Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Xiaomi MI3
#76

bacil4o написа:Поръчах, но да ви попитам, къде ще ми се появи тракинг номера, принципно колко време отнема за доставка горе-долу
Тракинга ще получиш на имайла и в акаунта в сайта. А за доставката, моята беше за 10 дни. Поръчката беше в началото на този месец.
Цитирай
Аксесоари
#77

Ще ти пратят мейл с тракинга, обикновено пращат 1-3 дена след плащането но понякога малко повече. След това за 2 дена идва.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#78

абе хубаво ама работят само с федекс, а за една батерия външна от 25 долара само за доставката трябва да платя още 46 долара! други начини на доставка не пишат. някой ако знае откъде мога да намеря външна батерия с по голям капацитет за моя LG G2 моля да пише. иначе тази на шиоми изглежда супер - 10400 за 25 долара, не е и голяма като гледам снимките, ама доставката струва колкото 2 такива батерии.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#79

Вземи си Анкер от английският амазон. Много по качествено е от китайските глупсоти.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#80

Здравейте! Тъй като редовно следя цените на смартфоните днес видях, че има голямо намаление на Mi3-ката.
385 долара или около 550лв. Има ограничени бройки, така че ако някой е мераклия да купува.
http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

Galaxy Note 3
Цитирай
#81

Абе не точно, има ядове с dhl все още и по добре да се изчака.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#82

Май май, не само с DHL, поръчах mi3 64 в сряда ... още е със статус "paid" ...
Цитирай
#83

след дълго чакане, вчера телефона ми бе доставен безпроблемно от fedex. разликата в цената на доставката я поеха ibuygou

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#84

bobybg написа:след дълго чакане, вчера телефона ми бе доставен безпроблемно от fedex. разликата в цената на доставката я поеха ibuygou
Явно ibuygou са пресметнали, че ако поемат разликата от цената за доставка е по-изгодна, в сравнение със загубата при спирането на поръчките, заради проблема с DHL! Smile
Честито!
Цитирай
#85

A с Fedex митници, ала бала ?


Цитирай
#86

lada2107 написа:A с Fedex митници, ала бала ?
никакви проблеми

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#87

Според мен не избързвайте с покупката Mi3......На 09/04 Xiaomi би трябвало да представят up-натата версия на телефона така,че....Малко търпение.... Smile

"According to sources, Xiaomi will launch the Xiaomi Mi3S in April. The phone will be visually the same to the current Xiaomi Mi3 but will receive some under the hood updates including 3GB RAM, an 8 mega-pixel rear camera and 4G lte support (FDD LTE / TD-LTE). The reports have only mentioned one version of the phone which will be powered by a Snapdragon 800 processor."

Или пък направо до 19/04,когато ще видим нещо мноооого интересно от Китай,но то е за друга тема..... Smile
Цитирай
#88

Това е добре ,но като се има предвид кога представиха МИ3 и кога беше възможен за купуване за Европа около коледа може да стане.
Цитирай
#89

Мен тотално безмислен ми се вижда ъпгрейд на mi3s освен ако човек не е наркоман по спецификациите.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#90

zorvalth написа:...... наркоман по спецификациите.....

:rofl: Моля те, позволи ми да те цитирам и по други теми/форуми, защото това е изключително точно определение за много запалени форумци,....

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#91

Ми нямаш проблеми от несъм го измислил аз, просто го рпеведох. Оригинала е Spec Junkie Smile

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#92

zorvalth написа:Мен тотално безмислен ми се вижда ъпгрейд на mi3s освен ако човек не е наркоман по спецификациите.
Абсолютно безсмислен up и според мен,но това са само мнения по въпроса......Mi3s.....И това при положение,че Xiaomi подготвят Mi4 за Q3 на тази година ?!?!?
Може пък този ъпгрейд да е продиктуван от голямото забавяне на Mi3,който практически вече беше "остарял" докато се наканят да го пуснат в продажба..... Smile
Цитирай
#93

Доставка от ibuygou за 2 дни! Rock :bow:

Цитирай
#94

здравеите колеги, някои знаели как вървът доставките в момента, проблема с DHL и батерийте одмина ли?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#95

За Допълнителни батерии не съм сигурен но ако поръчаш телефон няма проблеми.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#96

Какъв номер правят ibuygou, че се прескача начисляване на ДДС в митницата?

Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 9 by xiaomi.eu weekly
Цитирай
#97

Пускат го от частно лице за 20 долара. Ако го пунеш като фирма минимума е 28 и тука гърми защото минава границата от 15 евро. Овсен това го пишат и warranty replacement или нещо от сорта беше.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#98

Аха, сега разбирам врътката... питам, защото наскоро се наложи да купя един друг китаец от друга фирма. Още докато пътуваше с DHL и ми се обадиха да ме предупредят, че задължително ще се минава митница. Стойността на фактурата беше 30 долара, ама тукашните митничари ми искаха разпечатка от Paypal-акаунта за да видели реално-платената сума... та накрая като теглих чертата с това ДДС дето платих, стана голямо дърво Smile

Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 9 by xiaomi.eu weekly
Цитирай
#99

Така е, до сега единствено с ibuygou съм вуждал да се мине без ддс и да е с DHL. Другите винаги гърмят но всички други които съм пробвал винаги са били от фирми пратени.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай

Хайде на маслините ... IBUYGOU пуснахa от днес нова промоцийка , Ми3 64гБ - за USD 385

http://www.ibuygou.com/catalog/xiaomi-mi3-417-420.html

Честито на печелившите ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)