлийка"... влизам аз да си го поръчам и вече го няма в наличност... за сметка на това редми 1с е 250лв. Замислям се дали да не си взема него..
Цитирай

Със гугъл е и с мултиезичен ром, който е човъркат от някой и има бъгове та ще трябва да си го смениш с официалния мулти. Телефона не е реплика и не слагат нищо тяхно. В комплекта има тел, батерия, зарядно и адаптер за бг-контакт. Щом го няма ще го има, поне 1 път в месеца го пускат

Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Цитирай

Благодаря много за отговорите!
Според теб да взема ли редми 1с за 250 лв. Или да изчакам да пуснат пак ноут-а? Като гледам главните разлики са в ром-а, дисплея и камерата.. а и батерията.. почти всичко Big Grin май засега ще изчакам :-)
Цитирай

И дали ти трябва нормален телефон с 2 карти или фаблет с 1.

Redmi Note SD->Redmi Note 3->Redmi Note 10 Pro
+ Redmi 7, Redmi Note 4X, Redmi Note 9
Цитирай

В края на миналата седмица поръчах Redmi 3 от Top One с DHL (оказа се че го пращат с DHL  през Англия- преди това идва от Китай с мулти-езичен ром и дори и така излиза по-евтин отколкото ако го бях взел от европейски склад или от английския амазон например) . Вчера ми писаха че са го пратили. Дано камерата да не е толкова зле колкото пишат ( и за моя Redmi Note 2 prime - преди това писаха че била лоша, но не се оказа така). Като дойде ще му сложа и други програми за камерата и ще видя как е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)