Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Xiaomi MI3

Явно го нямат в европейския склад. Пиши им на съпорта да ти пратят един в европейския склад и си го поръчай от там.
Цитирай
Аксесоари

Дали ще го има навреме, преди да е свършила промоцията?
Цитирай

Ами щото го няма в Европа. Ще ти го доставят като го поръчаш, но ще си платиш тези 43$ за доставка, а те са малко повече от ддс-то дето ще трябва да го платиш на митницата.
Така, че по-добре да рискуваш
Ps: то пък и доствката им от китай не е евтина (17$), но според мен си струва да рискуваш, най-малкото ще дойде по-бързо
Цитирай

Проблемът е че не аз съм собственика на кредитната карта и не мога да занимавам човека да ходи по митница. Аз никога не съм ходил и доколкото знам се отива в най-близката митница, плаща се ддс и се вади някакъв документ, който струва 13 лева.
Аз съм от Севлиево и 20 лева ще отидат и за транспорт, докато отида на митница
Ако не съм прав ме поправете
Цитирай

@rdlegy, няма да ти трябва митница, ако ще го поръчваш през EU Direct, ще ти го доставят до врата, на посочения от тебе адрес.Smile

 
Цитирай

Не аз питам, ако го поръчам с dhl от Китай и го спрат на митница знам, че трябва да се плати 20 % ДДС, което не е проблем, но не знам, дали аз мога да отида и платя, защото не съм собственика на дебитната карта, а мой приятел. Също и транспорт за себе си трябва да платя, за да отида до митницата, която е най-близка до мен и пак ще ми излезе, като поръчка от Европа.
Също не разбрах сега, като не ми дава да го поръчам от Европа, какво да правя?
Просто нямам опцията при правене на поръчка
Цитирай

@rdlegy, не гледай само таксите на DHL, ще те одерат тук на митницата, като ще платиш още една трета от стойността на телефона! Пиши на съпорта, ще ти отворят там тикет, ще си имаш агент и с него ще се разберете как да стане врътката да избегнеш допълнителни такси и как да стане доставката през  EU Direct. Те сами ще ти предложат този вариант, явно и на тях така им е изгодно също. Като им пратиш данните за направената от тебе поръчка, и се разберете за  EU Directa, ще ти пратят линк със сметката си в PayPal където да доплатиш разликата за транспорт до 43$. Stolt

 
Цитирай

Писах им, че нямам опция за EU директ и се надявам да ми помогнат
Цитирай

@rdlegy, ще ти помогнат, ама не и преди да им предоставиш номера за Transaction ID.Smile

 
Цитирай

Какво точно трябва да направя не мога да разбера?
Цитирай

Ами трябва да разберат, че си направил поръчка при тях, че имаш вече номер на ордера, който да им го предоставиш, т. е. вече си им клиент - тогава вече може и да се отваря диалог и за EU Direct, как да стане доплащането, ако си решил да е по този начин. Но засега изчакай, да се види какво ще ти отговорят.

 
Цитирай

Здравейте,
Досега не съм имал телефон от марката, но mi3 доста ми допада, като характеристики и външен вид.
Разгледах сайтовете от чужбина и се спрях на това. Има доставка с DHL 6$, но не знам дали ще има допълнителни такси, като пристигне в България. И второ дали мога да се доверя на такъв търговец от този сайт или да търся друг. Или пък ми препоръчайте от къде най-добре, и най-изгодно да си го поръчам. 
Благодаря предварително и поздрави на всички ! Smile
Цитирай

Като пристигне ще разбереш за таксите. Ако си пише реалните характеристики като на оригинала значи е добър. Гледа се и рейтинга, мнения на клиенти. На каква цена е, че не ми го зарежда нещо на телефона.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай

Цената от обявата е 168.80$ за бял и 172.80$ за черен.
Цитирай

Най-напред цената ми струва  доста ниска и  провери отзивите   на клиентите  -до този момент са 4 ,което ми струва много малко за този търговец

Дай- някой  лев  повече ,но да си  сигурен ,защото ментето няма какво да го правиш
Цитирай

Менте не е със сигурност. За цената, в ibuygou е 190 долара. Просто там доставката ако не се лъжа беше 25 долара. Фийдбека е 4 за самият телефон, иначе продавача има над 3000 продажби.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай

(2015-08-25, 09:55:59)koko_kostov написа:  Здравейте,
Досега не съм имал телефон от марката, но mi3 доста ми допада, като характеристики и външен вид.
Разгледах сайтовете от чужбина и се спрях на това. Има доставка с DHL 6$, но не знам дали ще има допълнителни такси, като пристигне в България. И второ дали мога да се доверя на такъв търговец от този сайт или да търся друг. Или пък ми препоръчайте от къде най-добре, и най-изгодно да си го поръчам. 
Благодаря предварително и поздрави на всички ! Smile
Колега не купувай от търговеца ,който си дал в линка ...
100% original Xiaomi Mi3 m3 Mi 3 16GB Quad Core WCDMA Mobile Phone Android 4.4 5.0" IPS 1920x1080 2GB RAM Snapdragan 800 13.0MP
http://www.aliexpress.com/item/100-origi...08790.html
(from AliExpress Android)
Опитай от този Wink ...и ако не бързаш за тел не поръчвай с DHL Wink

Въпреки ,че за 220$ можеш да скочиш на Mi4 с 3 рам Wink)
...и то от един от най-добрите магазини в китай Wink

Original Xiaomi Mi4 M4 Mi4i 16GB 3G WCDMA Phone 5.0" 1920*1080P Snapdragon801 Quad Core 3GB RAM 13MP Android 4.4 MIUI 6 Goldway
http://www.aliexpress.com/item/Original-...64571.html
(from AliExpress Android)
Цитирай

Благодаря Ви много.
Тези дни ще поръчам, и като дойде ще дам инфо как е протекло всичко Smile
Цитирай

@koko_kostov, на кой етап са нещата вече с поръчката? Smile

 
Цитирай

Колеги хвърлил съм око на този телефон и търся по разни сайтове и се чудя какво да правя.Видях в ОЛкс, че един търговец ги дава за 369лв. Някой би ли проверил обявата, да каже ментета ли са или не да не де прецакам, че макса ми е толкова 370 нов искам и оригинален.Благодаря ви моля помагайте.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

@vladislavpasha, в момента на ibuygou нов се предлага на цена от US$189.99. Защо не оттам? Stolt

 
Цитирай

Защото там не е от Европейски склад и ще имам ддс или нещо бъркам?

XIAOMI MI5S..
Цитирай

Може чрез съпорта им да се договориш с тях за такава опция - има възможност.

 
Цитирай
Smile 

(2015-07-02, 22:25:45)NoMaD написа:  @rdlegy, няма да ти трябва митница, ако ще го поръчваш през EU Direct, ще ти го доставят до врата, на посочения от тебе адрес.Smile

Привет на всички ... поръчах един МI3 през EU Direct на ibuygou за подарък на жената , но тъй като искам да изпреваря "пощальона" /за да не го види жената [Изображение: smile.png] /...кой куриер ползват от европейски склад , DHL или някой друг да "тормозя" ? Поръчката ми е със статус "On the way" ,но още не са ми дали проследяващ номер.
Благодаря предварително!
Цитирай

@bai_Onzi, стоката ще е от склада им в Испания, затова ще е по-вероятно с MBE. Christmas

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)