Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Hongmi - добра цена/сигурен сайт? [1ви пост]
#26

верно ли? баси как съм се заблудил ...ей добре че ми каза ! Offtopic
http://www.pandawill.com/hm1-smartphone-...84793.html

:capitulation: внимание !!!
Цитирай
Аксесоари
#27

ivval написа:верно ли? баси как съм се заблудил ...ей добре че ми каза ! Offtopic
http://www.pandawill.com/hm1-smartphone-...84793.html
И това е същата работа - менте. По - добре спри да публикуваш линкове, че да изгори някой. :facepalm:

OnePlus 3T
Цитирай
#28

The_Jack написа:
ivval написа:верно ли? баси как съм се заблудил ...ей добре че ми каза ! Offtopic
http://www.pandawill.com/hm1-smartphone-...84793.html
И това е същата работа - менте. По - добре спри да публикуваш линкове, че да изгори някой. :facepalm:
Абе този @ivval май се бъзика с нас! Едва ли има нормален човек, който да не може да прочете, че в заглавието не присъства думата XIAOMI!
Цитирай
#29

Хората са си го написали Model HM1 Tooth . Ииииииии някъде в дълбините на същия сайт се мъдри истинското Hongmi на цена 208.99 ... хубаво е все пак човек да си отваря очите на 4, че тия тарикатчета като нищо могат да ни изиграят

OnePlus 3T
Цитирай
#30

както казах в един пост който Админа е изтрил ... за мен не е нормално в един и същи сайт да се предлагат Оригинал и Реплика ... затова умната ! ...
Цитирай
#31

hongmi - 159$ от minideal. Не ги рекламирам или препоръчвам, просто до момента 5-6 телефона са дошли без проблем с безплатна доставка за около месец. Днес пристигна един honor 3c.
Цитирай
#32

Здравейте колеги! Искам да направя подарък на един човек и съм решил да купя телефона. Насочил съм се към ****.Оттам да го купя. Колко пари излиза всичко и през какво се минава, ако може да обясни някой, който го е купувал от там. В сайта пише 329лв - така ли е наистина?
Цитирай
#33

daesoner написа:Здравейте колеги! Искам да направя подарък на един човек и съм решил да купя телефона. Насочил съм се към ****.Оттам да го купя. Колко пари излиза всичко и през какво се минава, ако може да обясни някой, който го е купувал от там. В сайта пише 329лв - така ли е наистина?

Колкото си пише, толкова ще ти излезе. През нищо не се минава-носят ти го на крака, време на доставка до 10-на дена. Хората са изключително коректни и любезни, така че няма от какво да се притесняваш. Гаранционното обслужване също е на ниво, а и винаги можеш да разчиташ на тях, ако имаш проблеми с ползването на апарата. Прозвуча малко като реклама, но просто това са моите впечатления и в крайна сметка всеки сам си решава от къде да пазарува!
Поздрави!

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Redmi 1
ACER Iconia Tab A200, ACER Iconia B1-710
Цитирай
#34

Това ми беше достатъчно! Трябва ми телефон с гаранция и за това ще го купя здраве и живот от там. Не искам да треперя какво може да стане. Благодаря за отговора!
Цитирай
#35

От където и да го вземеш приеми, че гаранция НЯМА.

paskoff ти ползва ли гаранция че толко смело препоръчваш???
Цитирай
#36

vaso22 написа:От където и да го вземеш приеми, че гаранция НЯМА.

paskoff ти ползва ли гаранция че толко смело препоръчваш???
т.е и от Miui bg да го взема пак няма така ли?
Цитирай
#37

абе уж има ама...........
Питай тях най-добре. Не че ще ти кажат....
Там в оня форум е малко комунизъм. задаваш неудобни въпроси и .... бан
paskoff да ти каже.......
Цитирай
#38

Хмм... ibuygou e по-добре така ли?
Цитирай
#39

Лично мнение. Ти си прецени. Според мен е въпрос на късмет, не на гаранция
Във форума има един колега - zorvalth. Той е доста запознат Smile
Цитирай
#40

Хайде стига глупости !
Dear all customer of IBUYGOU, in order to bring a
better customer experience, we have set up local physical stores
with our partner MiCENTER in Bulgaria.
Any issue with your device (bought from IBUYGOU only)
you can contact IBUYGOU Customer Service.
http://www.ibuygou.com/need-help/
Това пише на : http://www.ibuygou.com/
Това май е за Европа.Нов съм и не разбирам.
Цитирай
#41

vaso22 написа:От където и да го вземеш приеми, че гаранция НЯМА.

paskoff ти ползва ли гаранция че толко смело препоръчваш???


Аз лично не, тъй като когато си поръчвах моя Ориз, MiCenter още не работеше. Но преди една седмица поръчахме на мой добър приятел Mi3 от MiCenter-a, който дойде за 8 дена, но имаше проблем със слушалката. След връзка с магазина, им го пратихме и те го подмениха с чисто нов телефон-цялата работа отне 2 (два) дена! След това имахме проблем относно някои настройки за мобилен интернет и получихме много точни указания по телефона как да ги оправим. Така, че да - стоя си зад мнението и ако сега трябваше да си сменям телефона бих предпочел да доплатя 50-60 лв. отгоре и да не се притеснявам относно гаранции, митници и т.н. Но както казах и по-рано, всеки има глава на раменете си и свободен да направи избора си сам. Приятен ден на всички, аз отивам да балкан в този слънчев, неделен ден :facepalm: Поздрави!

п.п. Относно бан-а, нямам никакви наблюдения, какво искаш да кажеш?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Redmi 1
ACER Iconia Tab A200, ACER Iconia B1-710
Цитирай
#42

Май ще го купя от тук, ако изобщо се стигне до покупка
Цитирай
#43

Здравейте.Как може да пишете и разчитате на гаранция в България.Аз преди време взех един Хуавей от Виваком- с гаранция.След един месец отказа и се оказа"силно корозирала платка".Гаранция през крив макарон.Все още го изплащам.Сега купих един Телефон такъв, за какъвто става въпрос в темата от Алиекспрес.Дойде за 20дена,колега от форума го провери и се оказа че е оригинален.Дойде на цена 160.00 долара, без да плащам или доплащам нищо.Каквото стане. На гаранция вече не разчитам.Ако имам късмет и изкара 1-2 години, друг ще купя. Всеки сам си решава, дали иска да вярва че имало гаранция в България.

Успех с покупката.

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10
Цитирай
#44

Аз вярвам защото Мтел ми смениха в период от 9 месеца, 2 пъти апарат с чисто нов. Първия път заради изгорял пиксел. Вторият защото телефона нямаше включване. Става въпрост за Алкател.
Цитирай
#45

aazzssaamm написа:Сега купих един Телефон такъв, за какъвто става въпрос в темата от Алиекспрес.Дойде за 20дена,колега от форума го провери и се оказа че е оригинален.

Ти направо си ударил джакпота с този оригинал от Алиекспрес - ако бях на теб щях едно тото да пусна, в 6/42 все още се мъдри милион и половина Big Grin
Иначе за гаранцията, до момента всеки опрял до гаранционно обслужване от micenter.bg не е имал оплаквания, да не говорим за случаите в които са били обслужвани и телефони закупени от ibuygou.com (което само утвърждава мнението ми за Алиекспрес и тем подобни...) Все пак всеки си решава, аз предпочитам да взема телефона малко по-скъпо и да си ползвам BG гаранцията Smile

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#46

Ако е така както казваш е чудесно :thumbup:
Цитирай
#47

daesoner написа:Аз вярвам .....

Вярвай, вярвай Smile . Винаги има първи път след който спираш да вярваш.

Успех.

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10
Цитирай
#48

aazzssaamm написа:
daesoner написа:Аз вярвам .....

Вярвай, вярвай Smile . Винаги има първи път след който спираш да вярваш.

Успех.

Особено ако не знаеш как да си търсиш правата като клиент, друго освен да спреш да вярваш не ти остава (то в случая даже не говорим за вяра, а за познаване на законите и тяхното прилагане). Има си КЗП които много учтиво реагират на подадени сигнали - до момента отзивите в полза на потребителя (купувача) са по-скоро положителни отколкото отрицателни. С две думи, в общия случай некоректния търговец го отнася яко Wink само че, как да действа КЗП на територията на Китай? дали се запитва някой?

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#49

Прави сте отчасти. Но като цяло е така, да. Не можеш да имаш пълна вяра на търговците...
Цитирай
#50

kokosoft написа:
aazzssaamm написа:
daesoner написа:Аз вярвам .....

Вярвай, вярвай Smile . Винаги има първи път след който спираш да вярваш.

Успех.

Особено ако не знаеш как да си търсиш правата като клиент, друго освен да спреш да вярваш не ти остава (то в случая даже не говорим за вяра, а за познаване на законите и тяхното прилагане). Има си КЗП които много учтиво реагират на подадени сигнали - до момента отзивите в полза на потребителя (купувача) са по-скоро положителни отколкото отрицателни. С две думи, в общия случай некоректния търговец го отнася яко Wink само че, как да действа КЗП на територията на Китай? дали се запитва някой?

Здравей.Не съм от хората, които "си оставят магарето в калта", така че те не мисля да те убеждавам че съм не си търсил правата, чрез този Закон и чрез същата тази "КЗП" до дупка.Няма да ти изпращам Входящи и изходящи номера, но ефекта беше нулев.Това е последният ми пост по този въпрос, тъй като за разлика от други, които пишат в тази тема, аз нямам нищо общо нито със сайтовете които "горещо" препоръчвате, нито с разни други техни представители.
Дали съм "ударил джакпода" или не, не мога да кажа.Само споделям какво съм платил и какво съм получил.Споделям и че разликата в цената между това което платих и това което щях да платя от прехвалените сайтове е около 100 лева.
Всеки сам си решава дали да ги даде или не Wink .

Поздрави и успех с покупката.

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)