Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Hongmi - добра цена/сигурен сайт? [1ви пост]
#51

Здравейте, ако някой търси ориз в Etotalk е $133.99.Wink
Цитирай
Аксесоари
#52

aazzssaamm написа:...тъй като за разлика от други, които пишат в тази тема, аз нямам нищо общо нито със сайтовете които "горещо" препоръчвате, нито с разни други техни представители...

И за мен последен пост - препоръчвам горещо, само нещо което съм пробвал лично и съм останал доволен, а именно клиент съм и на ibuygou.com и на micenter.bg (особено от първите доста поръчки имам) - до момента не са ме подвеждали. Уточнявам, че съм просто клиент и нямам нищо общо с цитираните търговци, но лично аз предпочитам да си доплатя някой лев отгоре за да съм сигурен че вземам оригинал и да имам поне надеждата, че няма да съм вътре с цялата сума ако нещо се случи с техниката - това е. А доколко им е валидна гаранцията - тепърва ще има да се разбира Wink

Soldier of Fortune написа:Здравейте, ако някой търси ориз в Etotalk е $133.99.Wink

Отговор дали има полски и италиански език в коментарите:
Yes, we have developed etotalk mod rom for it.
etotalk mod rom - това звучи гордо и страшно, за какво ти е някакво си MIUI на Xiaomi телефон? Confusedtupid:

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#53

При покупка от ibuygou.com нужно ли е уточнение с някого относно сумата на пратката?
В смисъл ако е реалната стоиност през DHL ша ми праснат ДДС на митница.

Чирвен Уриз (Hongmi)
Цитирай
#54

Няма нужда нищо да уточняваш - точно те (ibuygou.com)си знаят работата Wink

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#55

Искам да попитам ако го поръчам от **** заплащането как става? Наложен или с карта? И ме интересува с каква карта е ? Обикновена?
Цитирай
#56

По банка, през банкомат или през easypay. За стоки в наличност на склад може и с наложен платеж по куриер.
Аз днес очаквам едни аксесоари оттам, които ги имаха в наличност с наложен платеж. Но съм плащал и по банка за други - всичко до момента е ОК с тях.
През банкомата можеш с всякаква карта предполагам - не съм пробвал лично.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#57

kokosoft написа:По банка, през банкомат или през easypay. За стоки в наличност на склад може и с наложен платеж по куриер.
Аз днес очаквам едни аксесоари оттам, които ги имаха в наличност с наложен платеж. Но съм плщал и по банка за други - всичко до момента е ОК с тях.
През банкомата можеш с всякаква карта предполагам - не съм пробвал лично.

Аксесоарите който чакаш да не са Mi Pad?? Smile Wink

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#58

godji_1 написа:Аксесоарите който чакаш да не са Mi Pad?? Smile Wink

За съжаление - не все още, но скоро и те ще дойдат, заедно със самия MiPad. Поръчах малко аксесоари за 1S за приятел, на който му трябваха спешно, a от MiCenter се оказа, че ги имат на склад - вчера ги поръчах днес са в куриера във Варна - очаквам го всеки момент.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#59

Хмм нещо са изложиха ibuygou.com
Поръчка направена в петък ни вест ни кост още =(
Представям си обикновена поръчка фрий шипинг ако си направиш кога ще дойде.
Гледам тука супер отзиви колегите се хвалят за по 3 дни и аз поръчах през DHL... Ха да видим кога ще ме огрее..

Чирвен Уриз (Hongmi)
Цитирай
#60

idm написа:Хмм нещо са изложиха ibuygou.com
Поръчка направена в петък ни вест ни кост още =(
Представям си обикновена поръчка фрий шипинг ако си направиш кога ще дойде.
Гледам тука супер отзиви колегите се хвалят за по 3 дни и аз поръчах през DHL... Ха да видим кога ще ме огрее..

Поръчка дадена на 1 юли вторник, след обед даже вечерта.Шипната на 3 юли вечерта, (получих имейл).И доставена днеска преди обед, чрез DLH.Доволен съм .Става въпрос за редми ноте.

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#61

Ентресна раота! Днеска ни вклин ни в ръкав получих един брои НОут Dance
Нито написаха че е шипнат ни тракинг.......
Няма Гугъл и не е рутнат. Почваме борбата Smile

Чирвен Уриз (Hongmi)
Цитирай
#62

idm написа:Ентресна раота! Днеска ни вклин ни в ръкав получих един брои НОут Dance
Нито написаха че е шипнат ни тракинг.......
Няма Гугъл и не е рутнат. Почваме борбата Smile
И сега ако ни пишеш, че не си го поръчвал, работата наистина ще е интересна! Christmas
Цитирай
#63

ruil4o написа:И сега ако ни пишеш, че не си го поръчвал, работата наистина ще е интересна! Christmas

А дано ама надали. Два поста по нагоре се оплаквах и .....
Представяш ли си довечера щяха да ме дават по новините Китай подпомага социално слаб 120килограмов Българин :rofl:

Чирвен Уриз (Hongmi)
Цитирай
#64

http://****/community/threads/861/#post-8351 :cheers:
Цитирай
#65

Angel1999 написа:http://****/community/threads/861/#post-8351 :cheers:

От този линк най-ценната информация за мен е следната: Възможности за закупуване на телефон Xiaomi:

"1.1. МИ ЦЕНТЪР - телефона идва с мулти ром и гаранция. Цената може да проверите сами според модела, който желаете да закупите.
1.2. IBUYGO - Телефона идва на малко по-ниска цена. Ползването на гаранция обаче би било малко сложно и ще изисква време и допълнителни разходи. Проблеми с доставките и митници към момента няма. От сайта си знаят работата и няма от какво да се притеснявате. С други думи - Сигурен сайт.
1.3. МИНИДЕАЛ - Телефона идва с омазан ром (RedMi 1S), но това е проблем който се оправя за около 10-15 минутки. Доставка - безплатна, от там и малко спестени пари за DHL (24$).''

За Минидиил бих добавил, че освен че се спестяват 24 долара за DHL, се спестява и от ценатa на телефона. В момента например Xioami Redmi 1s е по-евтин с 26 долара + 24 долара за DHL, спестявате общо 50 долара или 72 лв. :cheers:


Цитирай
#66

От MiniDeal сигурно ли е да се купува въпреки оплескания РОМ ? Имам предвид за митниците и дали е възможно да попадне там, защото четох, че от ibuygou е почти сигурно да не попадне, но при minideal как стои положението някой ако може да сподели. Smile
Цитирай
#67

roFl написа:От MiniDeal сигурно ли е да се купува въпреки оплескания РОМ ? Имам предвид за митниците и дали е възможно да попадне там, защото четох, че от ibuygou е почти сигурно да не попадне, но при minideal как стои положението някой ако може да сподели. Smile


За митниците е на късмет мойто Xiaomi го хванаха отделно поръчах на приятели и минаха без проблем и си ги взех от пощата до нас вчера ми дойде едно Lenovo пак от тях и пак си дойде в пощата така че май е на късмет всичко Smile Но специално за Xiaomi аз лично не бих взел повече от тях... Wink

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#68

И аз с 1S от 13:20 днес, минидиил - пет дни за $180 - DHL + телефон + протектор + смешно кожено калъфче + силиконово " нещо " и на телефона има нещо залепено. Няма слушалки. Сега ще поръчам г4с и още нещо Wink .
Имайте едно наум аз съм бил досега с блекберита правих снимки на цветята на майка ми - ми много добре.
И още нещо, ако някой си е поръчвал china girl нека сподели за евентуален проблем с DHL.Wink
Цитирай
#69

Какво ще кажете за Antelife. Защото гледах че имат склад в Испания.
Цитирай
#70

Нали беше направена поръчката вече?
Цитирай
#71

Май се чуди колегата от къде да го поръча.. Wink Smile

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#72

Или как да се прекара........ Lol
Цитирай
#73

vaso22 написа:Или как да се прекара........ Lol

Ми то така става за 10$ по малко и после си го трошиш в главата мой познат с Note от Алито така изгоря ма много добро менте по нища не се различава външно и 190$ заминаха Smile

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#74

suffer написа:Нали беше направена поръчката вече?
То вече и пристигна :thumbup: :thumbup: просто разучвам за подарък наближават рожденни дни ;дд
Цитирай
#75

аха... гледай да не ме забравиш на 20-ти октомври Offtopic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)