Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Xiaomi MI3
#51

колеги, стига с тия митници!

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
Аксесоари
#52

IIvanov написа:Нямаше никакви грижи с митници и т.н.Днес сутринта телефона ми пристигна във Варна без проблем(черен Mi3 16GB).Всичко точно,беше поръчан на 01.03.2014 и пристигна на 13.03.2014.

Браво! Значи са пуснали и черни 16-ки! Многпо добре. :thumbup:
s01o написа:
Destromath_ написа:Два пъти съм поръчвал телефон от ibuygou и нямах никакви проблеми с митницата. Вторият пристигна вчера, като пратката освен телефона включваше слушалки, заден гумен протектор и протектор за дисплей Nillkin.
Цитат: Offtopic :coffee:
Може ли да постнеш след това снимка или клипче, със сложения заден силиконов протектор и предния Nillkin Smile

Заповядай Smile Имай напредвид, че малко на криво съм сложил Nillkin-a. Big Grin Лесно се маха, но при едното махане леко чупнах долният десен ъгъл (забелязва се на снимката даже) и реших да не го бутам повече :}
Брех! Абе не ти ли опират мустаците на протектора в периферията на Nilkin-a? Huh
Цитирай
#53

Не. Само вляво и то защото е на криво както казах. Отгоре и отдолу има много малко разстояние между Nillkin-а и протектора.
Цитирай
#54

Здравеите колеги, имам проблем с моито Mi3. пратката стигна до Хонконг и я върнаха на изпращача. Възможно ли е да има нещо общо с изискването за 27$ за което s01o е споменал в един свои пост?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#55

дай тракинга

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#56

bobybg написа:Здравеите колеги, имам проблем с моито Mi3. пратката стигна до Хонконг и я върнаха на изпращача. Възможно ли е да има нещо общо с изискването за 27$ за което s01o е споменал в един свои пост?
Да започнем от - "От къде го купи"?!
Цитирай
#57

s01o написа:
bobybg написа:Здравеите колеги, имам проблем с моито Mi3. пратката стигна до Хонконг и я върнаха на изпращача. Възможно ли е да има нещо общо с изискването за 27$ за което s01o е споменал в един свои пост?
Да започнем от - "От къде го купи"?!
Естествено от ibuygou го поръчах! Този ще е трети телефон, които поръчам от тях и до сега нямах проблеми, както и сега с пичовете от саита нямам проблеми. Телефона го поръчах на 04/03 няколко дена стоеше в статус платен докато се престраша да попитам какво става (понеже англиският ми е доста по зле от българския, учил съм го от филмите). Оказа се че нямат наличен протектора които съм поръчал и го смениха с друг и пратката тръгна. Обаче стоя няколко дена в Хонконг и се появи статус, пратката задържана до поискване от клиента. Вчера писах на ibuygou, от там казаха че ще оправат нещата, да бъда търпелив защото имало нови митнически изисквания. Днеска пратката е върната на изпращача. Написах го :-[

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#58

bobybg написа:
s01o написа:
bobybg написа:Здравеите колеги, имам проблем с моито Mi3. пратката стигна до Хонконг и я върнаха на изпращача. Възможно ли е да има нещо общо с изискването за 27$ за което s01o е споменал в един свои пост?
Да започнем от - "От къде го купи"?!
Естествено от ibuygou го поръчах! Този ще е трети телефон, които поръчам от тях и до сега нямах проблеми, както и сега с пичовете от саита нямам проблеми. Телефона го поръчах на 04/03 няколко дена стоеше в статус платен докато се престраша да попитам какво става (понеже англиският ми е доста по зле от българския, учил съм го от филмите). Оказа се че нямат наличен протектора които съм поръчал и го смениха с друг и пратката тръгна. Обаче стоя няколко дена в Хонконг и се появи статус, пратката задържана до поискване от клиента. Вчера писах на ibuygou, от там казаха че ще оправат нещата, да бъда търпелив защото имало нови митнически изисквания. Днеска пратката е върната на изпращача. Написах го :-[
Кажи какво трябва да е включено в пратката?
Аксесоари и други неща?!

Че аз съм направил една дето е бааая обемиста! Smile Crazy
Цитирай
#59

пакета садържа:
Mi3 скрин протектор и протектор за гърба които се лепи + скрин протектор за ориза.
побрах се в 22$

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#60

bobybg написа:пакета садържа:
Mi3 скрин протектор и протектор за гърба които се лепи + скрин протектор за ориза.
побрах се в 22$
Хъммм, странно! Е надявам се че няма да има проблеми! Може нещо да са го върнали заради някаква грешка!
Ще дойде споко! Smile

Аз съм се вместил в 40$ Smile
Цитирай
#61

предполагам че ще доиде. оспокояващо е че от ibuygou са на линия и вземат присърце проблемите.
ще вида какво ще стане и ако има нещо засягащо всички фенове, ще пиша.

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#62

Аз чакам да ми изпратят ориз. Ето какво ми писаха сутринта от ibuygou:

Dear sir,
Recently the DHL is strictly to the product which contains the battery.
For shorten the delivery time.we work out a suggestion for you.
Would you like to convert to Fedex shipping way?
The risk of return is very high for DHL this period.
Await for your reply.thanks.

Възможно е това да е проблема.

Xiaomi HongMi       Asus Nexus 7 3G
Цитирай
#63

Така и аз поговорих малко с Celline от ibuygou. Сдве думи имало е някаква бомба на скоро която се задействала от батерия на телефон и затова всичко което има батерии за момента го връщат. Казаха че може да се оправи след седмица положението можеи след месец но не знаят кога. Аз лично моите поръчки ги отказах. Предложиха вариант с Fеdex но незнаят какво ще се случи с митниците. Моите поръчки бяха на стойност 1200 доалра и не ми се плащаха 300 мито а и във FEDEX нямат пълномощно да ми освободят пратките, така че си отказах поръчките. Всек исам да си прецени но ако не питате съпорта според мен ще си стоят така поръчките до без край или докато се оправи положението.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#64

И на мен ми предложиха FedEx, но им казах, че цената за доставка не ме устройва. Smile Отговориха ми, че в такъв случай ще трябва да почакам малко. Ще ги изчакам една седмица, и ако няма развитие, ще откажа поръчката и аз.

Xiaomi HongMi       Asus Nexus 7 3G
Цитирай
#65

колеги, как се отказва поръчката, трябва да говоря с ibuygou или мога да я откажа от саита?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#66

В момента DHL HK връщат абсолютно всичко което съдържа батерии. Моята пратка не е конкретно като вашите, но съдържа батерии и ме предупредиха да не я пускам ,защото ще я върнат.Това ще е временно, но лошото е ,че не се знае до кога.
Цитирай
#67

има ли някакво развитие, колеги? исках да си поръчам Power Bank 10400mAh, ама пише out of stock.
заради този проблем ли я няма в наличност и някакви новини има ли?

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#68

kobutan написа:има ли някакво развитие, колеги? исках да си поръчам Power Bank 10400mAh, ама пише out of stock.
заради този проблем ли я няма в наличност и някакви новини има ли?
Оня ден Кинг, каза че ще ми пратят телефона но без Power Bank 10400mAh, която бях поръчал! Изпрати го, но понеже в поръчката имаше и "кубче" Loudspeeker с батерия, която се маха, отново я върнаха! Sad
Сега ще пробват в сряда!

Така че! За батерии забравете!

Имало е голям пожар в склад на DHL в ХонгКонг, и не се знае кога ще се подобри положението с пратките, с батерии!
Контрола е завишен многократно, и всички в Китай, които се занимават с такъв вид бизнес (да пращат по DHL пратки с телефони и батерии) търпят големи загуби!
За момента няма надежда да се подобри положението... за съжаление!
Цитирай
#69

колеги, как да си взема парите от ibuygou? казах им че искам да откажа поръчката, но те мо казаха че немогат да ми върнат парите понеже могли да я изпълнат. казаха да чакам щели да ми и прататат по федех, вече месец чакам.
има ли някакъв начин независещ от ibuygou, напримерно директно в паипал да анулирам плащането?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#70

Ако поръчам, ми3 64 + мек гръб + скрийн протектор + слушалки, има ли някаква вероятност DHL, да ми ги докарат, или да изчакам за момента ?
Цитирай
#71

bobybg написа:колеги, как да си взема парите от ibuygou? казах им че искам да откажа поръчката, но те мо казаха че немогат да ми върнат парите понеже могли да я изпълнат. казаха да чакам щели да ми и прататат по федех, вече месец чакам.
има ли някакъв начин независещ от ibuygou, напримерно директно в паипал да анулирам плащането?

Свържи се с админа на миуи.бг може да успее да ти помогне

bacil4o написа:Ако поръчам, ми3 64 + мек гръб + скрийн протектор + слушалки, има ли някаква вероятност DHL, да ми ги докарат, или да изчакам за момента ?

Задръж по-добре.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#72

bacil4o написа:Ако поръчам, ми3 64 + мек гръб + скрийн протектор + слушалки, има ли някаква вероятност DHL, да ми ги докарат, или да изчакам за момента ?

Потвърдено, проблемите на dhl са оправени, може да се поръчва вече от ibuygou.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#73

Цитат:Dear Friend of ibuygou:

Ibuygou have already figured out the dhl shipping issue today.

All orders( that confirmed in the past 24 hours,in the future) can be shipped with DHL properly if you choose the DHL shipping method.

All parcels with DHL issue last week,like exchanging to Fedex,these kinds of parcels remain Fedex.For more information,please contact:

http://www.ibuygou.com/need-help/

2014-03-26
Ibuygou Team
И за да не сме голословни Big Grin

OnePlus 3T
Цитирай
#74

Какво ви е мнението за сайта http://www.webuygou.com. Интересувам се понеже гледам, че имат налични аксесоари, които в ibuygou.com са изчерпани.
Цитирай
#75

Поръчах, но да ви попитам, къде ще ми се появи тракинг номера, принципно колко време отнема за доставка горе-долу
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)